#256Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.
#638Een metaal, gepatineerde tulpen vaas met 5 bloemenhouders.
A metal, patinated tulip vase with 5 flower holders.No longer availableDim. h 33cmEstimate: € 75 / 100 -
#284Henri H.D.V.De Vooght“Lezende oma”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1913.Klein scheurtje links/midden van het doek.
"Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.No longer availableDim. 53 x39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#428Quba, CongoEen masker van gebeeldhouwd hout op staander.
A carved wood mask on a stand.No longer availableDim. h 43 (73) cmEstimate: € 160 / 220 -
#363Een serie van zes quarter pints van verzilverd metaal. Gemerkt EPNS.
A series of six quarter pints in silver plated metal. Marked EPNS.No longer availableDim. H: 13.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#304Henri H.D.V.De Vooght“De Schoenmaker”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1917. Klein letsel.
#87DelheidEen lot van 3 stuks zilveren kelkjes, peper & zout en mosterd. Gemerkt.
A lot of 3 silver chalices pepper & salt and mustard. Marked.No longer availableDim. h14cm 300gEstimate: € 100 / 150 -
#493Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met fohonden bovenaan, blauw wit.
#386Indo-BidjarEen wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 143 x 67 cmEstimate: € 25 / 35 -
#118Hergé“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
“The Black Gold.”. hard cover. Ed. Casterman 1950. First edition (A50). Very good condition.No longer availableEstimate: € 300 / 340