#11“De harpspeelster.” Polychroom porselein met vergulde accenten. Italiaans werk. Gesigneerd.
"The harp player." Polychrome porcelain with gilded accents. Italian work. Signed.No longer availableDim. 31 x 37 x 30 cmEstimate: € 65 / 80 -
#332Een verzilverde kerkkandelaar .
#652Drie chromolitho’s met mooie jonge vrouwen uit verschillende periodes.
Three chromolithographs with beautiful young women from different periods.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#579René CarcanPeriod: 1925-1993“La Fleur Paysage”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“La Fleur Paysage”. Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 56 x 65 cmEstimate: € 50 / 70 -
#130Een 18 karaats witgouden ring bezet een centrale briljant van +- 0,58 ct en met briljanten en twee diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct.
An 18 carat white gold ring set with a central brilliant of +- 0.58 ct and with brilliants and two diamond baguettes with a combined weight of +- 0.56 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1450 / 1600 -
#680Een houten paraplu/wandelstokhouder met 12 vakken en metalen opvangbak onderaan.
A wooden umbrella container with 12 compartments. Metal recipient underneath.No longer availableDim. 81 x 67 x 25cmEstimate: € 5 / 100 -
#197Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.
#244Peter Olsen“Landschap met vijver en visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#347Een Jugendstil tuintafeltje in brons .
#379“Moeder en kind op het strand, 63 maal.” Olieverf op 63 doekjes.
“Mother and child on the beach, 63 times.” Oil on 63 canvases.No longer availableDim. 76 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#435Een kunsstoffen beeld naar de oudheid op sokkel.
A plastic sculpture after the ancients. On a stand.No longer availableDim. h 149 cmEstimate: € 40 / 50 -
#619Félix Labisse“Blauw Naakt”. Een litho op papier, E.A ., épreuve d’artiste, gesigneerd buiten de plaat.
“Blue Nude”. A lithograph on paper, EA epreuve d'artiste, signed outside the plate.No longer availableDim. 61 x 44,5cmEstimate: € 80 / 120