#169A Edmonson“Zeezicht van op duinen”, schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Edmonson”.
"Sea view from the dunes", painting oil on canvas, signed at the bottom "Edmonson".No longer availableDim. 68 x 98cmEstimate: € 80 / 120 -
#83Een grijsgeschilderde aardewerken vaas gedragen door twee putti. Slijtage en randschade onderaan.
A gray painted earthenware vase carried by two putti. Wear and edge damage at the bottom.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 35 / 45 -
#7Een vaasje gemonteerd als lamp met taferelen uit de klassieke oudheid. Laat 19de eeuw.
A vase mounted as a lamp with scenes from classical antiquity. Late 19th century.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#91Een sterling zilveren misdienaarset. Twee kannetjes, één met bloem en andere met druiven gedecoreerd. En een zilveren schaal. In etui. 900‰
#47Een lot kunstboeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds:- “De Vlaamse wandtapijten van de...”- “De Gouden eeuw van Antwerpen”.- “Willem de Zwijger”- “P. P. Rubens”- “Albert van Dyck”- “Onze Bruegel”- “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade)
A lot of art books, published by the Mercatorfonds: - “The Flemish tapestries of the...” - “The Golden Age of Antwerp”. - “Willem de Zwijger” - “PP Rubens” - “Albert van Dyck” - “Our Bruegel” - “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade). Language: Dutch.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#680Een handgeknoopte wollen kelim.
#581Een beeldje uit speksteen met afgebeeld Guanyin.
#350Een grote messingen salontafel met glazen blad.
#51Een schemerlamp van wit biscuit in de vorm van een kruik versierd met putti. Onderaan gemerkt. Elektrische bedrading.
A white biscuit table lamp in the shape of a jug decorated with putti. Marked at the bottom. Electrical wiring.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#363Een serie van zes quarter pints van verzilverd metaal. Gemerkt EPNS.
A series of six quarter pints in silver plated metal. Marked EPNS.No longer availableDim. H: 13.5 cmEstimate: € 60 / 80