#378Een lot van 4 strips, diverse eerste uitgaven bestaande uit; Hansje en de gouden Ibis, Avonturen in China, 2x De avonturen van Chick Bill -Alarm te Marraccas & KO-KLOX-KLAN.
A lot of 4 comic books, various first editions consisting of: "Hansje en de gouden Ibis" (Hansje and the Golden Ibis), "Avonturen in China" (Adventures in China), 2x "De avonturen van Chick Bill - Alarm te Marraccas" (The Adventures of Chick Bill - Alarm in Marraccas) & "KO-KLOX-KLAN".No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#473Een paar gele glaspasta vazen met decoratie van druivenranken.
#540Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 9,37 gEstimate: € 600 / 700 -
#338Een schemerlamp met houten voet, de kap gevormd door een gordeldier.
A table lamp with a wooden base, the shade shaped like an armadillo.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#200Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met één centrale briljant van +- 1,08 ct. Vs en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct. F/G Vs.
An 18 karat white gold Art Deco ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 1.08 carats, VVS clarity, and surrounded by brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.80 carats, F/G color, VVS clarity.No longer availableDim. 11,50 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#542Panamarenko“Plannen”. Een lot van 3 offset litho’s op papier door Panamarenko.
"Plans." A set of 3 offset lithographs on paper by Panamarenko.No longer availableDim. 41 x 25cmEstimate: € 300 / 400 -
#447Twee gebeeldhouwe Afrikaanse beeldhouwwerken, bestaande uit een masker met twee personages (beschadiging) en een hoofd, bekleed met leder.
#351Een set van 2 stuks kristal, een vaast en een bonbonniere, beide met minieme schade aan de voet.
A set of 2 pieces of crystal, a vase and a bonbonniere, both with minimal damage to the base.No longer availableDim. h 27 Ø16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#274A. SchaekenBoszicht met rivier en meer, olieverf op doek. Gesigneerd.
#557Een in arduin gesculpteerd beeld van een olifant.
#553Een Japanse houtsnede, Shunsho Katsukawa, 1726-1793, ‘One hundred poets in brocade woven in the east’.
A Japanese woodblock print, Shunsho Katsukawa, 1726-1793, 'One hundred poets in brocade woven in the east'.No longer availableDim. h 22 x b 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#76Een set van 2 vergulde ovale bijzettafeltjes met marmeren blad, waarvan 1 gebarsten. Vlechtwerk onderaan.
A set of 2 gilded oval side tables with marble tops, 1 of which has a large crack, and cannage at the bottom.No longer availableDim. 76 x 60 x 45 cmEstimate: € 150 / 200