#423Een Chinese porseleinen dekselvaas met oorlogstafereel in het decor.
A Chinese porcelain lidded vase with a war scene in the decor.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#338Een set magazine advertenties. Waaronder één van Cadillac en drie van Mobilgas.
#238Raymond CandriesEen gesculpteerd mahoniehouten beeld van Maria in gewaad met slang. Achteraan gesigneerd “Candries Raymond 22-11-77”.
A carved mahogany statue of a Holy Mary in a robe with a snake. Signed on the back "Candries Raymond 22-11-77".No longer availableDim. 59cmEstimate: € 200 / 240 -
#602Paul Tuerlinckx“Golf in de zee.” Pastel op papier. Gesigneerd.
#551Een paar blauw en wit porseleinen dekselvazen met planten en vogels in het decor en Fo-honden bovenaan. Onderaan gemerkt.
#221‘Bastet Kat.’ Bronzen beeld op marmeren sokkel. Draagt handtekening ‘Levy’.
#320Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#295Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
#298HergéEen lot van vier albums: “Le Secret de la Licorne.”, “L’Oreille Cassée”, “Le Lotus Blue.’, ‘L’ile Noire.’.
A lot of four albums: “Le Secret de la Licorne.”, “L'Oreille Cassée”, “Le Lotus Blue.”, “L'ile Noire.”.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#645Een verzilverd metalen art deco coupe gemerkt Yarel.
#146Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.
#506Kashmir BidjarHandgeknoopt wollen tapijt.
Handmade wool carpet.No longer availableDim. 300 x 193 cmEstimate: € 100 / 120