#311F. van Baden“Een koe”. Een houten gesculpteerd beeld, gesigneerd. Stukje van 1 hoorn afgebroken.
#108“Moeder met kroost”. Een uit pijpaarden gesculpteerde reliëf plaque. Inscriptie achterzijde “1630”.
"Mother with offspring." A relief plaque sculpted from pipe clay. Inscription on the back reads "1630."No longer availableDim. Ø13cmEstimate: € 70 / 80 -
#623Twee pique-fleurs van blauw wit porselein. Gemerkt.
#492Rémy Cornelissen“Drie Dames.” Litho. Genummerd 2/55. Gesigneerd buiten de plaat.
"Three Ladies." Lithograph. Numbered 2/55. Signed outside the plate.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 220 / 340 -
A plastic vintage clock in chrome finish on a tulip base marked Staiger West Germany.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#195Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen.
#37Een set van 2 bronzen engelenhoofdjes met vleugels.
#120Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één solitair van 0,19 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with a solitaire of about 0,19 ct.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 350 / 450