#178Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
#314Limoges FranceEen porseleinen koffie-en eetservies. Model ‘D’artois’ met handgeschilderd decor met rozen en vergulde accenten. Compleet voor 12 personen. (Deksel suikerpot ontbreekt).
A porcelain coffee and dinner set. Model 'D'artois' with hand-painted decor with roses and gilded accents. Complete for 12 people. (Sugar bowl lid is missing).No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#588Een lot van vijf Imari borden, eind XIXde eeuw.
A lot of five Imari plates, late 19th century.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#140Een 18 karaats witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
An 18 karat white gold necklace with a pendant in the shape of a cross set with brilliants with a combined weight of +- 0.24 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 550 / 600 -
#282Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#427Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor met een os en 6 figuren, met haarlijnscheurtje in de rand.
A Chinese porcelain vase with a multi-coloured design of an ox and 6 figures, with a hairline crack in the rim.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#343Een messingen staande lamp met kristallen pendeloques. Met vijf lichtpunten.
#338Een set magazine advertenties. Waaronder één van Cadillac en drie van Mobilgas.
#32Een lot van vier ingekleurde gravures. Met betrekking tot Antwerpen, Milaan, Brussel, en Parijs. XIXde eeuws.
#184Drie grafische werken: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, ets. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, ets. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, tekening.
Two etchings and a drawing: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, etching. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, etching. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, drawing.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#592Elisabeth Nagels“Stilleven met kartonnen doos.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Still Life with Cardboard Box.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 45 / 55