#31Een paar drageoirs van kleurloos geslepen kristal.
A pair of clear cut crystal drageoirs.No longer availableDim. H. 27,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#471Een bronzen beeld van een Jaguar, naar Bugatti.
#87DelheidEen lot van 3 stuks zilveren kelkjes, peper & zout en mosterd. Gemerkt.
A lot of 3 silver chalices pepper & salt and mustard. Marked.No longer availableDim. h14cm 300gEstimate: € 100 / 150 -
#576AfsharWollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.No longer availableDim. 218 x 133 cmEstimate: € 75 / 100 -
#122Frans Bakker“Man op kruiwagen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
#413DoyenEen blauwe glazen mileu-de-table in twee onderdelen.
A blue glass centerpiece in two parts.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#302“L’église de St. Jean Evangeliste à Bois le duc”, “L’Abay de St. Bernard”, “L’église de St. Servais a Maestricht”, “L’église de St. Christophe a Ruremonde”, “Maestricht” & “La ville Bois-Le-Duc”. Zes oude gravures. XVIIe eeuw.
“L'église de St. Jean Evangeliste à Bois le duc”, “L'Abay de St. Bernard”, “L'église de St. Servais a Maestricht”, “L'église de St. Christophe a Ruremonde”, “ Maastricht” & “La ville Bois-Le-Duc”. Six old engravings. XVII century.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#366Een goudkleurige jardinièrestaander met lila vlechtwerk.
A gold-coloured jardinière stand with lilac-coloured wickerwork.No longer availableDim. h 93, Ø 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#132Van der Hecht“Landschap met bruggetje.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Landscape with a bridge.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 160 / 240 -
#394Een studie en collage “Naïve alpenwei met boerderij en koeien, te Appenzell.” Aquarel op papier en collage met olieverf op doek.
study and collage “Naïve alpine meadow with farm and cows, in Appenzell.” Watercolour on paper and collage with oil on canvas.No longer availableDim. 34 x 27,5 & 50 x 40 cmEstimate: € 380 / 480