#276Een notenhouten hoekvitrine met schuine hoeken en licht gebogen front. Georgian stjl.
A walnut corner display case with slanted corners and a slightly curved front. Georgian style.No longer availableDim. H. 182 cmEstimate: € 50 / 80 -
#191Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#364A.M. Weyers“Beweging”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Movement”. Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#677Twee geisha’s van veelkleurig Japans porselein.
Two hand-knotted wool rugs, one Turkish (Kayseri) and one Tunisian.No longer availableDim. 178 x 117 & 178 x 122 cmEstimate: € 30 / 50 -
#382“Zicht te Cuxhaven.” Olieverf op doek. Draagt monogram s.n.
#2Maurits Bilcke“Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.
#622Eller“Parijs straatzicht.” Acryl op doek. Gesigneerd.
#337Een lot van vier houten schoenpasvormen.
#491Guanyin met een rozenmand en een kraanvogel. Grote houtsculptuur. Chinees werk.
Guanyin with a basket of roses and a crane. Large wood sculpture. Chinese work.No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 400 / 600