#17Een paar Italiaanse schemerlampen met een zilverkleurige houten voet.
A pair of Italian table lamps with a silver-coloured wooden base.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#667MärklinEen paar Märklin locomotieven code tender 889 - 12R880, R880, beide met kolenwagen.
A pair of Märklin locomotives code tender 889 - 12R880, R880, both with coal car.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#631Een trein-startset Lima Golden Series met originele doos.
A train starter set Lima Golden Series with original box.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#690Een sac-à-perles plafondlampje in koper en kristal.
#278Een paar aardewerken pelgrimskruiken.
#580Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een pluim.
#492Salvador Dali“Twee staande naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 77/250 buiten de plaat.
#36Een eiken boekenmolen op wieltjes uit de eerste helft van de vorige eeuw, onderaan gemerkt H.F. Jansen & zonen, Amsterdam, Hofleverancier.
An oak book mill on wheels from the first half of the last century, marked at the bottom HF Jansen & zonen, Amsterdam, Royal Warrant Holder.No longer availableDim. 99 x 61 x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#138DelvauxEen bruin lederen handtas met lange draagriem danig crossover te dragen, gemerkt Delvaux, model “Louise Baudrier”.
#379Een Indo-Perzich oorlogstafereel. Gemengde techniek op papier.
#26Een eiken theekastje met gebogen glas en afneembaar dienblad uit het tweede kwart van de vorige eeuw.
An oak tea cabinet with curved glass and removable tray from the second quarter of the last century.No longer availableDim. 77 x 81 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#66Een eikenhouten, fraai gesculpteerd Chippendale armstoel met gestoffeerde zitting. 4 leeuwenkoppen en klauwpoten, waarvan 2 op wieltjes. Medio 1800.
An oak wood, beautifully sculpted Chippendale armchair with upholstered seat. 4 lion heads and claw feet, 2 of which are on wheels. Mid 1800s.No longer availableDim. 98 x 66 x 76cmEstimate: € 600 / 800