#707Een Chinees cloisonne dekselvaasje met bloemenmotief.
A Chinese cloisonné lidded vase with a floral motif.No longer availableDim. 14cmEstimate: € 75 / 125 -
#765Een midcentury glaspasta vaas, onderaan onleesbaar gesigneerd.
#671“Roadrunner”. Een uit messing gesculpteerd beeld in modern abstracte stijl. Op houten voet.
#97Een grote houten vijzel, vermoedelijk Afrikaans.
#296Een gesculpteerde houten tafel, aanvullend twee stoelen met gestoffeerde zitting.
A carved wooden table, complemented by two chairs with upholstered seats.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#204Een spiegel in verguld houten gesculpteerd kader.
#798AlessiEen kunststoffen wandklok met vogels als wijzer. Gemerkt.
#469Jef VaesEen aquarel met als titel ‘aspecten van de zee’, gesigneerd Jef Vaes.
#139“Heilige Barbara”. Olieverf op doek. 18de eeuws.
"Saint Barbara". Oil on canvas. 18th century.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#189Sergio Terzani“Antinea.” Smeedijzeren lamp met licht-gele Murano coupe.
"Antinea." Wrought iron lamp with light-yellow Murano coupe.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 220 / 280 -
#385KienzleEen bronzen 7-dagen tafelklok. Gemerkt. Jaren ‘50.
#742Jef VaesEen tekening getiteld ‘ontmoeting en tegemoetkoming’, gesigneerd Jef Vaes.
A drawing titled 'Encounter and Accommodation', signed by Jef Vaes.No longer availableDim. h 16 x b 12 cmEstimate: € 40 / 60