#39François Godefroy“Le retour au Hameau”. Een Burijngravure met de hand ingekleurd, door François Godefroy naar Nicolaes Berchem.
"Le Return to the Hameau". A Burin engraving hand-coloured, by François Godefroy after Nicolaes Berchem.No longer availableDim. 40 x 51cmEstimate: € 120 / 140 -
#418Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Igbo, Nigeria.
An African mask in carved wood, Igbo, Nigeria.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 50 / 70 -
#662Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
#332Een verzilverde kerkkandelaar .
#49Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame.” Pastel op papier. Gedateerd ‘41. Gesigneerd.
"Portrait of an old lady." Pastel on paper. Dated '41. Signed.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#648Een paar Empire vaasjes met polychroom romantisch decor. Kleine beschadiging aan een handvat.
#677BergenEen porseleinen vaasje van plateelwerk.
A porcelain faience vase.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 40 / 60 -
#688Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#597ScailmontEen uraniumglazen toiletset bestaande uit 8 stuks. Enkele schilfers aan de onderrand.
A uranium glass toilet set consisting of 8 pieces. Some flakes on the bottom edge.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#387Een set van 3 kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met blauw en rood bloemendecor. Naar Imari voorbeeld, XIXde eeuw.
A set of 3 Chinese porcelain bowls and dishes with blue and red floral decoration. After Imari example, XIXth century.No longer availableDim. Ø 10,5 & 6,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#400Een 18 karaats witgouden ring bezet met met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.30 ct.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 150 / 200