Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.

Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.

An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.65 ct.
Dim. 3,03 g
SKU: 2706230190.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #190
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #442
    Takeuchi Seiho
    Period: 1864 - 1942

    “Wevend koppel.” Japanse houtblokdruk.

    “Weaving couple.” Japanese woodblock print.
    No longer available
    Dim. 16 x 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #322
    Period: 1846-1851

    Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.

    Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Three parts in three volumes. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, good condition. Also “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Fourth part, Hoste Gent 1907. Same binding.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #235

    Alexandre Duval. “Oeuvres complètes”. In 9 volumes In-80. Mooie banden. Ed. J.N. Barba, Paris 1822. Evenals “Oeuvres posthumes de Rulhière de l’Académie Française”. In 6 delen In-8°. Ed. Ménard et Desenne Fils, Paris. En 5 andere (Breton, Droz, Gilbert, Gresset, Beaumarchais).

    Alexandre Duval. “Oeuvres complètes”. In 9 volumes In-80. Nice covers. Ed. J.N. Barba, Paris 1822. Also “Oeuvres posthumes de Rulhière de l’Académie Française”. In 6 parts In-8°. Ed. Ménard et Desenne Fils, Paris. And 5 others (Breton, Droz, Gilbert, Gresset, Beaumarchais).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #379

    Een Indo-Perzich oorlogstafereel. Gemengde techniek op papier.

    An Indo-Persian war scene. Mixed media on paper.
    No longer available
    Dim. 37 x 21cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #173

    Een gemengd lot van 36 zilveren bestekdelen, allemaal gemerkt 800 of meer met een gewicht van 1725 gram.

    A mixed lot of 36 silver cutlery pieces, all marked 800 or more with a weight of 1725 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 750 / 850
  • #686
    Frans Croes

    “Scarecrow” & “Hand met kind”. Een lot van 2 ingekleurde litho’s op papier, gesigneerd “Frans Croes”.

    “Scarecrow” & “Hand with child”. A lot of 2 colored lithographs on paper, signed “Frans Croes”.
    No longer available
    Dim. 28 x 20cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #485

    Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.

    A straight, mahogany secretaire with folding top, two doors at the bottom, a drawer “en doucine” at the top. Inside small drawers with bone pullers. Marble leaf. Era Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 155 x 165 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #52
    Jan Govaerts

    “Peperstraatje te Rupelmonde.” Olieverf op board. Gedateerd 1964. Gesigneerd.

    “Peperstraatje in Rupelmonde.” Oil on board. Dated 1964. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #117

    Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Duitse keuren, 835‰. Dekselscharniertjes los.

    A coffee and tea service on a silver salver. German hallmarks, 835/1000. A cover detached.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 25 cm 2910 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #200

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met roze parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.

    An 18 carat white gold bracelet set with pink pearls and diamonds with a combined weight of ± 0.55 ct.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1000
  • #641

    Een grijs marmeren beeld voorstellende een Egyptische Sphinx.

    A gray marble statue depicting an Egyptian Sphinx.
    No longer available
    Dim. h 19 x l 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #494
    Zagheh

    Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd A-8409.

    An Iranian hand-knotted carpet, numbered A-8409.
    No longer available
    Dim. 284 x 77cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More