#506Kashmir BidjarHandgeknoopt wollen tapijt.
Handmade wool carpet.No longer availableDim. 300 x 193 cmEstimate: € 100 / 120 -
#534Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
Sac à perles chandelier. Copper and crystal with extern lamps.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#55Paul & JoeEen kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.
#192Een butler spiegel met verguld houten lijst.
A butler mirror with gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø79cmEstimate: € 150 / 200 -
#232Karel Van LerberghePeriod: 1889 -1953“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flemish winter landscape”. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 300 / 400 -
#40Een paar 18 karaats wit en geelgouden oorbellen en bijpassende ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#689Een handgeknoopt wollen tapijt.
#117“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.
#697Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#437BaouleEen Afrikaans masker ivann gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
An African mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.No longer availableDim. 74cmEstimate: € 60 / 80 -
#423Een Chinese porseleinen dekselvaas met oorlogstafereel in het decor.
A Chinese porcelain lidded vase with a war scene in the decor.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80 / 120