#200Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct. en een Parel.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.22 ct and a pearl.No longer availableDim. 5,15 g p: 1 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#81Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#15Een pijpenkop van gebeeldhouwd buxushout met voorstelling van lopende herten. Dekseltje van zilver of verzilverd metaal.
A pipe bowl of carved boxwood depicting walking deer. Lid of silver or silver-plated metal.No longer availableDim. L: 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#137Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#357Een lot bestaande uit twee biscuit wijwatervaatjes en 6 biscuit engeltjes.
A lot consisting of two biscuit holy water fonts and 6 biscuit angels.No longer availableDim. H: 10-18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#404J. Callens“Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#198Hergé“Kuifje en het Zwarte Goud”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55’’’. Goede staat.
“Tintin and the Black Gold”. hardcover. Ed. Casterman 1955. Reprint A55'''. Good state.No longer availableEstimate: € 70 / 80