Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct.  en twee saffieren van +- 0,40 ct.
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct.  en twee saffieren van +- 0,40 ct.

Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct. en twee saffieren van +- 0,40 ct.

An 18 karat white gold necklace with pendant of white and yellow gold set with old cut diamonds +- 1 ct. and two sapphires of +- 0.40 ct.
Dim. 13,88g
SKU: 2305230250.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #250
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #436

    Een houten Chinese opbergkist met snijwerk in het decor.

    A wooden chest with carved decoration. Chinese work.
    No longer available
    Dim. 56 x 90 x 45cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #649

    “Il Vecchio Porto Di Tolone”. Een litho op papier. Opschriften “Veduto dalla Parte dell'Academia di Pittura” - “Dall’acqua Figlio 1780”. Naar tekening door Claude Joseph Vernet.

    “Il Vecchio Porto Di Tolone”. A lithograph on paper. Inscriptions “Veduto dalla Parte dell'Academia di Pittura” - “Dall'acqua Figlio 1780”. After a drawing by Claude Joseph Vernet.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #149
    G. De Wit

    “Bloemenstilleven in bacchante vaas met classieke achtergrond.” Een wandtapijtje uit de werkhuizen van het bekende Mechelse bedrijf.

    "Flower still life in bacchante vase with a classical background."
    No longer available
    Dim. 127 x 96 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #231

    “Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.

    “Boy with dog and frog.” Bronze statue. After Joseph D'Aste.
    No longer available
    Dim. h 18,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #503

    Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.

    A large silver-plated metal chandelier with eighteen arms decorated with rams' heads and crystal pendeloques. Marked.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #336

    Een Engels houten bijzettafeltje met rond tafelblad, driepotig.

    English wooden side table with round top and on three legs.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm Ø 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #241

    Een bronzen kruis in de vorm van bladeren.

    A bronze cross in the shape of leaves.
    No longer available
    Dim. l: 97 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #6

    Een driepotig eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met snijwerk en driehoekig tafelblad. Klein uitschuifbaar paneeltje aan zijkant. XIXde eeuw.

    A three-legged oak side table in Louis XV style with carving and triangular table top. Small sliding panel on the side. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 67 x 42cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #609

    “Boerderij met molen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd, mogelijk “A. Buls”

    "Farm with mill". Oil on canvas. Signed illegibly at the bottom, possibly “A. Buls”
    No longer available
    Dim. 54 x 74cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #512

    Een glazen luchter met 5 lichtpunten.

    Glass chandelier with five lights.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #147
    Wolfers Fréres

    Een lot zilver bestaande uit 6 bestekdozen, Art-Deco, 96-delig, Wolfers Fréres, Bruxelles, gemerkt A800 met een totaalgewicht van 3900 gram.

    A lot of silver consisting of 6 cutlery boxes, Art-Deco, 96 pieces, Wolfers Fréres, Bruxelles, marked A800 with a total weight of 3900 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 1750 / 2250
  • #375

    Een Aziatische gesp, verzilverd bezet met een halfedelsteen. Turkoois.

    An Asian buckle, silver plated with a semi-precious stone. Turquoise.
    No longer available
    Dim. 19 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More