Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.48 ct.
Dim. 4,95 g
SKU: 0703230230.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #230
Estimate: € 650 / 750
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #373

    Een lot grafiek e. d., bestaande uit een werk van Somville op zeildoek, drie kunstmappen (Rik Strijckers, Hubert Minebo en P. Smolders), diverse etsen, zeefdrukken en reproducties, een aantal repro’s van Japanse prenten, twee XIXe eeuwse kalenders, een paar oude kaarten, enz.

    A lot of graphics, etc., consisting of a work by Somville on canvas, three art folders (Rik Strijckers, Hubert Minebo and P. Smolders), various etchings, screen prints and reproductions, a number of repros of Japanese prints, two XIXth century calendars, a few old cards, etc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #17

    Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.

    Blue and white plate.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #542

    “Hoevezicht met hooimijten.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Farm view with haystacks.” Oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 65 x 51 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #623

    Zes borden van Chinees porselein met een blauw en wit decor, waarvan vijf een serie vormen met een huis en een paradijsvogel als decor. Medio XXste eeuw. Eén randschilfer.

    Six Chinese porcelain plates with a blue and white decor, five of which form a series with a house and a bird of paradise as decor. Mid XXth century. One edge chip.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #27

    Een deksel vaas van geslepen Boheems kristal, met decor van herten en hoenderen, rood in de massa. Minieme schilfer aan de binnenrand van het deksel.

    A lidded vase of cut Bohemian crystal, decorated with deer and fowl, red in the mass. Minimal flake on the inner edge of the lid.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #199
    Period: 19e eeuw

    “Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.

    "Village view". Oil paint on panel. With studio stamp.
    No longer available
    Dim. 17 cm x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #579
    Salvador Dali

    “Masker”. Litho gehoogd met goudverf. Gesigneerd en H.C. buiten de plaat.

    "Mask". Lithograph heightened with gold paint. Signed and HC outside the plate.
    No longer available
    Dim. 47 x 44 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #111
    Christofle, Paris

    Een uitgebreid bestek bestaande uit: 12 grote, 12 kleine en 12 vismessen, 14 grote, 12 kleine , 12 dessert en 12 visvorken, 12 grote lepels, 12 dessertlepels en 11 koffielepels. Met een Lodewijk XVI-motief. Zeer goede staat, gemerkt.

    Extensive cutlery consisting of: 12 large, 12 small and 12 fish knives, 14 large, 12 small, 12 dessert and 12 fish forks, 12 large spoons, 12 dessert spoons and 11 coffee spoons. With a Louis XVI motif. Very good condition, marked.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #174
    M De Beul
    Period: 1821 - 1876

    “Zittende man, tabaksnuivend”, schilderij olie op doek, gedateerd 1973, gesigneerd “M. De Beul”

    “Sitting man sniffing tobacco”, painting oil on canvas, dated 1973, signed “M. De Beul."
    No longer available
    Dim. 58 x 48cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #343

    Mal van 2 houten plankjes met dierlijke figuren afgebeeld als chocoladevormen.

    Mold of 2 wooden boards with animal figures.
    No longer available
    Dim. 29cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #218

    Vijf diverse schaaltjes van gegoten messing en een messingen spoor.

    Five different dishes of cast brass and a brass spur.
    No longer available
    Dim. L: 11-17 cm
    Estimate: € 30 / 45
  • #12

    Een map met affiches e.d. Voor een tentoonstelling van Goezu in de Zwarte Panter te Antwerpen in 1981 en “Vic Gentils en zijn Rubens” (1977). Guy Van den Bulcke (°1931), Litho met ref. naar Mondriaan en de derde wereld, gesigneerd. Vijf repro’s van zichten op Antwerpen door diverse kunstenaars.

    A folder with posters, etc. For an exhibition of Goezu in the Zwarte Panter in Antwerp in 1981 and “Vic Gentils and his Rubens” (1977). Guy Van den Bulcke (°1931), Lithograph with ref. to Mondrian and the third world, signed. Five reproductions of views of Antwerp by various artists.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More