#633Een paar Chinees porseleinen dekselpotjes met meerkleurige decors en het deksel getooid met een perzik.
A pair of Chinese porcelain lidded jars with multi-coloured decorations and the lid decorated with a peach.No longer availableDim. h 11 x Ø 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#274Alfons De Smet“Dorpszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd. Gedateerd 1964.
#329Een vaas van geglazuurd aardewerk.
A glazed earthenware vase.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#246Een mahoniehouten Commode met 6 laden.
A mahogany chest of drawers with 6 drawers.No longer availableDim. 120 x 124 x 59cmEstimate: € 120 / 200 -
#519Een Chinese triptiek, gemengde techniek op papier met figuren en dienaren. Ingelijst op een driedelig fluwelen paneel.
#189Een gepolychomeerd houten speelgoedpaard.
#596Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner.No longer availableDim. 355 x 110cmEstimate: € 40 / 50 -
#351ViertascaGiuseppe Armani. "Adelaar met gespreide vleugels". Groot sculptuur van veelkleurige biscuit. Gemerkt Edizione Limitata 114/1000. Met label en op houten sokkel.
Giuseppe Armani. "Eagle with Spread Wings". Large sculpture of multicolored biscuit. Marked Edizione Limitata 114/1000. With label and on a wooden base.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 250 / 350 -
#278Een paar aardewerken pelgrimskruiken.
#64Angelique Martens-Rogmans“Windmolen bij de rivier” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Windmill near a river” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#107“De Karnster.” Bronzen sculptuur. 20ste eeuws.
“The churner.” Bronze sculpture. 20th century.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#5Beeld met twee flamingo's, onderaan gemerkt "ITALY", lichte haarlijn aan voet.
Statue with two flamingos, marked “ITALY” at the bottom, slight hairline damage to foot.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 150 / 200