Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitaire briljant van +- 2 ct.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitaire briljant van +- 2 ct.

Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitaire briljant van +- 2 ct. Color H. Waarschijnlijk SI1.

An 18 carat white gold ring set with a solitaire brilliant-cut diamond of approximately +- 2 ct. Color H, probably SI1.
Dim. 3,25 g
SKU: 2609230200.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #200
Estimate: € 8000 / 12000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #562

    Een groot formaat Mechelse spiegel met gesculpteerde firguren en ornamenten. Met vernieuwde geslepen spiegel.

    A large size Mechelen mirror with sculpted figurines and ornaments. With newly cut mirror.
    No longer available
    Dim. 220 x 138cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #336

    Een lot van 3 soortgelijke houten nachtkastjes met verschillende hoogte.

    A set of three night stands with quarter cylindrical covers.
    No longer available
    Dim. 77 x 38 x 37cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #204
    Frans Van Tongerloo

    “Wolken boven de Heide”. Een schilderij, olieverf op board. Dubbel gesigneerd en gemonogrammeerd voor en achterzijde. Gedateerd 1914.

    "Clouds above the Heath." A painting, oil on board. Double signed and monogrammed on the front and back. Dated 1914.
    No longer available
    Dim. 34 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #344

    Een spiegel met vergulde lijst.

    A mirror with gilded frame.
    No longer available
    Dim. 54 x 49
    Estimate: € 35 / 45
  • #589

    Een spiegel met een vergulde houten kader.

    A mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. h 107 x b 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #243

    Een glaspasta vaasje met meerkleurig en iriserend decor. Gemonteerd als lampje, maar zonder aanpassingen aan het vaasje. Onderaan gegraveerd.

    Vase in polychrome iridescent glass. Mounted as a lamp, but not altered. Bottom engraved.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #138

    “Moeder Gods, Vreugde voor alle lijdenden”. Een icoon op paneel. 19e eeuws, met certificaat.

    "Mother of God, Joy for all the Suffering". An icon on panel. 19th century, with certificate.
    No longer available
    Dim. 36 x 31cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #413

    Een set van 2 decoratieve schaalmodellen van nucleaire toestellen, een plexiglazen object met opschrift Framatome en een houten object met een plaatje waarop vermeld ACEC Charleroi.

    A set of 2 decorative scale models of nuclear devices, one plexiglass object with the inscription Framatome and one wooden object with a plaque stating ACEC Charleroi.
    No longer available
    Dim. 11 x 26 x 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #318
    Val Saint Lambert

    Een lot van 3 persglazen voorwerpen uit de jaren 30 van de vorige eeuw, coupe ‘Noémie van Val Saint Lambert, een uraniumglas bonbonniere met een vogeltje op het deksel en een rookglazen vaasje.

    A lot of 3 Art Deco glass objects from the 1930s, including a coupe 'Noémie' by Val Saint Lambert, a uranium glass bonbonniere with a bird on the lid, and a smoked glass vase.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #411

    Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.

    An Eastern wooden marionette in the shape of an elephant.
    No longer available
    Dim. h 17 x l 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #181

    Een koperen vergulde Franse Louis XV-stijl cartel wandklok met opschrift op de wijzerplaat ‘Henry Lepaute Paris’. Frankrijk, XIXde eeuw.

    A gilt copper French Louis XV-style cartel wall clock with the inscription on the dial 'Henry Lepaute Paris'. France, 19th century.
    No longer available
    Dim. 85 x 40 x 15 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #567

    Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.

    A modern earthenware service consisting of 8 cups, 4 cups, 7 saucers, 7 bowls, 4 medium bowls, 7 dinner plates, 7 long plates. Marked PTMD. Included 6 plates with embossed surface, unmarked.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More