Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct.  en twee saffieren van +- 0,40 ct.
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct.  en twee saffieren van +- 0,40 ct.

Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct. en twee saffieren van +- 0,40 ct.

An 18 karat white gold necklace with pendant of white and yellow gold set with old cut diamonds +- 1 ct. and two sapphires of +- 0.40 ct.
Dim. 13,88g
SKU: 2305230250.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #250
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #66

    Een lederen éénzit, model Chesterfield.

    A single leather Chesterfield.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #429

    “Abstract met rose.” Zeefdruk. E.A.

    “Abstract with rose.” Screen printing. EA
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #147
    Wolfers Fréres

    Een lot zilver bestaande uit 6 bestekdozen, Art-Deco, 96-delig, Wolfers Fréres, Bruxelles, gemerkt A800 met een totaalgewicht van 3900 gram.

    A lot of silver consisting of 6 cutlery boxes, Art-Deco, 96 pieces, Wolfers Fréres, Bruxelles, marked A800 with a total weight of 3900 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 1750 / 2250
  • #392

    Een lot van 12 niet ingelijste gravures, buiten de plaat gesigneerd en genummerd. Bart d’Eyckermans, “Moet boven een renaissance landschap” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (zeefdruk, 22/25). ?, “Inflexio” (E.A. 25). H.B. 91, “De Hal” (47/50). Louis ‘74, “Daken”. Edwig 1973, “Nar en monster” (A.P.) en “Stadsscènes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Aankondiging van de Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)

    Lot of 12 unframed engravings, signed and numbered outside the plate. Bart d'Eyckermans, “Must above a renaissance landscape” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (silkscreen, 22/25). ?, “Inflexio” (EA 25). HB 91, “De Hal” (47/50). Louis '74, “Rooftops”. Edwig 1973, “Jester and Monster” (AP) and “City Scenes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Announcement of Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #421

    Een lot van 3 uit jade gesculpteerde snuisterijen.

    A lot of 3 trinkets sculpted from jade.
    No longer available
    Estimate: € 125 / 150
  • #264
    Marten Van Der Loo
    Period: 1880-1920

    “Marché aux legumes flamand”. Een ets op papier, buiten de plaat genummerd 6/20, gesigneerd “Marten van der Loo”. Herstelling scheurschade doorheen midden.

    “Marché aux legumes Flamand”. An etching on paper, numbered 6/20 outside the plate, signed "Marten van der Loo". Repair crack damage through the middle.
    No longer available
    Dim. 97 x 77cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #476

    Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...

    A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
    No longer available
    Dim. 73 x 135 x 135 cm
    Estimate: € 750 / 1250
  • #290
    Christofle Paris.

    Een groot wit tafelkleed, gereinigd en 12 bijpassende niet gebruikte servetten.

    A large white tablecloth, cleaned and 12 matching unused napkins.
    No longer available
    Dim. 280 x 140 cm en 47 x 47 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #570
    Chanel

    Een zijden sjaal met chainlink decor, gemerkt Chanel.

    A silk scarf with chainlink decor, marked Chanel.
    No longer available
    Dim. 90 x 90cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #689

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 180 x 120 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #385

    Een Chinees porseleinen 6-hoekige theepot met spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.

    Chinese porcelain hexagonal teapot with playing figures in the decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 15 x 12cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #212
    Felix Eyskens

    “Winterlandschap met trekpaarden.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Winter landscape with draft horses.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More