Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.48 ct.
Dim. 4,95 g
SKU: 0703230230.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #230
Estimate: € 650 / 750
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #128

    Een 19de eeuwse aardewerken vaas met handgeschilderd romantisch decor. Slijtage en schade onderaan. Minieme verfschade en oude herstellingen.

    A 19th century earthenware vase with hand-painted romantic decor. Wear and damage at the bottom. Minimal paint damage and old repairs.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #170

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct. EVVS1.

    An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 1.56 ct. EVVS1.
    No longer available
    Dim. 7,45 g
    Estimate: € 1350 / 1450
  • #269
    Franz Van Genesen

    “Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Beguinage.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #603

    Lot van 3 aardewerken kruiken, vermoedelijk replica 16e eeuws Siegburg.

    Lot of 3 earthenware jugs, presumably replica 16th century Siegburg.
    No longer available
    Dim. 26cm x Ø8cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #674

    Een ronde wandklok met handgeschilderde wijzerplaat op glas en met messingen boord.

    A round wall clock with a hand-painted dial on glass and a brass border.
    No longer available
    Dim. 28x35cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #494
    Salvador Dali

    “La fontaine”. Litho met goudverf. Gesigneerd en genummerd 1/25 buiten de plaat.

    "La fontaine". Lithograph with gold paint. Signed and numbered 1/25 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 53 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #625

    Een arduinen terrastafel met gietijzeren voet.

    A bluestone patio table with a cast iron base.
    No longer available
    Dim. h 110 x 80 x 51
    Estimate: € 50 / 70
  • #118
    Hergé

    “Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.

    “The Black Gold.”. hard cover. Ed. Casterman 1950. First edition (A50). Very good condition.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 340
  • #197
    Henri Levasseur

    “Femme à la rose”, in gepatineerd brons gesculpteerd beeld, gesigneerd “Henri Levasseur”.

    "Femme à la rose", sculptured in patinated bronze, signed "Henri Levasseur".
    No longer available
    Dim. 66cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #524

    Een grote, ovale spiegel verguld en met ornament bovenaan.

    A large oval mirror gilt and with ornament at the top.
    No longer available
    Dim. 128 x 88cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #518

    Een lot van 5 Chinees polychroom houten snijwerken in relief, bestaande uit twee afzonderlijke paradijsvogels, een reliëf met vink, vissen en vleermuis.

    A lot of 5 Chinese polychrome wooden carvings in relief, consisting of two separate birds of paradise, a relief with finch, fish and bat.
    No longer available
    Dim. 64 x 36, 56 x 35, 28 x 12, 22 x 14, 14 x 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #82
    Jean-Jacques Foulon

    “Stilleven met Eend.“ Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Still Life with Duck.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More