#657
Een vaas van aardewerk met Afrikaanse figuren .
#555Karadja
Handgeknoopt wollen loper.
Hand-knotted wool runner.No longer availableDim. 340 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#546
Een Oosters wollen tapijt.
#233
Een biscuit beeld van twee spelende engeltjes. Circa 1900.
A biscuit sculpture of two playing angels. Circa 1900.No longer availableDim. h 34,5 cmEstimate: € 120/180 -
#74Pierre HendrixPeriod: °1913
“Dorpszicht in de Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#84
Een lot van 2, een potloodtekening XVIIIde eeuw met amoureus koppel, Franse school. Gesigneerd “O Vernet”. En een schaduwportret op parelmoer, hoog kwalitatief, Parijse school.
#450
Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.
#503
Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
#677Bergen
Een porseleinen vaasje van plateelwerk.
A porcelain faience vase.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 40/60 -
#321
Een lot van vier Vlaams aardewerken spreukenborden.
#91
‘Muzikanten.” Twee bronzen beeldjes op roze marmer. Dragen handtekening.
"Musicians." Two bronze figurines on pink marble. Bear signature.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 100/120 -
#169
A large format mirror with wood frame and sculpted details painted in silver tone.No longer availableDim. 169 x 90cmEstimate: € 160/180