#443Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
#555Halesworth, SuggateEen staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
#528Een houten ronde tafel met centrale poot.
#463Een bronzen beeld van een slangenbezweerder.
#554Een Louis XVI spiegel, met vergulde kader met ornamenten.
#527Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.
An etagere in veneered wood with bronze mounts in Louis XV style. Two tablets, the top one with a small gallery.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 300 / 340 -
#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#547Een Duitse wandklok met gedreven messingen versiering rond de wijzerplaat.
A German wall clock with hammered brass decoration around the dial.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60 / 100 -
#16Een armstoel van notenhout in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met grijsgroen fluweel.
A Louis XV style walnut armchair. Lined with grey-green velvet.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#541Een set van art deco zetels, een tweezit en een fauteuil. Tweezit recent herbekleed.
A set of art deco seats, a two-seater and an armchair. Two-seater recently reupholstered.No longer availableDim. 129 x 78 & 72 x 78 cmEstimate: € 150 / 250 -
#452Prosper De TroyerPeriod: 1926“Moeder en Kind”, gewassen Chinese inkttekening op Ingrespapier, bovenaan links gesigneerd en gedateerd. Ingelijst in houten lijst.
“Mother and Child”, washed Chinese ink drawing on Ingres paper, signed top left. and dated. Framed in wooden frame.No longer availableDim. 60 x 45cmEstimate: € 180 / 220