#188DelvauxEen Delvaux cross-over handtas in bordeauxrood leder.
#222Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.
#423Een Marklin HO locomotief, BR204, 3449, Hamo 8349 in originele verpakking.
#402TeurelinckEen icoon naar Grieks voorbeeld. Gesigneerd.
#144Een lot van 7 neogotische eikenhouten panelen. Gesculpteerde details.
#556BidjarEen handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.
#443Een HO Lima golden series treinset, Lufthansa Airport Express in originele doos.
A HO Lima golden series train set, Lufthansa Airport Express, in original box.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#436BaharlouEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#124Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965“Karle Kato, Le vieux Maître”. Een drypoint & aquatint op papier. Epreuve d'Artiste.
"Karle Kato, The old Master." A drypoint & aquatint on paper. Artist's proof.No longer availableDim. 48 x 36cmEstimate: € 175 / 225 -
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.No longer availableEstimate: € 40 / 60