Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.48 ct.
Dim. 4,95 g
SKU: 0703230230.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #230
Estimate: € 650 / 750
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #31

    Een paar drageoirs van kleurloos geslepen kristal.

    A pair of clear cut crystal drageoirs.
    No longer available
    Dim. H. 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #471

    Een bronzen beeld van een Jaguar, naar Bugatti.

    Bronze sculpture of a Jaguar, after Bugatti.
    No longer available
    Dim. h 19cm b 48cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #87
    Delheid

    Een lot van 3 stuks zilveren kelkjes, peper & zout en mosterd. Gemerkt.

    A lot of 3 silver chalices pepper & salt and mustard. Marked.
    No longer available
    Dim. h14cm 300g
    Estimate: € 100 / 150
  • #317
    Val Saint Lambert

    Een lot bestaande uit een gemerkte paarse coupe en een gesigneerde kleurloze vaas, een mauve soliflorevaasje en vaas met rood in de massa.

    A lot consisting of a marked purple coupe and a signed colourless vase, a mauve soliflor vase and vase with red in the mass.
    No longer available
    Dim. H: 13-20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #576
    Afshar

    Wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #122
    Frans Bakker

    “Man op kruiwagen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.

    Man on Wheelbarrow. Oil on canvas. Signed and dated 1948.
    No longer available
    Dim. 80 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #413
    Doyen

    Een blauwe glazen mileu-de-table in twee onderdelen.

    A blue glass centerpiece in two parts.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #302

    “L’église de St. Jean Evangeliste à Bois le duc”, “L’Abay de St. Bernard”, “L’église de St. Servais a Maestricht”, “L’église de St. Christophe a Ruremonde”, “Maestricht” & “La ville Bois-Le-Duc”. Zes oude gravures. XVIIe eeuw.

    “L'église de St. Jean Evangeliste à Bois le duc”, “L'Abay de St. Bernard”, “L'église de St. Servais a Maestricht”, “L'église de St. Christophe a Ruremonde”, “ Maastricht” & “La ville Bois-Le-Duc”. Six old engravings. XVII century.
    No longer available
    Dim. 15 x 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #366

    Een goudkleurige jardinièrestaander met lila vlechtwerk.

    A gold-coloured jardinière stand with lilac-coloured wickerwork.
    No longer available
    Dim. h 93, Ø 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #653
    Boom

    Een glazen vaas, mauve gekleurd en verguld met vergulde opleg. Zonder merk.

    A glass vase, mauve coloured and gilded with gilt overlay. Without brand.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #132
    Van der Hecht

    “Landschap met bruggetje.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Landscape with a bridge.” Watercolor on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 28 x 35 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #394

    Een studie en collage “Naïve alpenwei met boerderij en koeien, te Appenzell.” Aquarel op papier en collage met olieverf op doek.

    study and collage “Naïve alpine meadow with farm and cows, in Appenzell.” Watercolour on paper and collage with oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 34 x 27,5 & 50 x 40 cm
    Estimate: € 380 / 480
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More