#383Een paar spekstenen fo-honden. Minieme slijtage.
#700Een lot glas en kristal bestaande uit parfum flacons, karaffen, twee dekseldoosjes en twee pique-fleurs.
A lot of glass and crystal consisting of perfume bottles, decanters, two lidded boxes and two pique-fleurs.No longer availableDim. H: 4-18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#241Een bronzen beeldje in de vorm van een kinderhoofd.
#364A.M. Weyers“Beweging”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Movement”. Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#476GoumEen zijden bidkleed. Handgeknoopt.
A silk prayer rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 182 x 94 cmEstimate: € 120 / 200 -
#605Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
A brown-glazed earthenware jug, green inside. Marked at the bottom W. Germany Bay.No longer availableDim. H.26 cmEstimate: € 35 / 40 -
#603Lot van 3 aardewerken kruiken, vermoedelijk replica 16e eeuws Siegburg.
Lot of 3 earthenware jugs, presumably replica 16th century Siegburg.No longer availableDim. 26cm x Ø8cmEstimate: € 60 / 80 -
#426HamadanEen dozar tapijtje van wol. Handgeknoopt. Slijtage.
#576AfsharWollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.No longer availableDim. 218 x 133 cmEstimate: € 75 / 100