#188Marcel SandozEen set van 12 Art-Deco bestekleggers in de vorm van dieren, ontworpen door Marcel Edouard Sandoz, geproduceerd door Gallia Christofle ca. 1930. Deze zijn gemerkt Gallia. Dezelfde werden gebruikt in 1st class op het schip de SS Normandy.
A set of 12 Art-Deco cutlery rests in the shape of animals, designed by Marcel Edouard Sandoz, produced by Gallia Christofle ca. 1930. These are marked Gallia. The same were used in 1st class on the ship the SS Normandy.No longer availableEstimate: € 450 / 650 -
#669Een staande lamp met getorste eiken voet en een melkglas kelk.
#696Een lot van 3 houten voetbankjes met gestoffeerde bekleding, waarvan 1 met gobelin.
Lot of 3 footstools with upholstery. One with tapestry.No longer availableDim. 18 x 33 x 27cmEstimate: € 30 / 35 -
#229A. Grimberg“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flower still life.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#569Rik SlabbinckPeriod: 1914-1991“Lentebloesem”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Spring Blossom". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#258Sylla Eustache & Jac. Debut e.a.“Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Vier mappen met monogrammen In-folio (31 bladen). Slijtage aan omslagen. Omstreeks 1900. Evenals: Jan Haring. “Kabinet der Schrijfkunst”. Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Map met linnen rug, In-folio oblong (45 bladen).
“Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Four folders with monograms In-folio (31 sheets). Wear on covers. Around 1900. Also: Jan Haring. "Cabinet of Writing". Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Cloth backed folder, In-folio oblong (45 pages).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#411Een bronzen kruis met bergkristal in het midden. Gemerkt 532.
A bronze cross with rock crystal in the middle. Marked 532.No longer availableDim. 25 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#288Een set van grote 2 messing kandelaars.
#594Paul Tuerlinckx“Abstract met regenboogkleuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Abstract with rainbow colors.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 35 / 45