#528MuranoEen Murano vaas met diverse kleuren in de massa.
A Murano vase with various colors in the mass.No longer availableDim. 30 x Ø15cmEstimate: € 100 / 150 -
#451Een bronzen beeld van een naakte dame , niet gesigneerd .
A bronze statue of a naked lady, not signed.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#666Een Louis XV zeteltje met gestoffeerde bekleding.
#494Boudewijn Tuerlinckx“Mannenportret.” Pastel op papier. ‘B. Tuerlinckx naar Louis Tuerlinckx.’ Gesigneerd.
#184Drie grafische werken: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, ets. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, ets. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, tekening.
Two etchings and a drawing: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, etching. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, etching. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, drawing.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
A polychrome porcelain Chinese vase. Midcentury. With base. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#146Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.
#286Een gebeeldhouwd houten kamerscherm met vier panelen. Opengewerkt en gepolychromeerd.
A carved wooden screen decorated with 4 panels. Polychrome painting.No longer availableDim. 161 x 208 cmEstimate: € 80 / 120 -
#457DanEen Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Dan, Ivoorkust.
An African mask in carved wood, Dan, Ivory Coast.No longer availableDim. 37cmEstimate: € 80 / 100 -
#180Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
A pair of 18 karat white gold earrings set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.70 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 650 / 700