#27Een lot verzilverde voorwerpen. Een etui met 12 verzilverde oestervorken. 6 vorkjes, een Turks spiegeltje, een kleine bonbonière op voet. Een schaal in de vorm van een schelp. Een metalen tasje, en een sauskommetje. En een wierookbrandertje. En een pollepel. En een serveervork.
A lot of silver-plated items. A case with 12 silver-plated oyster forks. 6 small forks, a Turkish mirror, a small bonbonniere on a base. A dish in the shape of a shell. A metal bag, and a sauce boat. And an incense burner. And a ladle. And a serving fork.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#2“Winterlandschap met hoeve.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Winter landscape with farmhouse." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 38,5 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#54Georgette Huet“La Renardière au Roeulx”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1938. Gegevens op de achterzijde.
#408Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.
#139Een vergulde spiegel en console met marmer. Versierd met miniaturen. Rijkelijk gedecoreerd.
A gilded mirror and console with marble. Decorated with miniatures. Lavishly adorned.No longer availableDim. 107 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#601Een paar goudkleurig gepatineerde hanglantaarns met 6 hoeken.
#616Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#23Een tafellamp met een beeld van zamac en een glas in lood lampenkapje uit de tweede helft van de vorige eeuw.
A table lamp with a zinc alloy sculpture and a stained glass lampshade from the second half of the previous century.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 30 / 50 -
'Two dogs', a painting, oil on canvas (repainted), signed 'Henry Schouten'.No longer availableDim. h 53 x b 65 cmEstimate: € 400 / 500