#635
Twee glazen vaasjes, groen gekleurd in de massa en gemerkt D’Avesnes.
#332
Een verzilverde kerkkandelaar .
#82J. Rantson
“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Flemish winter landscape”. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#205
Een grote eikenhouten opbergkoffer.
#115Prada Milano
Een Prada lederen handtas in taupe kleur met originele stofzak.
#167
Een olie-en azijnstel in een zilveren houder gemerkt 800, het gewicht van het voetje is 190 gram.
#121Emile JespersPeriod: 1862-1918
Een terracotta art nouveau buste van een oriëntaalse dame. Laat XIXde eeuw.
A terracotta art nouveau bust of an oriental lady. Late 19th century.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 800/1200 -
#610
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#257RCR
Een lot van 6 gekleurde glazen en een karaf.
A lot of 6 colored glasses and a carafe.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#3Capodimonte
Een lot van 4 Capodimonte beeldjes van cherubijnen met instrumenten. Onderaan gemerkt.
#289Declercq
“Vergezicht over daken met Boerentoren”. Olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
#650
Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.
A leather jewelry case with mirror and fantasy jewelry including necklaces, earrings, a bracelet and a watch marked Kelton.No longer availableDim. 12,2 x 19 x 14 cmEstimate: € 80/120