#150Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
#99Jan Portielje“Portret van een dame met bloemen in het haar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#54W.O. Johann“Dame met lange rok”. Schilderij. Gesigneerd.
"Lady with long skirt". Painting. Signed.No longer availableDim. 49 x 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#111Een koperen klokstel met een paar bijhorende 5-punts kandelaars.
A copper clock set with a pair of matching 5-point candlesticks.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#398Een set van 2 Chinese vazen met de afbeelding van 3 jongedames .
#326Een notenhouten krantenrekje met vier vakverdelingen.
#361Een paar Chinees porseleinen Fo-honden.
A pair of Chinese porcelain foo dogs.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#587Een art deco vaas van gekleurd metaal, gemerkt WMF.
#168Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#435Een kunsstoffen beeld naar de oudheid op sokkel.
A plastic sculpture after the ancients. On a stand.No longer availableDim. h 149 cmEstimate: € 40 / 50 -
#491Betty WachsstockEen bronzen beeld van 2 dames rug tegen rug zittend en gesigneerd B. Wachsstoch ‘89 , 3/7 .
A bronze sculpture of 2 ladies sitting back to back and signed B. Wachsstoch '89, 3/7.No longer availableDim. 22 x 51 x 25 cmEstimate: € 250 / 350