Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een saffier van +- 0,70 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct. (-1 steentje).
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een saffier van +- 0,70 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct. (-1 steentje).

Een 18 karaats witgouden ring bezet met een saffier van +- 0,70 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct. (-1 steentje).

An 18 carat white gold ring set with a sapphire of approximately 0.70 ct. and with diamonds with a total weight of approximately 0.17 ct. (-1 stone).
Dim. 6,12 g
SKU: 2908230340.
Category: Verzilverd.
Auction day: 29 August 2023 19:00
Catalogue #340
Estimate: € 450 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #370

    Een parelhalssnoer met zilveren slot. 925‰.

    A pearl necklace with silver clasp. 925‰.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #158

    Een lot van drie zilveren doosjes waarvan het eerste gemerkt met Engelse keuren: William Comyns & Sons, London, 1901, 100 gram, het tweede met Franse keuren: Claude Doutre Roussel, Parijs, ca1900, 60 gram en het derde met Duitse keuren gemerkt 800, 45 gram. Toegevoegd een verzilverd pillendoosje.

    A lot of three silver boxes, the first marked with English hallmarks: William Comyns & Sons, London, 1901, 100 grams, the second with French hallmarks: Claude Doutre Roussel, Paris, ca1900, 60 grams, and the third marked with German hallmarks: 800, 45 grams. Also included is a silver-plated pill box.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 120 / 150
  • #360
    Storm

    Een roesrvrij stalen herenhorloge.

    A stainless steel men's watch.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #780

    Een lot van 2 oude zakhorloges, beide zonder merk.

    A lot of 2 antique pocket watches, both unbranded.
    No longer available
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #750

    Een zakhorloge met sleuteltje aan een messing staander.

    A pocket watch with key on a brass stand.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #288

    Een 12-delig Christofle visbestek in foedraal.

    A 12-piece Christofle fish cutlery set in a case.
    No longer available
    Dim. 26 x 24
    Estimate: € 60 / 80
  • #108

    Een verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen in houten bestekkoffer.

    A silver-plated Wiskemann cutlery set for 12 people, in a wooden cutlery case.
    No longer available
    Dim. 24 x 47 x 43 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #155

    Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.

    A chandelier with five rings and six light points with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. Ø 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #350

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 carat white gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 4,33 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #161
    Miguel Ortiz Berrocal

    ‘Hommage to Romeo & Juliet’, een 23-delig verzilverd bestek door de Spaanse kunstenaar Miguel Ortiz Berrocal en geproduceerd tussen 1969 en 1974. De heften zijn demonteerbaar en onderling verwisselbaar, zogenaamd plug-in-cutlery.

    'Hommage to Romeo & Juliet', a 23-piece silver-plated cutlery set by Spanish artist Miguel Ortiz Berrocal, produced between 1969 and 1974. The handles are detachable and interchangeable, known as plug-in-cutlery.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1200
  • #287

    Een Christofle opdienschaal met glazen ovenschaal.

    A Christofle serving dish with a glass oven dish.
    No longer available
    Dim. 37x26x5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #236
    La Meridiana

    Een glazen vaas met verzilverd voetstuk met organisch reliëf. Onderaan gemerkt “La Meridiana”.

    A glass vase with a silver-plated base with organic relief. Marked on the bottom "La Meridiana".
    No longer available
    Dim. 32 x Ø13cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #165

    Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.

    A chandelier with five rings and five light points with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. Ø 51 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #611

    Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.

    A pair of multicolored pottery Staffordshire dogs.
    No longer available
    Dim. 24cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #584

    Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine avec socle en bois, décor famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #264
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Antwerpen en de Schelde vanaf de bocht gezien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.

    "Antwerp and the Scheldt River seen from the bend". Oil paint on panel. Signed at the bottom left.
    No longer available
    Dim. 28 x 34 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #527

    Een grote, blauw wit Chinese bloempot, afgebeeld met tempelleeuwen en varia decoratie.

    A large, blue and white Chinese flowerpot, depicted with temple lions and various decorations.
    No longer available
    Dim. 40 x Ø40cm
    Estimate: € 325 / 350
  • #168
    Ravissant Silver

    Vijf oostervorken en lepeltjes van sterling zilver 925‰. In originele doosjes.

    Five Eastern forks and spoons made of sterling silver 925‰. In original boxes.
    No longer available
    Dim. 340,90 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #455
    Hergé

    “De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.

    “The Mysterious Star.”. hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54''''). Fairly good condition, cover faded.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #245
    Zukov

    Een vintage mid-century design bloemenkroonluchter uit chroom met drie lichtpunten en melkglas kappen. Expo ‘58 stijl, door Zukov.

    A vintage mid-century design flower chandelier in chrome with three light points and frosted glass shades. Expo '58 style, by Zukov.
    No longer available
    Dim. 40 x 50cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #786
    H. Bequet Quaregnon

    Een set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.

    Set of four polychrome earthenware pieces, including two bowls, a jug and a box in the shape of a guitar. With gilded edge. 1950s. Minimal wear, large bowl with flake on the edge.
    No longer available
    Dim. H: 5-27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #785
    Junghans

    Een lot van 5 wandklokken. Waaronder een Doka klok.

    A lot of 5 wall clocks, including a Doka clock.
    No longer available
    Dim. H: 20-26 cm
    Estimate: € 50 / 55
  • #167
    Guérin

    Een aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.

    An earthenware convex vase with brown and blue glaze.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #775

    Een lot van 2 beelden, Maria met kind, 1 plaasteren polychroom gestilleerd Art-Deco getekend F. Gengler met lichte schade en het 2de gemerkt Sacrari van Goebel.

    A lot of 2 sculptures, Mary with child, 1 plaster polychrome stylized Art Deco sculpture signed F. Gengler with minor damage, and the 2nd one marked Sacrari by Goebel.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #284
    Jules Dubois

    Een strandzicht, olieverf op paneel. Gesigneerd.

    A beach view, oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 31 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More