#235
Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#25Fendi
Een zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 40 / 80 -
#83
Verzilverd metalen plateau met twee geslepen kristallen karaffen.
Silver-plated metal tray with two cut crystal decanters.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#736
Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#581
Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.
#682C. Castagne
“Marina.” Aquarel op papier. Gesigneerd, gedateerd ‘37.
"Marina." Watercolor on paper. Signed, dated '37.No longer availableDim. 25,5 x 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#538
#575
Een bruidskoffer in notelaar met vakjes voor sieraden en goudstukken genaamd “carsonie” afkomstig van Noord - Italie. 17 de eeuws. Met certificaat.
#318
“Moeder gods”. Verzilverd koperen icoon. Oost-Europees.
#53
Een uitschuifbare Engelse wandelstok/meetstok voor het meten van de schouderhoogte van paarden in Inches en/of cm naar believen.
#647
Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.
#138
Een zilveren bloempothouder met Schotse keuren, Edinburgh, 1921 met een gewicht van 195 gram.
A silver flower pot holder with Scottish hallmarks, Edinburgh, 1921, weighing 195 grams.No longer availableDim. h 11 x Ø14 cm 195 gEstimate: € 100 / 150