#585Een massief eikenhouten koffer versierd met drie panelen met telkens en levensboom. Engeland. 17de eeuw. Met certificaat.
#358Een vintage Looza Fruit Juice lichtreclame.
A vintage Looza Fruit Juice light sign.No longer availableDim. 30 x 62 x 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74Rudi de VosPeriod: °1944“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#285Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.
#578Een paar grote gietijzeren tuinvazen.
#105Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#432“Antwerpen Begijnhof en Slijkhoek”. Een paar etsen op papier. Gesigneerd en genummerd 3/25 & 7/25.
#796Een pianostoeltje met lederen zitting.
A piano stool with leather seat.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#324Van HemeldonckBloemstilleven in mand, olieverf op het paneel.
#73Een bronzen kandelaar in rococostijl met 5 lichtpunten.
A bronze rococo style candelabra with 5 light points.No longer availableDim. 61cmEstimate: € 50 / 80