#670FeraghanEen handgeknoopt Indisch wollen kleedje.
#95Een reservistenpijp met kop van handbeschilderd porselein, steel van diverse houtsoorten en hoorn. Gedateerd 1900-1902 en met opschrift “Hoch lebe der Reservemann”.
A reservist pipe with head of hand-painted porcelain, stem of various types of wood and horn. Dated 1900-1902 and with the inscription “Hoch lebe der Reservemann”.No longer availableDim. L: 95 cmEstimate: € 120 / 160 -
#364A.M. Weyers“Beweging”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Movement”. Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#361Een lot van 4 religieuze beeldjes uit porselein en biscuit.
#137Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#48Lot heiligenbeelden, 19e eeuws.
#124Grote ovale spiegel met ornament bovenaan, verguld.
Large oval mirror, ornament on top, gilded.No longer availableDim. h 132 x b 32 cmEstimate: € 175 / 200 -
#149Henri Van der Hecht“Dorpstafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Village scene.” Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 350 / 400 -
#291WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
An etagere in veneered wood with bronze mounts in Louis XV style. Two tablets, the top one with a small gallery.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 300 / 340