#135DelvauxEen Delvaux rugzak van zwart leder, model “Amité” met doos en certificaat.
A Delvaux backpack in black leather, model “Amité” with box and certificate.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#545Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
#1Henri Emile Adrien TrodouxPeriod: 1815-1881Een bronzen beeldje van een patrijs. Onderaan gesigneerd.
#538Een cloisonné dekselvaas met dierlijke figuren in het decor. Deukje in zijkant. Onderaan gemerkt.
#5Val Saint-LambertEen kristallen schaal groen gekleurd in de massa.
A crystal bowl of Val Saint Lambert coloured green in the mass.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#696Een lot van 3 houten voetbankjes met gestoffeerde bekleding, waarvan 1 met gobelin.
Lot of 3 footstools with upholstery. One with tapestry.No longer availableDim. 18 x 33 x 27cmEstimate: € 30 / 35 -
#553Een paar aardewerken Nanking vazen op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
#205Een grote eikenhouten opbergkoffer.
#110Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,88 ct.
An 18 carat white gold ring set with a diamond with a combined weight of +- 1.88 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1450 / 1600 -
#492Paul Tuerlinckx“Stilleven met maïs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#434Dordevic Miodrag“Lijnenspel.” Litho, genummerd 14/60. Buiten de plaat gesigneerd. Bijgevoegd attest Kunstgalerij Antoon van Dyck (12/1983).
“Line art.” Lithograph, numbered 14/60. Signed outside the plate. Attached certificate Art Gallery Antoon van Dyck (12/1983).No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 60 / 140 -
#393Een lot van 2 Afrikaanse houten sierzwaarden.
A lot of 2 African wood sculpted decorative swords.No longer availableDim. 90cmEstimate: € 80 / 100