#200Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct. en een Parel.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.22 ct and a pearl.No longer availableDim. 5,15 g p: 1 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#322Zeiss IkonEen Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Slijtage en roest, sluiter werkt nog.
A Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Wear and rust, shutter still works.No longer availableDim. 10,5 x 11 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#581Een beeldje uit speksteen met afgebeeld Guanyin.
#456BidjarEen Oosters wollen tapijt.
An oriental wool carpet.No longer availableDim. 330 x 230 cmEstimate: € 280 / 360 -
#543Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#164Jan Heylemans“Hoeve bij een stroom, met een lijnvisser in de verte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1881.
#295Drie protectiedekens uit W.O. II. “Against sprayed blister gases”. Gedateerd 5 december 1944.
Three protection blankets from WWII. “Against sprayed blister gases”. Dated December 5, 1944.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#46Een lot van 6 eikenhouten stoelen met detail snijwerk, rieten zit-en rugvlak en gedraaide poten.
#120Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.
#443Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
#266Een Provençaalse broodkast van notenhout. XIXde eeuw.
A Provencal bread cabinet made of walnut. XIXth century.No longer availableDim. 82 x 98 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#602Jacques Cassiman"Plus oultre" of "Jardin sauvage à Cervia" Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1966.
"Plus oultre" or "Jardin sauvage à Cervia" Oil on canvas. Signed. Dated 1966.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 50 / 80