#51Ansonia Clock Co.Een Art Deco houten klok, gemerkt Ansonia Company New York.
#59Albert Beeldens“Bloemenstilleven in bloempot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Gedateerd 1936.
#117“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.
A vintage Delvaux leather wallet with dove of peace sticker and matching dust cover. Light stains inside and traces of use.No longer availableDim. 23 x 16cmEstimate: € 75 / 150 -
#217Een bronzen tafellamp op marmer en messing voet, Empire stijl.
#86Een paar gebeeldhouwde en gebeitste houten zetels met bijhorende poef in Louis XVI stijl.
A pair of carved and stained wooden seats with matching ottoman in Louis XVI style.No longer availableDim. 94 x 80 x 90cmEstimate: € 100 / 120 -
#431Een Boeddhahoofd van massief gebeeldhouwd steen. Chinees werk.
#317Een lot van drie terra cotta olielampjes uit de oudheid.
A lot of three terra cotta oil lamps from antiquity.No longer availableDim. Ø +- 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#197Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.
#233Een biscuit beeld van twee spelende engeltjes. Circa 1900.
#29W.M.F.Een verzilverd metalen sigarettendoosje, onderaan gemerkt.
A silver-plated metal cigarette box, marked at the bottom.No longer availableDim. h 5 x 13 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#641Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 35 / 45