#496ZandjanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An Oriental carpet. Hand knotted wool.No longer availableDim. 340 x 235 cmEstimate: € 120 / 200 -
#526HamadanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#304Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.
#264‘Interieur met drinkende mannen’, olie op paneel, onleesbaar gesigneerd.
#643PM TamsonEen vintage meetinstrument, gemerkt PM Tamson Den Haag.
#595Een grote Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met briefpanelen. Vermoedelijk 17e-18e eeuw.
#125Edmond Verstraeten“Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.
"Bosrand in autumn." Oil on canvas. Monogrammed E.V. dated 1930.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#666Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.
#344Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#160Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,24 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant set with brilliants weighing approximately 0.24 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 350 / 450 -
#155Romain Malfait“Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Adoration of the Shepherds." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 1000 / 1500