#399“Stierenhoofd.” Pastel op papier. Draagt handtekening ‘Gard’.
"Bull's head." Pastel on paper. Bears signature 'Gard'.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#606Een Perzich handgeknoopte loper.
A Persian hand-knotted runner.No longer availableDim. 410 x 110cmEstimate: € 40 / 60 -
#114“Portret van een lezende man in interieur.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Roberts’.
“Portrait of a reading man in an interior.” Oil on canvas. Bears signature 'Roberts'.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 220 / 260 -
#608Een paar Chinees porseleinen vazen, famille verte met diverse figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain vases, famille verte with various figures in the decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 35 x Ø16cmEstimate: € 80 / 120 -
#52Jan Govaerts“Peperstraatje te Rupelmonde.” Olieverf op board. Gedateerd 1964. Gesigneerd.
“Peperstraatje in Rupelmonde.” Oil on board. Dated 1964. Signed.No longer availableDim. 50 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#166Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.
#211Internationale Camera ActiengesellschaftEen antieke slide projector type “Skioptikon” gemerkt ICA Dresden uit hout en metaal.
#370Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een klavertje vier bezet met één briljantje.
An 18 karat white gold necklace with a pendant in the shape of a four-leaf clover set with one brilliant.No longer availableDim. 6,88 gEstimate: € 150 / 200