Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct.  en twee saffieren van +- 0,40 ct.
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct.  en twee saffieren van +- 0,40 ct.

Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct. en twee saffieren van +- 0,40 ct.

An 18 karat white gold necklace with pendant of white and yellow gold set with old cut diamonds +- 1 ct. and two sapphires of +- 0.40 ct.
Dim. 13,88g
SKU: 2305230250.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #250
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #101

    Een zamakken gesculpteerd beeld op sokkel. Naar Romeins voorbeeld.

    A zamac statue on a pedestal. After a Roman example.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #653

    Een Japanse vaas in faience onderaan getekend met de beeltenis van kraanvogels over het gebergte .

    A Japanese faience vase signed at the bottom depicting cranes over the mountains.
    No longer available
    Dim. h 20 x diam 21 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #284
    Antoon Jules Van Hoecke

    “Drie Torens (Gent)”. Een ets op papier, gesigneerd “Ant. J. van Hoecke”. Genummerd 128/150.

    “Three Towers (Ghent)”. An etching on paper, signed “Ant. J. van Hoecke”. Numbered 128/150.
    No longer available
    Dim. 63 x 48cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #593
    Val Saint Lambert

    Een paar amberkleurige art deco vazen. Onderaan gemerkt.

    A pair of amber Art Deco vases. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #331

    Een paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt Val Saint-Lambert.

    A pair of colorless crystal candlesticks. Marked Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #249
    Paul Tuerlinckx

    “International 51 - Te Mechelen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “International 51 - In Mechelen.” Watercolor on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 67 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #136

    Een eikenhouten gebuikt kabinet, 2 deurs en met onderaan 2 kleine en 2 grote laden. Gesteund op gesculpteerde leeuwenpoten.

    An oak cabinet , 2 doors and with 2 small and 2 large drawers at the bombé bottom. Supported on sculpted lion's feet.
    No longer available
    Dim. 240 x 180 x 65cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #364

    “Portret van een Cairn Terrier.” Gemengde techniek op papier. Draagt monogram H.B. Gedateerd 1908.

    “Portrait of a Cairn Terrier.” Mixed media on paper. Bears monogram HB Dated 1908.
    No longer available
    Dim. 32 x 26 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #567

    Een paar Chinees porseleinen vazen met verguld decor en personages. Onderaan gemerkt.

    A pair of Chinese porcelain vases with gilt design and characters. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 37,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #142
    Victor Dolphyn
    Period: 1909-1992

    “Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.

    “Portrait of an old lady in mourning clothes.” Oil on canvas. Dated '40. Signed.
    No longer available
    Dim. 105 x 73 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #392

    Een lot van 12 niet ingelijste gravures, buiten de plaat gesigneerd en genummerd. Bart d’Eyckermans, “Moet boven een renaissance landschap” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (zeefdruk, 22/25). ?, “Inflexio” (E.A. 25). H.B. 91, “De Hal” (47/50). Louis ‘74, “Daken”. Edwig 1973, “Nar en monster” (A.P.) en “Stadsscènes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Aankondiging van de Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)

    Lot of 12 unframed engravings, signed and numbered outside the plate. Bart d'Eyckermans, “Must above a renaissance landscape” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (silkscreen, 22/25). ?, “Inflexio” (EA 25). HB 91, “De Hal” (47/50). Louis '74, “Rooftops”. Edwig 1973, “Jester and Monster” (AP) and “City Scenes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Announcement of Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #304
    A. Gudens

    “Interieur met vrouw.” Kleurengravure, genummerd op 164/300. Buiten de plaat gesigneerd.

    “Interior with woman.” Color engraving, numbered 164/300. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More