#515Hergé“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
#528Chatsworth & SonsEen gedeelte eetservies met een veelkleurig floraal decor met o.m. klimrozen, geïnspireerd op Japanse voorbeelden. Gemerkt onderaan, patentnummer 84746. Omstreeks 1900. Soepterrine met presenteerschaal, 2 ovale terrines met onderschotels, 2 taartschotels op voet, 2 ronde schotels en 2 ovale schotels, een slakom, 1 sauskom, 25 platte borden, 12 dessertborden, 12 diepe borden, 4 broodschaaltjes, 4 schotels op lage voet.
A part of a dining set with a multicolored floral decoration including climbing roses, inspired by Japanese examples. Marked at the bottom, patent number 84746. Around 1900. Consisting of a soup tureen with a serving dish, 2 oval terrines with underplates, 2 cake dishes on foot, 2 round dishes and 2 oval dishes, a salad bowl, 1 gravy boat, 25 dinner plates, 12 dessert plates, 12 soup bowls, 4 bread plates, and 4 dishes on low foot.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#500Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met 10 diamanten oude briljant slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. GP1 en 22 diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold art deco ring set with 10 old brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct. GP1 and 22 old cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 800 / 1000 -
#634Laeremans“Starr.44 Percussion revolver 1876”. Een schilderij, aquarel op papier, gesigneerd “Laeremans”.
#674C. Castagne“Lagune.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#643Een ronde koperen art deco schaal op drie bolle houten pootjes.
A round copper art deco bowl on three rounded wooden legs.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 50 / 70