#360StormEen roesrvrij stalen herenhorloge.
A stainless steel men's watch.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#155Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#288Een 12-delig Christofle visbestek in foedraal.
#165Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#287Een Christofle opdienschaal met glazen ovenschaal.
#750Een zakhorloge met sleuteltje aan een messing staander.
#780Een lot van 2 oude zakhorloges, beide zonder merk.
#370Een parelhalssnoer met zilveren slot. 925‰.
A pearl necklace with silver clasp. 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#108Een verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen in houten bestekkoffer.
A silver-plated Wiskemann cutlery set for 12 people, in a wooden cutlery case.No longer availableDim. 24 x 47 x 43 cmEstimate: € 150 / 250
#296Een gesculpteerde houten tafel, aanvullend twee stoelen met gestoffeerde zitting.
A carved wooden table, complemented by two chairs with upholstered seats.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#73Een bronzen kandelaar in rococostijl met 5 lichtpunten.
A bronze rococo style candelabra with 5 light points.No longer availableDim. 61cmEstimate: € 50 / 80 -
#772“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
#501Een zeer grote Chinese vaas op sokkel beschilderd met bloemen en figuren.
#353Een vintage glaspasta vaas groen gekleurd in de massa met sticker Scailmont uit de tweede helft van de vorige eeuw.
A vintage glass pasta vase, green color throughout with Scailmont sticker from the second half of the previous century.No longer availableDim. h 42Estimate: € 40 / 60 -
#702“Rivier met dam” en “Hoeve bij een bergmeer”. Olieverf op paneel.
“River with a dam” and “farm near a mountain lake”. Oil on panel.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#64Iliesco Rodico“Gestyleerd straatzicht”. Roemeense school. Gesigneerd RODY, gedateerd ‘78.
"Stylized street view" Romanian school. Signed RODY, dated '78.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#308CapodimonteEen kaststel set van vier grote aardewerken vazen en coupe met bordeaux decor. Eén kruik beschadig. We voegen er soortgelijke kruik aan toe.
A set of four large earthenware vases and a bowl with a bordeaux decoration. One jug is damaged. We are adding a similar jug to it.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 35 / 45 -
#65Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 86 x 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#549Isidore Meyers“Veehoedster in een landschap met een kerktoren op de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder. Kleine herstelling achteraan.
"Cowherd in a landscape with a church tower in the background." Oil paint on panel. Signed on the lower left. Small repair on the back."No longer availableDim. 38 x 54 cmEstimate: € 300 / 500 -
#297MarpaEen banjoline, gemerkt Marpa. Met stoffern draagtas.
A banjoline, marked Marpa. With a protective carrying case.No longer availableDim. 59cmEstimate: € 75 / 125