#246
Een paar marqueterie bijzettafeltjes in houtfineer met rond tafelblad en plantentafereel in het decor.
#643
Een jaren 60 kristallen modernistische vaas.
A 1960s crystal modernist vase.No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 40/60 -
#355
Een kunststoffen bureaumeubel uit de jaren 60 van de vorige eeuw naar de Boby trolley van Joe Colombo .
#397
Een snuff bottle van groen glas, met reliëf decor.
#471
Een Ottomaans vuursteenpistool met koperen decoratie. Laat XIXde eeuw.
An Ottoman flintlock pistol with copper decoration. Late 19th century.No longer availableDim. l 53 cmEstimate: € 360/420 -
#294Sarreguémines
Een wit porseleinen koffieservies met vergulde randen en details, 54 stuks. Onderaan gemerkt “Sarreguemines France”.
No longer availableEstimate: € 75/125 -
#391
Een schaal en kommetje van Chinees polychroom porselein. Met bloemdecor.
A dish and bowl of Chinese polychrome porcelain. With floral decor.No longer availableDim. Ø 13 & 12 cmEstimate: € 40/60 -
#505
“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
#634
Een stuk koraal met houten sokkel.
A piece of coral with a wooden base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#658
Een lot van drie blauw en witte Chinees porseleinen kommetjes, waarvan één gemerkt. Vermoedelijk vroeg XIXde eeuw.
#413
Een lot van 2 Chinees porseleinen borden.
A lot of 2 Chinese porcelain plates.No longer availableDim. Ø34cmEstimate: € 40/60 -
#591Val Saint Lambert
Een lot van 4 champagnecoupes en één grote van kleurloos kristal.
A lot of 4 champagne coupes and one large one of colorless crystal.No longer availableEstimate: € 30/40