Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct.  en twee saffieren van +- 0,40 ct.
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct.  en twee saffieren van +- 0,40 ct.

Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct. en twee saffieren van +- 0,40 ct.

An 18 karat white gold necklace with pendant of white and yellow gold set with old cut diamonds +- 1 ct. and two sapphires of +- 0.40 ct.
Dim. 13,88g
SKU: 2305230250.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #250
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #439

    “Desolaat Landschap met Naakt”. Olieverf op doek. Getekend Mon Gelper ‘79 .

    A painting , oil on canvas , Desolate Landscape with Nude signed Mon Gelper '79 .
    No longer available
    Dim. 58 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #329

    Een celadonkleurige schemerlamp met kap.

    A celadon colored table lamp with shade.
    No longer available
    Dim. 78 x Ø53cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #605

    Een Chinees porseleinen gemberpot met polychroom decor van personages. Met sokkel. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain ginger jar with a polychrome decoration of characters. With base. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #614
    Harrie Sterk

    “Die edele vrouw” & “De stem van Golgotha”. Twee gesigneerde affiches van Harrie Sterk.

    “That Noble Woman” & “The Voice of Calvary”. Two signed posters by Harrie Sterk.
    No longer available
    Dim. 61 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #539
    Theo Melens

    “Gestileerd koppel”. Een ingelegd aardewerken paneel. Gesigneerd “TM”. Cicra 1960.

    "Stylish couple". An inlaid earthenware panel. Signed "TM". Circa 1960.
    No longer available
    Dim. 80 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #701

    Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)

    A patinated wooden reception counter with different heights and shelves. (AID5852)
    No longer available
    Dim. 105 x 170 x 90 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #18
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. “De Schat van Beersel”, “Het Geheim der Gladiatoren” en “De Gezanten van Mars. Blauwe reeks. Eerste edities resp. 1954, 1955 en 1956. Rug met tape, blok los, naam of naamstempel op titelpagina.

    Suske en Wiske. “De Schat van Beersel”, “Het Geheim der Gladiatoren” and “De Gezanten van Mars”. Blue series. First editions resp. 1954, 1955 and 1956. Back with tape, loose block, naam or name stamp on the title page.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #387

    Een set van 3 kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met blauw en rood bloemendecor. Naar Imari voorbeeld, XIXde eeuw.

    A set of 3 Chinese porcelain bowls and dishes with blue and red floral decoration. After Imari example, XIXth century.
    No longer available
    Dim. Ø 10,5 & 6,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #280

    Een 18 K witgouden halve alliance bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.

    A halve American wedding ring set with brillanats with a total weight of about 0,45 ct.
    No longer available
    Dim. 3,74 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #616

    Een wit en zwart marmeren zuil.

    Column in white and black marble.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø28cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #224
    V. Waning

    Een maritiem schilderij gesigneerd V. Waning, met boten op het droge .

    A maritime painting signed V. Waning with boats on dry land.
    No longer available
    Dim. h 57 x l 68 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #543

    Een Chinees porseleinen rode vaas.

    A Chinese porcelain red sang de boeuf vase.
    No longer available
    Dim. 31 x Ø22cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More