#103Limousin
“Jachttafereel met antilopen.” Beeld van zamak op groen en wit marmeren sokkel.
#291Böhm
Een zwarte bolhoed, gemerkt Böhm, “Epsom” model.
#549Hans Wap
“Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Spinning tops. Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 35/45 -
#341
#131
“Pseudo-Seneca”. Een bronzen buste op marmeren sokkel.
#5Val Saint-Lambert
Een kristallen schaal groen gekleurd in de massa.
#410
Een parelhalsnoer met 6 rijen zoetwaterparels en zilveren slot.
#644Jan Bosschaert
“Duivels vandalisme.” Litho, buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 132/150.
“Devilish vandalism.” Lithograph, signed outside the plate. Numbered 132/150.No longer availableDim. 47,5 x 47,5 cmEstimate: € 75/100 -
#497
Een lot van 9 zilveren servetringen met een totaalgewicht van 275 gram.
#613
Een set van 2 vergulde houten Birmaanse monniken .
#464Keith Haring
“Untitled”. Een litho op papier, genummerd 21/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
"Untitled". A lithograph on paper, numbered 21/150, with name stamp Keith Haring + embossing stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc."No longer availableDim. 55 x 75cmEstimate: € 225/275 -
#197
Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.
A pair of marble cassolettes with gilt bronze elements.No longer availableDim. 42cmEstimate: € 250/350