#31DistlerModeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.
#668PaesaDrie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.
#167P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#183“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le reveil”. Dark patine bronze figure on a marble stand. Signed.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#84Pierre VerbekePeriod: 1895 - 1962“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Fishermen's Boats". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 43cmEstimate: € 100 / 150 -
#115Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#416Een Turks handgeknoopt karpet van wol.
#233Een Majolica aardewerken bord. Eind 18e eeuw. Barst tot halverwege midden.
#379‘Veehoeders op de heide’, gemengde techniek, 19e eeuws.
#365Een eikenhouten hoekkastje, Eéndeurs en met lade.
An English grandfather clock in a richly sculpted oak case with a 'green man' at the top, inscribed with 'Wrapson Havant'.No longer availableEstimate: € 150 / 250