Other lots in this auction
-
#442Takeuchi SeihoPeriod: 1864 - 1942“Wevend koppel.” Japanse houtblokdruk.
“Weaving couple.” Japanese woodblock print.No longer availableDim. 16 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#322Period: 1846-1851Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.
Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Three parts in three volumes. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, good condition. Also “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Fourth part, Hoste Gent 1907. Same binding.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#235Alexandre Duval. “Oeuvres complètes”. In 9 volumes In-80. Mooie banden. Ed. J.N. Barba, Paris 1822. Evenals “Oeuvres posthumes de Rulhière de l’Académie Française”. In 6 delen In-8°. Ed. Ménard et Desenne Fils, Paris. En 5 andere (Breton, Droz, Gilbert, Gresset, Beaumarchais).
Alexandre Duval. “Oeuvres complètes”. In 9 volumes In-80. Nice covers. Ed. J.N. Barba, Paris 1822. Also “Oeuvres posthumes de Rulhière de l’Académie Française”. In 6 parts In-8°. Ed. Ménard et Desenne Fils, Paris. And 5 others (Breton, Droz, Gilbert, Gresset, Beaumarchais).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#379Een Indo-Perzich oorlogstafereel. Gemengde techniek op papier.
An Indo-Persian war scene. Mixed media on paper.No longer availableDim. 37 x 21cmEstimate: € 60 / 80 -
#173Een gemengd lot van 36 zilveren bestekdelen, allemaal gemerkt 800 of meer met een gewicht van 1725 gram.
A mixed lot of 36 silver cutlery pieces, all marked 800 or more with a weight of 1725 grams.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 750 / 850 -
#686Frans Croes“Scarecrow” & “Hand met kind”. Een lot van 2 ingekleurde litho’s op papier, gesigneerd “Frans Croes”.
“Scarecrow” & “Hand with child”. A lot of 2 colored lithographs on paper, signed “Frans Croes”.No longer availableDim. 28 x 20cmEstimate: € 100 / 200 -
#485Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
A straight, mahogany secretaire with folding top, two doors at the bottom, a drawer “en doucine” at the top. Inside small drawers with bone pullers. Marble leaf. Era Louis-Philippe.No longer availableDim. 155 x 165 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#52Jan Govaerts“Peperstraatje te Rupelmonde.” Olieverf op board. Gedateerd 1964. Gesigneerd.
“Peperstraatje in Rupelmonde.” Oil on board. Dated 1964. Signed.No longer availableDim. 50 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#117Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Duitse keuren, 835‰. Dekselscharniertjes los.
A coffee and tea service on a silver salver. German hallmarks, 835/1000. A cover detached.No longer availableDim. h: 11 - 25 cm 2910 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#200Een 18 karaats wit gouden armband bezet met roze parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.
An 18 carat white gold bracelet set with pink pearls and diamonds with a combined weight of ± 0.55 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#641Een grijs marmeren beeld voorstellende een Egyptische Sphinx.
A gray marble statue depicting an Egyptian Sphinx.No longer availableDim. h 19 x l 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#494ZaghehEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd A-8409.
An Iranian hand-knotted carpet, numbered A-8409.No longer availableDim. 284 x 77cmEstimate: € 50 / 70


