#203Een paar rechthoekige likeurkaraffen met handgegraveerd rocailledecor. Massief zilveren montuur, gemerkt en 835/1000.
A pair of rectangular liqueur decanters with hand-engraved rocaille decoration. Solid silver frame, marked and 835/1000.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#248Een lampvoet gemaakt van een oude olielamp in messing en porselein.
#80Een lange parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier van +- 1 ct.
A long pearl necklace with an 18 carat yellow gold clasp set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a sapphire of approximately 1 ct.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 700 / 800 -
#5GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#678Een inktpot van kleurloos geslepen kristal. Ierland XIXe eeuw.
An inkwell made of colorless cut crystal. Ireland, 19th century.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#524Petrus Van Schendel“Appeleters bij kaarslicht”. Olieverf op paneel. Draag een handtekening links onderaan en met een toeschrijving aan “A. (sic) Van Schendel 1680-1742”.
"Apple Eaters by Candlelight". Oil on panel. Bears a signature in the bottom left corner and attributed to "A.(sic) Van Schendel 1680-1742".No longer availableDim. 27 x 24 cmEstimate: € 400 / 600 -
#617NankingEen balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
#676KashmirEen Indisch handgeknoopt wollen lopertje.
A hand-knotted wool runner from India.No longer availableDim. 190 x 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#596Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Five recent plates of multicolored Chinese porcelain.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25 / 45