#750Een zakhorloge met sleuteltje aan een messing staander.
#360StormEen roesrvrij stalen herenhorloge.
A stainless steel men's watch.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#165Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#287Een Christofle opdienschaal met glazen ovenschaal.
#288Een 12-delig Christofle visbestek in foedraal.
#780Een lot van 2 oude zakhorloges, beide zonder merk.
#155Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#370Een parelhalssnoer met zilveren slot. 925‰.
A pearl necklace with silver clasp. 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#108Een verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen in houten bestekkoffer.
A silver-plated Wiskemann cutlery set for 12 people, in a wooden cutlery case.No longer availableDim. 24 x 47 x 43 cmEstimate: € 150 / 250
#198WolfersEen ronde schaal van massief zilver, motief met getorste ribben. ONderaan gemerkt met drie sterren en 800/1000.
#430Een parelhalssnoer met verguld slot.
#463Een Chinees polychroom porseleinen gemberpot met houten deksel.
A Chinese polychrome porcelain ginger jar with wooden lid.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#528Chatsworth & SonsEen gedeelte eetservies met een veelkleurig floraal decor met o.m. klimrozen, geïnspireerd op Japanse voorbeelden. Gemerkt onderaan, patentnummer 84746. Omstreeks 1900. Soepterrine met presenteerschaal, 2 ovale terrines met onderschotels, 2 taartschotels op voet, 2 ronde schotels en 2 ovale schotels, een slakom, 1 sauskom, 25 platte borden, 12 dessertborden, 12 diepe borden, 4 broodschaaltjes, 4 schotels op lage voet.
A part of a dining set with a multicolored floral decoration including climbing roses, inspired by Japanese examples. Marked at the bottom, patent number 84746. Around 1900. Consisting of a soup tureen with a serving dish, 2 oval terrines with underplates, 2 cake dishes on foot, 2 round dishes and 2 oval dishes, a salad bowl, 1 gravy boat, 25 dinner plates, 12 dessert plates, 12 soup bowls, 4 bread plates, and 4 dishes on low foot.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#222Alain BonnaudEen paar schilderijen olieverf op paneel. Franse school 19e eeuws.
A couple of oil paintings on panel. French school, 19th century.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#84Johan Van BelleghemPeriod: °1949“Tweemaal Bernadette”. Gemengde techniek. Gesigneerd. Met certificaat.
"Two times Bernadette". Mixed technique. Signed. With certificate.No longer availableDim. 60 x 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
#622‘Stilleven met fruit’, olie op paneel, achteraan in het paneel onleesbaar gesigneerd.
'Still Life with Fruit', oil on panel, signed illegibly on the back of the panel.No longer availableDim. h 17 x b 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#641Een paar langgerekte Massai voorouderbeelden van hardhout. Afrikaans werk. Mombassa, Kenia. Voetstuk afgebroken.
A pair of elongated Maasai ancestral figures made of hardwood. African craftsmanship. From Mombasa, Kenya. Pedestal broken.No longer availableDim. H. 92 cmEstimate: € 100 / 120 -
#212“Winters Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter Landscape in the Hoeveland". A painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 68 x 78cmEstimate: € 80 / 120 -
#516DagestanHandgeknoopt wollen loper.
Hand-knotted wool runner.No longer availableDim. 320 x 80 cmEstimate: € 80 / 100