#321
Een lot van vier Vlaams aardewerken spreukenborden.
#460Pandora
Een Pandora zilveren armband met 10 bedels.
#451
Een bronzen beeld van een naakte dame , niet gesigneerd .
A bronze statue of a naked lady, not signed.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 120/200 -
#197
Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.
#504Luisa Battaglia
#512
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
Glass chandelier with five lights.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#351
#650
Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.
#461
Een paar Japanse bronzen vazen, cloisonné met bloemendecor, XIXde eeuw, onderaan gemerkt.
#11
“De harpspeelster.” Polychroom porselein met vergulde accenten. Italiaans werk. Gesigneerd.
"The harp player." Polychrome porcelain with gilded accents. Italian work. Signed.No longer availableDim. 31 x 37 x 30 cmEstimate: € 65/80 -
#279
Een spiegeltje met zilveren rand. Gemerkt Engels zilver.
#525
Een houten gesculpteerde sofa met rood fluwelen stoffering.
A carved wooden sofa with red velvet upholstery.No longer availableDim. 80 x 165 x 69cmEstimate: € 100/120