#437W. GERMANY
Een lot van 5 vintage Duits aardewerken vazen. Diverse modellen en kleurpallet.
#345
Een art nouveau coupe in faience.
#147
Een uit albast gesculpteerde Art Deco tafellamp met twee windhonden.
An Art Deco table lamp sculpted from alabaster, featuring two greyhounds.No longer availableDim. 45 x 23cmEstimate: € 300/500 -
#403
Een paar lakwerken vazen op sokkel met bloemdecor. Van binnen geemailleerd.
A pair of lacquer vases on a pedestal with floral decor. Enamelled on the inside.No longer availableDim. 29cmEstimate: € 60/80 -
#442
“Message to Tony (aha).” Collage, Gemengde techniek op paneel.
#507
Een Japanse handgemaakte huwelijkskimono met kraanvogels en floraal decor in vergulde details.
#613
Een lot van 3 messing processielampen, waarvan 2 met houten voet.
#132Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978
"Bloemenstilleven" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 74cmEstimate: € 150/200 -
#84Pierre VerbekePeriod: 1895 - 1962
“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Fishermen's Boats". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 43cmEstimate: € 100/150 -
#247
Een houten gesculpteerd beeld van een Zuid-Amerikaanse man. Vroeg 20ste eeuw.
#555
Een chest-on-chest met 3 schuifladen onderaan en 6 bovenaan.
#10
Een 9 karaats roze gouden vingerhoed.
A 9 carat rose gold thimble.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 40/60