Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct.  en twee saffieren van +- 0,40 ct.
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct.  en twee saffieren van +- 0,40 ct.

Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct. en twee saffieren van +- 0,40 ct.

An 18 karat white gold necklace with pendant of white and yellow gold set with old cut diamonds +- 1 ct. and two sapphires of +- 0.40 ct.
Dim. 13,88g
SKU: 2305230250.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #250
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #273

    Een heksenbol van kwikglas.

    A witch ball.
    No longer available
    Dim. Ø25cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #528
    Murano

    Een Murano vaas met diverse kleuren in de massa.

    A Murano vase with various colors in the mass.
    No longer available
    Dim. 30 x Ø15cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #128

    Een zilveren dienblad, omstreeks 1900 uit Wenen, Keuren van Oostenrijk-Hongarije met makersmerk FR. 800‰.

    A silver tray, circa 1900 from Vienna, Austro-Hungary hallmark with maker's mark FR. 800‰.
    No longer available
    Dim. 49 x 40 cm 1325 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #96

    Een eikenhouten sideboard in Jacobean stijl met 3 laden en plateau onderaan. Authentieke elementen.

    An oak sideboard in Jacobean style with 3 drawers and a plateau at the bottom. Authentic elements.
    No longer available
    Dim. 81 x 177 x 43cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #287

    Een groot lot verzilverd bestek in 7 originele etuis. Bestaande uit: een taartschep, 3 sets van 12 en 1 set van 6 vorken. 4 sets van 12 en 1 set van 6 lepels, 12 kreeftvorken, een set ‘toi et moi’ servetringen, sets kleine lepels van resp. 12, 6, 2 en 2 in aantal, en 12 kleine vorken.

    A large lot of silver-plated cutlery in 7 original cases. Consisting of: A cake server, 3 sets of 12 and 1 set of 6 forks. 4 sets of 12 and 1 set of 6 spoons, 12 lobster forks, a set of 'toi et moi' napkin rings, sets of small spoons of resp. 12, 6, 2 and 2 in number, and 12 small forks.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #583
    Galand

    Een koffieset van hotelzilver, art deco. Onderaan gemerkt.

    A coffee set of hotel silver, art deco. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #391

    Een schaal en kommetje van Chinees polychroom porselein. Met bloemdecor.

    A dish and bowl of Chinese polychrome porcelain. With floral decor.
    No longer available
    Dim. Ø 13 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #465

    Een groene aardewerken kelkvaas.

    A green earthenware chalice vase.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #180

    Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    A pair of 18 karat white gold earrings set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.70 ct.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 650 / 700
  • #677
    Bergen

    Een porseleinen vaasje van plateelwerk.

    A porcelain faience vase.
    No longer available
    Dim. 12cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #502

    Een glas in lood raam.

    A stained glass window.
    No longer available
    Dim. 135 x 105cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #18
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. “De Schat van Beersel”, “Het Geheim der Gladiatoren” en “De Gezanten van Mars. Blauwe reeks. Eerste edities resp. 1954, 1955 en 1956. Rug met tape, blok los, naam of naamstempel op titelpagina.

    Suske en Wiske. “De Schat van Beersel”, “Het Geheim der Gladiatoren” and “De Gezanten van Mars”. Blue series. First editions resp. 1954, 1955 and 1956. Back with tape, loose block, naam or name stamp on the title page.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More