#626Een handgeknoopt wollen kleed. Slijtage.
A hand-knotted wool rug. Wear.No longer availableDim. 296 x 151 cmEstimate: € 40 / 60 -
#221Twee etuis. Het ene met een naaisetje, deels van zilver, het andere met een nagelset van amber en metaal.
Two cases. One with a sewing kit, partly made of silver, the other with a nail set of amber and metal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#439Jan Helen“A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.
“A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 50 / 70 -
#441Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen op lichtgroene fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de hals.
A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decoration of flowers on a light green background. Mid XXth century. Chip on the neck.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#686Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#91Een sterling zilveren misdienaarset. Twee kannetjes, één met bloem en andere met druiven gedecoreerd. En een zilveren schaal. In etui. 900‰
#463Een bronzen beeld van een slangenbezweerder.
#457Een paar cilindervormige bloempotten. Blauw wit met organisch bloementafereel.
A pair of cylindrical flower pots. Blue white with organic floral scene.No longer availableDim. h 19cm b 20cmEstimate: € 175 / 225 -
#119F. Vermorcken“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flower still life.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 35 x 60 cmEstimate: € 180 / 220