#439Jan Helen“A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.
“A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 50 / 70 -
#246Een lage mahoniehouten ladenkast met drie grote en twee kleine laden. Engeland, Georgian stijl.
A low mahogany chest of drawers with three large and two small drawers. England, Georgian style.No longer availableDim. 91x45x98 cmEstimate: € 100 / 140 -
#569Salvador Dali“Ruiter”. Litho. Gesigneerd en H.C. buiten de plaat.
"Rider". Lithograph. Signed and HC outside the plate.No longer availableDim. 47 x 44 cmEstimate: € 200 / 220 -
#49Constant De Swerts“Hoevezicht.” en “Dorpszicht.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#471Een bronzen beeld van een Jaguar, naar Bugatti.
#565Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#66Rechthoekige tafel uit donker eikenhout.
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Gevelzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Klein letsel aan de deur rechts onderaan.
#606Handgeknoopt Afghaans tapijt.
#293Lot van 2 stuks Frans aardewerk, melkkannetje 19e eeuw en inktstel 18e eeuw (potjes niet aanwezig).
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
A hand-knotted oriental wool rug.No longer availableDim. 202 x 133 cmEstimate: € 40 / 60