#111ChristofleBestek van verzilverd metaal.
Silver-plated metal cutlery.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#14“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met vermoedelijk opschrift “Moortgat”.
"Landscape with farmhouse." A painting, oil on panel. Backside with presumably inscription "Moortgat."No longer availableDim. 32 x 36cmEstimate: € 35 / 70 -
#179Perrault Léon Bazile“Liggende Cupido.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#118DelvauxEen vintage lederen Delvaux trifold portefeuille.
#678Een geslepen kleurloze kristallen vaas.
#400Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#498Gold ImariEen kaststel met twee vazen en één dekselvaas van handgeschilderd Imari porselein.
A set of two vases and one lidded vase made of hand-painted Imari porcelain.No longer availableDim. h 47 & 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#307Een porseleien bord met kartelrand en bloemdecor. Achter gemerkt en genummerd Meissen.
A pair of blue and white Chinese porcelain lidded jars with foo dogs in the design.No longer availableDim. 59 x Ø28cmEstimate: € 275 / 325 -
#98“Dame met spiegel.” Aardewerken beeldje naar Picasso.
#697Een dubbelzijdige speculaasvorm met met dieren en andere kant met muzikant, visser, en twee jagers.
A double-sided gingerbread shape with animals and the other side with a musician, fisherman, and two hunters.No longer availableDim. 50 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -