#586Een massief houten eendeurs kleerkast.
#69Gloria JarvisPeriod: 1925-2014“Stilleven met bloemen en vaas”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#606Een eikenhouten presentatiemeubel met 4 niveaus en spiegeltje bovenaan.
#102Jean Baptiste De Roy“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.
"Cows at the watering place". Lavis and watercolor on paper. Signed lower left.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#574MuranoEen meerkleurig glazen Murano vaas.
#29“Kadezicht met vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#559“Olifant”. En groot formaat fotoprint op plexiglas.
#452“Gestileerd naakt.” Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
#380Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#429“Abstract met rood en groen naar Wolvencamp.” Olieverf op board. Randbeschadigingen. Apocriefe atelierstempel achteraan.
#199“Monniken bij kaarslicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Restauratiesporen en krasje bovenaan.
“Monks by Candlelight”. A painting, oil on panel. Restoration traces and scratch at the top.No longer availableEstimate: € 200 / 240