Other lots in this auction
-
#182Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.
A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.No longer availableDim. 12 x 16.5 x 9.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#146Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.
An English style wooden desk with 9 drawers.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#349Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
A chandelier with five rings and five light points with crystal pendeloques.No longer availableDim. Ø 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#260Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 K white golden ring with a solitaire of about 0,50 ct and two sapphires with a total weight of about 0,20 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#241Een bronzen kruis in de vorm van bladeren.
A bronze cross in the shape of leaves.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 70 / 100 -
#223Een lot van 2 stuks zilver bestaande uit kommetje, schaaltje beiden gemerkt 800, en een verzilverd metalen karaf gemerkt “O GALLIA”.
A lot of 2 pieces of silver consisting of a bowl, dish, both marked 800, and a silver plated carafe marked "O GALLIA".No longer availableDim. 800‰Estimate: € 40 / 60 -
#298HergéEen lot van vier albums: “Le Secret de la Licorne.”, “L’Oreille Cassée”, “Le Lotus Blue.’, ‘L’ile Noire.’.
A lot of four albums: “Le Secret de la Licorne.”, “L'Oreille Cassée”, “Le Lotus Blue.”, “L'ile Noire.”.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#142Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
“Portrait of an old lady in mourning clothes.” Oil on canvas. Dated '40. Signed.No longer availableDim. 105 x 73 cmEstimate: € 120 / 200 -
#132Victor DolphynEen schilderij getekend Vic Dolphyn 1944 voorstellende een zicht op een boerderij met paardenkar . Olieverf op doek .
A painting signed Vic Dolphyn 1944 depicting a view of a farm with a horse cart. Oil on canvas .No longer availableDim. h 70 x l 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#659Een lot van 17 geslepen en gekleurde kristallen glazen, 4 verschillende formaten.
A lot of 17 cut and colored crystal glasses, 4 different sizes.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#503Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
A large silver-plated metal chandelier with eighteen arms decorated with rams' heads and crystal pendeloques. Marked.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 400 / 500 -
#331Een paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt Val Saint-Lambert.
A pair of colorless crystal candlesticks. Marked Val Saint-Lambert.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 30 / 50


