Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct. FVVS1.

Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct. FVVS1.

An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.86 ct. FVVS1.
Dim. 4,40 g
SKU: 0703230410.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #410
Estimate: € 1300 / 1400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #348

    Een art nouveau vaasje van kristal met een verguld vegetaal decor. Onderaan gemerkt.

    An Art Nouveau crystal vase with a gilded vegetal decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #29
    Selper

    “Tuinzicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd ‘54.

    “Garden view.” Watercolour on paper. Signed. Dated '54.
    No longer available
    Dim. 25 x 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #165

    Een korte pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een musketierskop, amberen steel .

    A short pipe with meerschaum pipe in the shape of a musketeers head, amber stem.
    No longer available
    Dim. L: 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #560

    Twee verschillende armbanden met amethistkleurige bolletjes, waarvan één met een zilveren art deco hanger van 900‰ zilver.

    Two different bracelets with amethyst coloured balls, one with a silver art deco pendant of 900‰ silver.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #10

    Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.

    An 18 carat yellow gold ring set with a cameo.
    No longer available
    Dim. 5,28 g 2cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #525

    Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.

    Oak secretary-library veneered with root wood, inlaid with a fruit wood motif. Holland, XVIIIth century. At the bottom folding leaf, behind which six drawers, and three drawers, at the top two glazed doors.
    No longer available
    Dim. H. 272 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #106

    Een driedelige D-end tafel met vier armstoelen in Regency-stijl. Mahoniehout met messingen details. Engels werk.

    A three-piece D-end table with four Regency-style armchairs. Mahogany wood with brass details. English work.
    No longer available
    Dim. Tafel: 320x115x70 cm Stoel - H: 110 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #664

    Een paar aardewerken vaasjes met geelgroen glazuur. Lichte randschade aan de onderkant. Gedateerd 1920.

    A pair of earthenware vases with yellow-green glaze. Slight edge damage at the bottom. Dated 1920.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #538

    Een meer dan levensgroot beeld van polyester, met voorstelling van het Monster van Frankenstein.

    A larger than life statue of polyester, depicting Frankenstein's Monster.
    No longer available
    Dim. H. 215 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #181
    Samuel Marti
    Period: 1922 -

    Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.

    A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.
    No longer available
    Dim. h:42 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #513

    Twee houten Aziatische sculpturen gemonteerd als appliques, in de vorm van een Pegasus en een pauw. Vermoedelijk 18de eeuws.

    Two Asian wooden sculptures mounted as appliques, in the shape of a Pegasus and a peacock. Presumably 18th century.
    No longer available
    Dim. h 28 & 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #326

    Een glazen vitrinekastje, 1 deurs 5 schappen in glas, verguld houten frame.

    A glass display cabinet, 1 door 5 shelves, in glass, gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. 163 x 40 x 40cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More