#249Jef Leener‘Interieur met Leuvense stoof’, olieverf op doek, gesigneerd Jef Leener.
#499Bernard JardelAbstracte compositie, olieverf op paneel, getekend Bernard Jardel.
#148“Heiligen”. Een icoon op paneel. 19e eeuws.
#434“Dageraad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1987.
#261Een beeld van 2 engeltjes op een wolkje in beton.
#202Frans Van Tongerloo“Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.
"Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.No longer availableDim. 36 x 58cmEstimate: € 175 / 225 -
Two cast glass figurines of horses. On pedestal. Marked.No longer availableDim. h 20 & 12 cmEstimate: € 80 / 100