Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.

Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.

An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.65 ct.
Dim. 3,03 g
SKU: 2706230190.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #190
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #61

    Een dienblad met verzilverd koffie- en theestel met enkele keuren waaronder ‘25’.

    A tray with a silver-plated coffee and tea set with several hallmarks, including '25'.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #371

    Een Afrikaans aardewerken kleine buste.

    An African pottery small bust.
    No longer available
    Dim. h 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #294

    Een 65-delig kristallen glasservies, Crystal Maastricht Holland bestaande uit: 12 rode wijnglazen, 12 champagnecoupes waarvan i met minieme schade, 11 witte wijnglazen, 3 portoglazen, 7 grote borrelglazen, 6 kleine borrelglazen, 7 grote waterglazen en 7 kleine waterglazen.

    A 65-piece crystal glass service, Crystal Maastricht Holland, consisting of: 12 red wine glasses, 12 champagne coupes, of which i with minor damage, 11 white wine glasses, 3 port glasses, 7 large shot glasses, 6 small shot glasses, 7 large water glasses and 7 small water glasses.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #121

    Een zwart marmeren 3-delige pendule met vergulde leeuwenhoofden versierd.

    A black marble 3-piece mantel clock decorated with gilded lion heads.
    No longer available
    Dim. 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #496
    Beloutch

    Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 60860.

    An Iranian hand-knotted carpet, numbered 60860.
    No longer available
    Dim. 192 x 74cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #642

    Een Afrikaans gesculpteerd houten beeld van een olifant.

    An African carved wooden statue of an elephant.
    No longer available
    Dim. 45 x 82 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #635

    Serie van vier armstoelen in Engelse stijl. Losse zitten bekleed met naaldwerk.

    A series of four armchairs in English style. Seats loose and covered with needlework.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #163
    Mathurin Moreau

    “La Rosée”. Een beeld van gepatineerd brons, gesigneerd “Math. Moreau”.

    "La Rosee". A statue in patinated bronze, signed “Math. Moreau”.
    No longer available
    Dim. 38cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #88

    Een set van 2 Wedgwood borden in het typische blauw en wit decor.

    A set of 2 Wedgwood plates in the typical blue and white decor.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #185
    Dingens Barometers

    Een contrabarometer op bruin mahoniehouten paneel. Door Dingens Barometers, made in Belgium.

    A contrabarometer on a brown mahogany panel. By Dingens Barometers, made in Belgium.
    No longer available
    Dim. 100 x 17cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #67
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kristallen Val Saint Lambert glazen met verschillende kleuren. Onderaan gemerkt.

    A lot of 6 crystal Val Saint Lambert glasses with different colours. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 18,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #255
    Bibliothèque Nationale
    Period: 1846-1851

    A. Van Hasselt. “Histoire des Belges” 1e en 2e periode. A. Snellaert. “Histoire de la Littérature Flamande”. Coomans Aîné. “Les Communes Belges”. Jules Borgnet. “Histoire de la Comté de Namur”. Eugène Gens. “Histoire du Comté de Flandre”. G. Huydens. “Histoire du Marquisat d’Anvers et du St. Empire”. “ Histoire du Duché de Limbourg” “De Luxembourg”, “D’Albert et Isabelle”. De Reiffenberg. “Histoire du Comté du Hainaut”, “Ed. A. Jamar, Brussel. 4 vol. in-8°. Mooi en rijkelijke geïllustreerd. Slij(..)

    A. Van Hasselt. “Histoire des Belges” 1e and 2e periode. A. Snellaert. “Histoire de la Littérature Flamande”. Coomans Aîné. “Les Communes Belges”. Jules Borgnet. “Histoire de la Comté de Namur”. Eugène Gens. “Histoire du Comté de Flandre”. G. Huydens. “Histoire du Marquisat d’Anvers et du St. Empire”. “ Histoire du Duché de Limbourg” “De Luxembourg”, “D’Albert et Isabelle”. De Reiffenberg. “Histoire du Comté du Hainaut”, “Ed. A. Jamar, Brussels. 4 vol. in-8°. Nice and richly illustrated. Wear at(..)
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More