Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.

Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.

An 18 carat white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.51 ct and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct.
Dim. 3,20 g
SKU: 2609230610.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #610
Estimate: € 1500 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #614

    “Nova Antquae Flandria.” Kaart van Vlaanderen door ‘D. Auberto Mireo’. 18de eeuws.

    "Nova Antiqua Flandria." Map of Flanders by 'D. Aubertus Mireus'. 18th century.
    No longer available
    Dim. 31 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #175
    Achiel Van Sassenbroeck
    Period: 1886-1979

    “De Brugse Reien.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "The Bruges Canals." Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 34 x 40 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #534

    Een Balinese Tanka, begin 20ste eeuw. Met afbeelding van de viering van het bereiken van nirvana.

    A Balinese Tanka, early 20th century. Featuring an image of the celebration of attaining nirvana.
    No longer available
    Dim. 128 x 148 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #90

    Een 18 karaats geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. Schade aan de rechtse arm. Rond 1800.

    An 18 karat yellow gold Flemish cross set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. Damage to the right arm. Around 1800.
    No longer available
    Dim. 6,55 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #33

    Een volledig bestek voor 12 personen, verzilverd metaal, Russische merken. Bestaande uit 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 grote vorken, 12 kleine vorken,12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en een pollepel.

    A complete set of silver-plated tableware for 12 people, with Russian marks. Includes 12 large knives, 12 small knives, 12 large forks, 12 small forks, 12 large spoons, 12 small spoons, 12 teaspoons, and a ladle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #526
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.

    A hand-knotted Oriental wool carpet.
    No longer available
    Dim. 295 x 210 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #651
    Karel Biddeloo

    Willy Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo. De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979) Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986) De koraalb(..)

    Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #587
    Eschenbach Bavaria Germany

    Een porseleinen servies met verguld randdecor. Onderaan gemerkt.

    A porcelain tableware set with gilded rim decoration. Marked on the bottom.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #115
    Léon Brunin
    Period: 1861-1949

    “Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "View of a meadow with a village in the background." Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 27 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #422

    “Naïef portret - INRI.” Gemengde techniek op board.

    "Naive portrait - INRI." Mixed media on board.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #473

    Een blauw en wit Chinees porseleinen tegel met decor van een strijder te paard.

    A blue and white Chinese porcelain tile with a decoration of a mounted warrior.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #245

    Een sokkel van verguld hout en gips met een gecanneerd tussenblaadje, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.

    A pedestal of gilded wood and plaster with fluted embellishments, adorned with floral garlands and a marble top.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More