#225
Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
#405
Een eikenhouten tafeltje.
#619Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Graanpluk met molen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#427
Een set van 2 blauw porseleinen Fohonden.
#373
“Gezin met vogeltje.” Polychroom porseleinen groep in goede staat. Draagt Meissen merk onderaan.
"Family with Bird." Polychrome porcelain group in good condition. Bears Meissen mark at the bottom.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#645
Een serie van 11 eikenhouten begijnenstoelen.
#673
Een lot van 2 verchroomde kandelaars/tafellampen uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#595
Een grote Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met briefpanelen. Vermoedelijk 17e-18e eeuw.
#335
Een art deco vaas en sierschaal van oker glas.
#59
“Noordwijk strand”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#574Murano
Een meerkleurig glazen Murano vaas.
#266
Een eikenhouten secretaire met 3 laden binnenin.
An oak secretaire with three drawers inside.No longer availableDim. 100 x 65 x 44cmEstimate: € 40 / 60