Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct.  en twee saffieren van +- 0,40 ct.
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct.  en twee saffieren van +- 0,40 ct.

Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct. en twee saffieren van +- 0,40 ct.

An 18 karat white gold necklace with pendant of white and yellow gold set with old cut diamonds +- 1 ct. and two sapphires of +- 0.40 ct.
Dim. 13,88g
SKU: 2305230250.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #250
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #39
    François Godefroy

    “Le retour au Hameau”. Een Burijngravure met de hand ingekleurd, door François Godefroy naar Nicolaes Berchem.

    "Le Return to the Hameau". A Burin engraving hand-coloured, by François Godefroy after Nicolaes Berchem.
    No longer available
    Dim. 40 x 51cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #418

    Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Igbo, Nigeria.

    An African mask in carved wood, Igbo, Nigeria.
    No longer available
    Dim. 32cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #662

    Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.

    A lot of art reproductions, a large poster of Antwerp, an etching by Heymans and a drawing by Fons Thijsen.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #332

    Een verzilverde kerkkandelaar .

    Church candlestick, silver plated.
    No longer available
    Dim. 110 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #49
    Victor Dolphyn
    Period: 1909-1992

    “Portret van een oude dame.” Pastel op papier. Gedateerd ‘41. Gesigneerd.

    "Portrait of an old lady." Pastel on paper. Dated '41. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #648

    Een paar Empire vaasjes met polychroom romantisch decor. Kleine beschadiging aan een handvat.

    A pair of Empire vases with polychrome romantic decor. Minor damage to one handle.
    No longer available
    Dim. h 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #677
    Bergen

    Een porseleinen vaasje van plateelwerk.

    A porcelain faience vase.
    No longer available
    Dim. 12cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182

    Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.

    A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.
    No longer available
    Dim. 12 x 16.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #688

    Een lot van 3 kunstboeken.

    A lot of 3 art books.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #597
    Scailmont

    Een uraniumglazen toiletset bestaande uit 8 stuks. Enkele schilfers aan de onderrand.

    A uranium glass toilet set consisting of 8 pieces. Some flakes on the bottom edge.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #387

    Een set van 3 kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met blauw en rood bloemendecor. Naar Imari voorbeeld, XIXde eeuw.

    A set of 3 Chinese porcelain bowls and dishes with blue and red floral decoration. After Imari example, XIXth century.
    No longer available
    Dim. Ø 10,5 & 6,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #400

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 1,80 g
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More