#20Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,14 gEstimate: € 550 / 650 -
#183“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le reveil”. Dark patine bronze figure on a marble stand. Signed.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#250Een 19de eeuwse zilveren hanger, aan de achterkant 18 karaats geelgoud en met een Vlaams hart bezet met één diamant oude slijp.
A 19th century silver pendant with the back 18ct gold, with Flemish heart set with one old cut diamond.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 500 / 600 -
#369“Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.
#539Pier Antonio GariazzoPeriod: 1879-1963“Zeelui”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Sailors". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 87 x 119cmEstimate: € 150 / 250 -
#487Een Chinees blauw witte porseleinen vaas. Op sokkel.
#413Een set van 2 decoratieve schaalmodellen van nucleaire toestellen, een plexiglazen object met opschrift Framatome en een houten object met een plaatje waarop vermeld ACEC Charleroi.
A set of 2 decorative scale models of nuclear devices, one plexiglass object with the inscription Framatome and one wooden object with a plaque stating ACEC Charleroi.No longer availableDim. 11 x 26 x 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#545Een paar houten armstoelen met gesculpteerd floraal decor.
#51Wilhelmus Nakatenus“Hemels Palm-Hof met de groote Getyden beplant Godtvruchtige Oefeningen...”. Ed. Weduwe van Hieronymus Verdussen, Antwerpen. Ex Libris van Joanna Catharina Coppens (°Ophem 19/1/1764). Met enkele bidprentjes (1804, 1841). Mooi gebonden in rood leder met sloten. Evenals Pierre Corneille, “Limitation de Jesus Christ”. Ed. Foppens, Brussel 1723. Bruin lederen band.
"Heavenly Palm Court planted with the great Tides Pious Exercises..." Ed. Widow of Hieronymus Verdussen, Antwerp. Ex Libris of Joanna Catharina Coppens (born Ophem 19/1/1764). With a few prayer cards (1804, 1841). Beautifully bound in red leather with clasps. Also, Pierre Corneille, "Limitation de Jesus Christ". Ed. Foppens, Brussels 1723. Brown leather cover.No longer availableEstimate: € 40 / 60