Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.

Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.

An 18 karat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.35 ct.
Dim. 5,20 g
SKU: 2305230480.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #480
Estimate: € 550 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #528
    Murano

    Een Murano vaas met diverse kleuren in de massa.

    A Murano vase with various colors in the mass.
    No longer available
    Dim. 30 x Ø15cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #451

    Een bronzen beeld van een naakte dame , niet gesigneerd .

    A bronze statue of a naked lady, not signed.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #666

    Een Louis XV zeteltje met gestoffeerde bekleding.

    A Louis XV armchair with upholstery.
    No longer available
    Dim. 66 x 72 x 65cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #494
    Boudewijn Tuerlinckx

    “Mannenportret.” Pastel op papier. ‘B. Tuerlinckx naar Louis Tuerlinckx.’ Gesigneerd.

    "Man's portrait." Pastel on paper. 'B. Tuerlinckx after L. Tuerlinckx.' Signed.
    No longer available
    Dim. 36 x 25,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #184

    Drie grafische werken: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, ets. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, ets. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, tekening.

    Two etchings and a drawing: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, etching. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, etching. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, drawing.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #568

    Een polychroom porseleinen Chinese vaas. Medio XXste eeuw. Met sokkel. Onderaan gemerkt.

    A polychrome porcelain Chinese vase. Midcentury. With base. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #146

    Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.

    An English style wooden desk with 9 drawers.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #286

    Een gebeeldhouwd houten kamerscherm met vier panelen. Opengewerkt en gepolychromeerd.

    A carved wooden screen decorated with 4 panels. Polychrome painting.
    No longer available
    Dim. 161 x 208 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #158
    Christofle, Paris

    Een lot van 12 porseleinen borden met vergulde rand, gemerkt “Christofle”, serie Océana Blue.

    A lot of 12 porcelain plates with gilded rim, marked "Christofle", series Océana Blue.
    No longer available
    Dim. Ø27cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #11

    “De harpspeelster.” Polychroom porselein met vergulde accenten. Italiaans werk. Gesigneerd.

    "The harp player." Polychrome porcelain with gilded accents. Italian work. Signed.
    No longer available
    Dim. 31 x 37 x 30 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #457
    Dan

    Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Dan, Ivoorkust.

    An African mask in carved wood, Dan, Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. 37cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #180

    Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    A pair of 18 karat white gold earrings set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.70 ct.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 650 / 700
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More