#597
Een blauwe koersfiets, U.S. Scanini, 18-speed, framemaat 56.
#408
Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.
Een geajouteerd schaaltje op voet van zilver. Keuren van Chester.
#358SIMLA
Een ijsemmer en schaal, verzilverd en gemerkt SIMLA, collectie “The House of Roses”.
#474Keith Haring
Een litho, gesigneerd in de plaat ‘Keith Haring’ en genummerd 58/150, met reliêfstempel en extra stempel van The Keith Haring Foundation.
A lithograph, signed in the plate 'Keith Haring' and numbered 58/150, with embossed stamp and additional stamp from The Keith Haring Foundation.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 220/280 -
#538
#457Splia Irena
A Polish modernist ceramic vase with abstract decoration and wide upper rim.No longer availableDim. h 37 Ø20 cmEstimate: € 40/50 -
#309
“Berglandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#699
Een oude viewmaster met 60 kaarten.
An old viewmaster with 60 cards.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#472
“Abstracte bloemen.” Een paar werkjes, olieverf op papier.
#36
Een kaarttafel met klapblad in gefineerd mahoniehout en groen vilten blad.
#614
"Nova Antiqua Flandria." Map of Flanders by 'D. Aubertus Mireus'. 18th century.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 120/140