#280Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,25 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 13.66 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#175Een lange parelhalssnoer met tijgeroog.
#418“Le petit echo de la broderie”. Drie delen met gebundelde jaargangen. 1904, 1905, 1906 & 1909.
”Le petit echo de la broderie”. Trois parties, reliures des années 1904,1905,1906 & 1909.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 7,62 gEstimate: € 500 / 600 -
#422Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Vlaaikensgang”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vlaaikensgang”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#326Een gefineerde étagèretafel in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en marquetterie.
Une table-étagère bois de placage style Louis XV, montures en bronze et marqueterie.No longer availableDim. 90 x 71 x 56 cmEstimate: € 600 / 650 -
#38Chr. Lammerer, RegensburgEen oude rode studentenkepie in originele doos.
#439“La libre Esthetique...”. Een reproductie van een laat XIXde eeuwse affiche.
”La libre Esthétique…”. Une reproduction d’une affiche , fin XIXème siècle.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#365Een eikenhouten dekenkoffer met onderaan twee laden. XIXe eeuw.
Un coffre à couvertures en chêne, le dessous à deux tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#278Een vierkantige vaas van meerkleurig Satsuma-aardewerk.
Un vase carré polychrome en faïence Satsuma.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#397Een paar lichtblauwe vaasjes van aardewerk. Belgisch werk, onderaan gemerkt.
#23Een lot van acht verschillende vroeg XXde eeuwse medailles. In houten kistje.
Un lot de huit médailles différentes, début XXème siècle. Dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60