Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ring bezet met twee diamanten oude slijp en drie saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met twee diamanten oude slijp en drie saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

Een 18 karaats witgouden ring bezet met twee diamanten oude slijp en drie saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

An 18 karat white gold ring set with two old-cut diamonds and three baguette sapphires with a combined weight of approximately 0.15 ct.
Dim. 1,73 g
SKU: 2908230720.
Auction day: 30 August 2023 19:00
Catalogue #720
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #542
    Panamarenko

    “Plannen”. Een lot van 3 offset litho’s op papier door Panamarenko.

    "Plans." A set of 3 offset lithographs on paper by Panamarenko.
    No longer available
    Dim. 41 x 25cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #171
    Lachenal & Co. London

    “Accordeaphone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Accordeaphone met celluloid belegd en bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London”. Een uniek instrument waarvan slechts 8 werden gemaakt. Begin 20e eeuw.

    "Accordeaphone." A wooden and leather sculpted Accordeaphone with celluloid inlays and accompanying leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London." A unique instrument of which only 8 were made. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 24 x 33 x 24cm
    Estimate: € 3500 / 5000
  • #794

    Een klein bloempotje met het motief van vogels en vlinders gemerkt Herend en hierbij toegevoegd een bonbonniere in de vorm van een ei en gemerkt Haas & Czjzek S.A.

    A small flowerpot with a motif of birds and butterflies marked Herend, accompanied by an egg-shaped bonbonniere marked Haas & Czjzek S.A.
    No longer available
    Dim. h 9.5 Ø11.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #349
    Elysé Schuermans
    Period: °1938

    “Aan de Reien”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.

    "At the Reien". Oil on board. Signed lower right.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #672
    Jozef Cantré

    “Spelende kinderen”. Een houtsnede op papier, onderaan gesigneerd “Jozef Cantré - 98/180”.

    "Playing Children". A woodcut on paper, signed at the bottom "Jozef Cantré - 98/180".
    No longer available
    Dim. 25 x 19cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #373
    Kapoentjes

    “Kapoentjes” Een lot van 4 vintage album strips.

    "Kapoentjes" A lot of 4 vintage comic strips.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #432

    “Antwerpen Begijnhof en Slijkhoek”. Een paar etsen op papier. Gesigneerd en genummerd 3/25 & 7/25.

    "Antwerpen Begijnhof en Slijkhoek". A pair of etchings on paper. Signed and numbered 3/25 & 7/25.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #302
    A. Schaeken

    Boszicht met stroom, olieverf op doek, krassen op het doek. Gesigneerd.

    Wooded landscape with a stream, oil on canvas. Signed. Canvas scratched.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #588

    Een gietijzeren tuinvaas.

    Vase de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. 50 x 83 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #161
    Miguel Ortiz Berrocal

    ‘Hommage to Romeo & Juliet’, een 23-delig verzilverd bestek door de Spaanse kunstenaar Miguel Ortiz Berrocal en geproduceerd tussen 1969 en 1974. De heften zijn demonteerbaar en onderling verwisselbaar, zogenaamd plug-in-cutlery.

    'Hommage to Romeo & Juliet', a 23-piece silver-plated cutlery set by Spanish artist Miguel Ortiz Berrocal, produced between 1969 and 1974. The handles are detachable and interchangeable, known as plug-in-cutlery.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1200
  • #693

    Een Boheems kristallen vaas op zilveren voetje met een monogram ‘MH’ en datum 21-8-76, gemerkt 830 en andere zilverkeuren.

    A Bohemian crystal vase on a silver base with a monogram 'MH' and the date 21-8-76, marked 830 and other silver hallmarks.
    No longer available
    Dim. 830‰ h 24.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #114
    Massolovski Althoff

    Een stilleven met mosselen en kruik, olieverf op paneel. Gesigneerd.

    A still life with mussels and jug, oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 34 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More