Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,29 ct.

Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,29 ct.

An 18 karat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.29 ct.
Dim. 7,40 g
SKU: 0703230140.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #140
Estimate: € 1600 / 1700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #166

    Een tweedelige bibliotheekkast van mahoniehout. Onderaan twee paneeldeuren, bovenaan twee beglaasde deuren en gerainureerde stijlen. Engels werk, einde XIXde eeuw.

    A two-piece library cabinet made of mahogany. At the bottom two panel doors, at the top two glazed doors and grooved styles. English work, late XIXth century.
    No longer available
    Dim. 235 x 142 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #301
    H. Bequet Quaregnon

    Een set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.

    Set of four polychrome earthenware pieces, including two bowls, a jug and a box in the shape of a guitar. With gilded edge. 1950s. Minimal wear, large bowl with flake on the edge.
    No longer available
    Dim. H: 5-27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #282
    Polbrechts

    “Bloemstilleven met blauwwit bord.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Flower still life with blue and white plate.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #442
    Van Vaernewijck

    “Duinlandschap.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Dune landscape.” Watercolour on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #584
    Maurits Bilcke

    “Rots in de branding”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1949.

    "Rock in the surf". An ink drawing, signed and dated 1949.
    No longer available
    Dim. 25 x 54 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #101

    Waaier in vergulde presentatielijst. XIXde eeuw. Gesigneerd.

    Fan in presentation frame. XIXth century. Signed.
    No longer available
    Dim. L: 60 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #627
    Dogon

    Masker in gesculpteerd hout, Dogon, Mali.

    Mask in carved wood, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. 40 x 14cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #470

    “Toi et Moi”. Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee parels.

    "Toi et Moi". An 18 karat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.10 ct and two pearls.
    No longer available
    Dim. 5,33 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #318

    Lot stripverhalen. Willy Vandersteen. Willy & Wanda en Bob & Bobette (5 albums in kleur). Paling en Ko, Lefranc, Michel Vaillant, Jo, Suus en Jokko, Bob Morane, Witte Horizon enz. 27 stuks, redelijke tot goede staat.

    Lot of comic strips. Willy Vandersteen. Willy & Wanda and Bob & Bobette (5 colour albums). Paling en Ko, Lefranc, Michel Vaillant, Jo, Suus en Jokko, Bob Morane, Witte Horizon etc. 27 pieces, fair to good condition.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 55
  • #74
    Frans Bakker

    “Huizen aan de waterkant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Houses on the waterfront”. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 57 cm x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #614

    Een paar koperen kandelaars.

    A pair of brass candlesticks.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø10cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #23
    Val Saint-Lambert

    Een moderne vaas van kristal, deels geel gekleurd in de massa. Gemerkt met label.

    A modern crystal vase, partly colored yellow in the mass. Marked with label.
    No longer available
    Dim. 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More