#122Jan Leopold Van Leemputten
Een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek, met thema schapen en herders. Onderaan gesigneerd “J.L. van Leemputten”.
#666
Een Louis XV zeteltje met gestoffeerde bekleding.
A Louis XV armchair with upholstery.No longer availableDim. 66 x 72 x 65cmEstimate: € 80/120 -
#370
#357
Een kom van Chinees blauw en wit porselein.
#570Chanel
Een zijden sjaal met chainlink decor, gemerkt Chanel.
#279
Een spiegeltje met zilveren rand. Gemerkt Engels zilver.
#306
Een set van 2 bijzettafeltjes met namaak marmeren bladen .
#589
“De Omhelzing”. Oieverf op paneel. Getekend Mon Gelper ‘83 .
#375
Een Aziatische gesp, verzilverd bezet met een halfedelsteen. Turkoois.
#409
“Abstract.” Gemengde techniek op doek. Gedateerd 1992. Draagt handtekening.
"Abstract." Mixed media on canvas. Dated 1992. Bears signature.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 220/280 -
#243
Een bronzen tuinornament.
#86
Een paar gebeeldhouwde en gebeitste houten zetels met bijhorende poef in Louis XVI stijl.
A pair of carved and stained wooden seats with matching ottoman in Louis XVI style.No longer availableDim. 94 x 80 x 90cmEstimate: € 100/120