#607
Een Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#335
Een etui met een messingen goudweegschaaltje, Compleet met kleine gewichten.
#305Gillot Laurent Tournay
Een zwarte hoge hoed van zijde.
A black silk top hat.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#3
#151
#342Frans NackaertsPeriod: 1884-1948
“Boerenkoppel op het land”. Een linosnede, gemonogrammeerd.
"Peasant couple on the land". A linocut, monogrammed.No longer availableDim. 26 - 38 cmEstimate: € 20/30 -
#316
Een bijzettafeltje in Franse marqueterie met een lade in de gordel en met een messingen galerijtje en monturen. Lodewijk XV-stijl.
#665
Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
#266
Een Provençaalse broodkast van notenhout. XIXde eeuw.
A Provencal bread cabinet made of walnut. XIXth century.No longer availableDim. 82 x 98 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#658
Een bloempotje van Imari porselein. Omstreeks 1900.
#600
#567
lot van 4 geglazuurd aardewerken kommen en vergiet, vermoedelijk 16e eeuws, bijgevoegd aardewerken warmhouder, vermoedelijk 19e eeuws met opschrift “AM STER DAM”
lot of 4 glazed earthenware bowls and colander, presumably 16th century, added earthenware warm holder, presumably 19th century with inscription "AM STER DAM"No longer availableDim. 11cm x Ø16cmEstimate: € 45/65