#436Een sokkel van verguld hout en gips met een gecanneerd tussenblaadje, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.
#648Een dekselvaasje van Japans porselein.
#747RobbedoesEen lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 140-149.
A set of 10 Robbedoes hardcover albums. Nos. 140-149.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#556GhoumEen zijde handgeknoopt tapijt. Gemerkt Ghoum.
#688Een Zuid Oost Aziatisch bronzen beeldje van een zittende Boeddha en een Boeddha hoofd.
#531Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Personages op het strand, abstract.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Figures on the beach, abstract." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 47 x 52 cmEstimate: € 500 / 600 -
#373Kapoentjes“Kapoentjes” Een lot van 4 vintage album strips.
"Kapoentjes" A lot of 4 vintage comic strips.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#153Een antiek Franse zamak pendule op marmeren voet in Louis XVI stijl. Medio 1870. Pendule naar Moreau.
#233Daum, FranceEen langwerpige coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
A rectangular bowl made of colorless crystal. Marked.No longer availableDim. L. 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#152Isaac Israels‘Straatzicht bij valavond’, houtskool op papier, getekend Isaac Israels.
'Street view at dusk', charcoal on paper, drawn by Isaac Israels.No longer availableDim. h 36 x b 24 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#488Een grote diamantairslamp de tweede helft van de vorige eeuw gemerkt Dazor Floating Fixture, USA.
#506Een Oosters wollen tapijt.
An oriental wool carpet.No longer availableDim. 400 x 260 cmEstimate: € 200 / 300