#114Massolovski AlthoffEen stilleven met mosselen en kruik, olieverf op paneel. Gesigneerd.
A still life with mussels and jug, oil on panel. Signed.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#514MilotaLandschap met abstracte vegetatie, gemengde techniek. Gesigneerd.
Landscape with abstract vegetation, mixed media. Signed.No longer availableDim. 50 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1Een stel van 2 laat 19e eeuwse Staffordshire dogs, niet gemerkt.
A pair of two late 19th-century Staffordshire dogs, unmarked.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#498Een cloisonné bronzen vaasje met veelkleurig floraal decor. Chinees werk.
A cloisonné bronze vase with a multicolored floral design. Chinese craftsmanship.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#623Een gedeeltelijk wit met licht blauwe rand porseleinen eetservies. Waaronder: 24 platte en 12 diepe borden, 5 onderschotels van verschillende grote, 1 sauskom, 1 dekselpot, 8 koffiekopjes en 11 onderschoteltjes, melk en suikerpot en 24 dessertborden. Er zijn hier en daar kleine schilfertjes en 1 reserve deksel.
A partially white with light blue rim porcelain dinner set. Including: 24 flat plates and 12 deep plates, 5 different-sized saucers, 1 gravy boat, 1 lidded pot, 8 coffee cups and 11 saucers, milk and sugar pot, and 24 dessert plates. There are some small chips here and there and 1 spare lid.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#8Een bajonet in schede. Genummerd 292587. Heft licht verbogen.
#126Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany wooden two door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
#629Rik Wynants“Kempense hoeves”. Sanguine op papier. Gesigneerd linksonder.
#418OMREQuick Mill vintage koffiemolen, in werkende staat.
Quick Mill vintage coffee grinder, in working condition.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#688Een Zuid Oost Aziatisch bronzen beeldje van een zittende Boeddha en een Boeddha hoofd.
#276Een houten vitrinekast, 1 deurs met 2 glazen zijden. Vergulde messing ornamenten.
A wooden display cabinet, 1 door with 2 glass sides. Gilt brass ornaments.No longer availableDim. 150 x 67 x 33cmEstimate: € 180 / 240