#6Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
#346Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
A lot of 24 African wickerwork items. Including some Tutsi baskets, coasters, plateaus.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#426Een Perisch zijden tapijt met jachttafereel.
#360StormEen roesrvrij stalen herenhorloge.
A stainless steel men's watch.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#748Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
An oval porcelain lidded vase with a polychrome decor of Long Elizas in a landscape. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#309Louis ApollesHoevenzicht bij Winter, olieverf op paneel.
#202Een Venetiaans glazen geslepen spiegel met Romantische taferelen. Binnenste spiegel niet geslepen. Enkele stukken loszittend en kleine bastjes.
#361Liebig ChromosEen lot van 8 Liebig Chromos albums met diverse thema’s.
A lot of 8 Liebig Chromos albums with various themes.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#466VibiaEen vintage goudkleurige stalamp. In hoogte verstelbaar, gemerkt “Vibia”.
#601“Breaking Cover”, “Full Cry” & “The Death”. Drie Engelse jachtprenten naar Henry Thomas Walken, achter glas. Omstreeks 1900.
"Breaking Cover", "Full Cry" & "The Death". Three English hunting prints after Henry Thomas Walken, behind glass. Circa 1900.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#295Een Italiaanse porseleinen luchter met drie armen. Met typisch bloemdecor.
An Italian porcelain chandelier with three arms. With typical floral decoration.No longer availableDim. h +- 60 cmEstimate: € 30 / 40