#594“Oriëntaals straatzicht.” Olieverf op paneel. Beschadigd paneel, gebogen.
“Oriental street view.” Oil paint on panel. Damaged panel, bent.No longer availableDim. 102 x 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#623Zes borden van Chinees porselein met een blauw en wit decor, waarvan vijf een serie vormen met een huis en een paradijsvogel als decor. Medio XXste eeuw. Eén randschilfer.
Six Chinese porcelain plates with a blue and white decor, five of which form a series with a house and a bird of paradise as decor. Mid XXth century. One edge chip.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#588HermleEen eikenhouten wandklok met glasdeur-en wanden. Gemerkt “Hermle” regulateur.
An oak wall clock with glass door and walls. Marked "Hermle" regulator.No longer availableDim. 150 x 44cmEstimate: € 100 / 150 -
#30Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.60 ct.No longer availableDim. 1,34 gEstimate: € 650 / 750 -
#203Een luchter met 6 lichtpunten en een paar vergulde wandlampen, telkens met 2 lichtpunten, bloem en blad vormen.
#285Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
#207Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1956. Herdruk A56’’. Zeer goede staat.
#245Een Jacob pijp van terracotta gehoogd met wit glazuur aan baard en ogen. Kop in de vorm van een man met tulband en baard met opschrift “Jacob”. Berkenhouten steel en hoornen mondstuk.
A Jacob pipe of terracotta heightened with white glaze on the beard and eyes. Head in the shape of a man with a turban and beard with the inscription "Jacob". Birch wood handle and horn mouthpiece.No longer availableDim. L: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#637FangDeurtje in gesculpteerd hout, in relief gesierd met een figuur, Fang, Gabon.
Door in carved wood, decorated in relief with a figure, Fang, Gabon.No longer availableDim. 38 x 27cmEstimate: € 40 / 60 -
#401Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.
A Japanese jewelery cabinet with lacquer and brass fittings. At the bottom a drawer, above which two doors hide six small drawers. Wear. Early XXth century.No longer availableDim. 29 x 29,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 50