#76Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
#137Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#44Een map met etsen, houtsneden, tekeningen van diverse kunstenaars, waaronder Jozef Cornelis, Gerard Gaudaen, Van Giel, Jules van Ael, Gustaaf De Bruyne, Guido Mariman, Frank-Ivo Van Damme, Julien Severin, Leon Lommaert enz. Vaak met als thema Uilenspiegel.
A folder with etchings, woodcuts, drawings by various artists, including Jozef Cornelis, Gaudaen, Van Giel, Jules van Ael, Gustaaf De Bruyne, Guido Mariman, Frank-Ivo Van Damme, Julien Severin, Leon Lommaert, etc. Often with the theme of Ulenspiegel .No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#339Aubrée à NozayEen comtoise versierd met gedreven geel koper, de voorstelling getiteld “La Culture. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Einde XIXde eeuw. Met sleutel en op houten stoeltje.
A comtoise decorated with hammered yellow copper, the performance entitled “La Culture. White enamel dial with Roman numerals. End of XIXth century. With key and on wooden chair.No longer availableDim. H: 135 cmEstimate: € 40 / 60 -
“Abstract compositions with figures.” A few works, mixed media on paper.No longer availableDim. 50 x 50 x 2 cmEstimate: € 400 / 600 -
#304Henri H.D.V.De Vooght“De Schoenmaker”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1917. Klein letsel.
#241Een bronzen beeldje in de vorm van een kinderhoofd.
“The Leie in winter”. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 50 x 62 cmEstimate: € 120 / 200