#240Een 18 karaats roze gouden en zilveren ring bezet met diamant schilfertjes en een parel.
An 18 carat rose gold and silver ring set with diamond chips and a pearl.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 300 / 400 -
#482JW“Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.
"Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 120 -
#642“Vlaams impressionistisch landschap.” Olieverf op doek op board. Achteraan gemonogrammeerd.
"Flemish impressionist landscape." Oil on canvas on board. Monogrammed on the back.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#573Een paar blauw-wit Chinese porseleinen cache-pots met floraal motief.
#21Een oude (trein)-lamp in messing op een voet gemonteerd met bovenop een plaatje waarop vermeld ‘Phares Auteroche’.
An old (train) lamp made of brass, mounted on a base with a plate on top that reads 'Phares Auteroche'.No longer availableDim. h 46 x Ø 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#12“Parijs stadszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#376Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#684P.J. RedouteEen set van 2 gravures van bloemen, Pierre Jozef Redoute.
A pair of 2 engravings of flowers by Pierre Joseph Redouté.No longer availableDim. h 20 x b 13 cmEstimate: € 80 / 120