#771Een vintage aardewerken tafellamp.
#603Een kleine Madonna met Kind van gebeeldhouwd hout, omringd door vier engelen en achter glas ingelijst. Vergulde details en met wapenschildje.
#193DelvauxEen handtas van lichtbruin leder. Gemerkt. Met stoftas.
A handbag made of light brown leather. Marked. Comes with a dust bag.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 250 / 350 -
#447Twee gebeeldhouwe Afrikaanse beeldhouwwerken, bestaande uit een masker met twee personages (beschadiging) en een hoofd, bekleed met leder.
#424Een schilderij, olie op paneel, een Oosterse man met baard gesigneerd Kazarian.
#232Louis De SaegerPeriod: 1908 - 1988‘Stilleven’, olie op paneel, getekend De Saeger Louis.
'Still life', oil on panel, signed De Saeger Louis.No longer availableDim. h 40 x b 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
#190Een paar 18 karaats witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
A pair of 18 karat white gold heart-shaped earrings set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct.No longer availableDim. 6,67 gEstimate: € 700 / 800 -
#563Een kader met 3 woodblock print postcards uit Tokyo ca. jaren 30 van de vorige eeuw.
A frame with 3 woodblock print postcards from Tokyo, dating back to the 1930s.No longer availableDim. h 9 x b 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#449Polydore Beaufaux‘Vue prise dans le village de Cervaza’, olie op doek, gesigneerd P. Beaufaux en gedateerd 1861.
Poster from Galerie Maeght, June-July 1962, published by Mourlot.No longer availableDim. 52 x 70 cmEstimate: € 40 / 60