Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct. EVVS1.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct. EVVS1.

Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct. EVVS1.

An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.66 ct. EVVS1.
Dim. 4,20 g
SKU: 0703230190.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #190
Estimate: € 1550 / 1650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #124

    Grote ovale spiegel met ornament bovenaan, verguld.

    Large oval mirror, ornament on top, gilded.
    No longer available
    Dim. h 132 x b 32 cm
    Estimate: € 175 / 200
  • #624
    Maurits Bilcke

    “De vleugel van de poëzie”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 6/10.

    “The Wing of Poetry”. A linocut, signed, dated 1935 and numbered 6/10.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #551
    Albert Poels
    Period: 1903-1984

    “Madonna met kind”. Een terracotta muurbeeld. Gesigneerd.

    Madonna with child. A terracotta wall sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #557
    Turkman

    Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.

    An antique hand-knotted Persian wool rug. Restoration 2010. Slight wear.
    No longer available
    Dim. 135 x 72 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #491

    Guanyin met een rozenmand en een kraanvogel. Grote houtsculptuur. Chinees werk.

    Guanyin with a basket of roses and a crane. Large wood sculpture. Chinese work.
    No longer available
    Dim. H. 83 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #602
    Jacques Cassiman

    "Plus oultre" of "Jardin sauvage à Cervia" Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1966.

    "Plus oultre" or "Jardin sauvage à Cervia" Oil on canvas. Signed. Dated 1966.
    No longer available
    Dim. 100 x 160 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #181
    Samuel Marti
    Period: 1922 -

    Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.

    A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.
    No longer available
    Dim. h:42 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #552
    Deknudt

    Een Louis XV stijl spiegel in hout gesculpteerd en verguld. Snijwerk en geslepen spiegelglas, gefabriceerd door Deknudt Mirrors.

    A Louis XV style mirror carved in wood and gilded. Carving and ground mirror glass, manufactured by Deknudt Mirrors.
    No longer available
    Dim. 93 x 46cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #506
    Hereke

    Een handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.

    A hand-knotted prayer rug with six mirhabs.
    No longer available
    Dim. 243 x 183 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #378
    Limoges

    Art Nouveau porseleinen vaas met bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Art Nouveau porcelain vase with floral decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 75 / 80
  • #6

    Een mahoniehouten psychèspiegel met gechantourneerde basis. Tijdperk Victoria.

    A mahogany psyche mirror with a blackened base. Era Victoria.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #633

    Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg.

    Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century, archaeological finds Siegburg.
    No longer available
    Dim. 10cm x Ø8cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More