#663Een houten paard op wielen als doosje bezet met rood en geel koper.
A wooden horse on wheels as a box set with red and yellow copper.No longer availableDim. 18 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#124Grote ovale spiegel met ornament bovenaan, verguld.
Large oval mirror, ornament on top, gilded.No longer availableDim. h 132 x b 32 cmEstimate: € 175 / 200 -
#353Twee vissen in blauw en geel Murano glas.
Two fish in blue and yellow Murano glass.No longer availableDim. H.39 cmEstimate: € 45 / 55 -
#3Een porseleinen dekselmandje met jongen en meisje op het deksel. Beschadiging aan de bloem vooraan.
#122Frans Bakker“Man op kruiwagen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
#639Een uit kunstbrons gesculpteerd beeldje van Simhanada Lokeshvara. Met drietand, het gebrul van de leeuw.
#607Een Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#414Mau PutjanTwee diverse tekeningen.
A lot of three small hand-knotted Oriental wool carpets, including a prayer mat (with light wear).No longer availableDim. 67 x 54; 58 x 60 & 95 x 65 cmEstimate: € 40 / 80 -
#634Maurits BilckeEen linosnede. Gesigneerd en gedateerd 1935.
Six pipes of brick red terracotta. One of them shorter and slightly edited. Two others with legs and with a wooden handle.No longer availableDim. L: 15-26 cmEstimate: € 30 / 50