#370
Een parelhalssnoer met zilveren slot. 925‰.
A pearl necklace with silver clasp. 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#451Robbedoes
A lot of 100 vintage Robbedoes weekly magazine issues. Numbers 1462-1561. Period '66-'68.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#174
Een glas in lood met floraal en kerkelijk decor.
#612Luc GoossensPeriod: 1942-1982
#154Lazare VolovickPeriod: 1902 - 1977
‘De Pianiste’, olie op doek, getekend Volovick. Met verfschade.
'The Pianist', oil on canvas, signed Volovick. With paint damage.No longer availableDim. h 54 x b 73 cmEstimate: € 400 / 500 -
#186Alphonse De TombayPeriod: 1843-1918
“Buste van Jules Communaut, directeur van de Crédit Belge”. Gepatineerd brons. Gesigneerd.
"Buste de Jules Communaut, directeur du Crédit Belge". Bronze patiné. Signé.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 300 / 500 -
#675
Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
#414J Pinx
“Vue de l’Escaut en Flandre”. Een gravure op papier.
#532
Een vergulde, rood- en zwartgelakte houten lijst met 18 ofudas.
#219Floris Jespers
“Hoevezicht”. Een tekening, houtskool op paier. Gesigneerd.
#271Viners of Sheffield
#673
Een gesculpteerd houten kistje.
A sculpted wooden box.No longer availableDim. 18 x 30 x 19,5 cmEstimate: € 50 / 80