#329Een celadonkleurige schemerlamp met kap.
#546Een Oosters wollen tapijt.
#692Een roodkleurig handgeknoopt tapijt.
A carpet.No longer availableDim. 150 x 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#346Een pianostoeltje met lederen zitting.
A piano stool with leather seat.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#585Een set van 2 mannequin poppen op een ronde houten voet .
#544Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#144Edgard Farasyn“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#567Een paar Chinees porseleinen vazen met verguld decor en personages. Onderaan gemerkt.
#633Een vaas uit de jaren 60 in kristal , rood in de massa.
#439“Desolaat Landschap met Naakt”. Olieverf op doek. Getekend Mon Gelper ‘79 .
#67Een porseleinen buste van een dame met hoed.
A porcelain bust of a lady with a hat.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 180