#55Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 155 x 44 cmEstimate: € 100 / 130 -
#522Frank Sandford‘Naakt met sjaal’, olie op doek, getekend Frank L. Sandford. Mist enkele verfschilfers.
#756Aubrée à NozayEen comtoise versierd met gedreven geel koper, de voorstelling getiteld “La Culture. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Einde XIXde eeuw. Met sleutel en op houten stoeltje.
A comtoise decorated with hammered yellow copper, the performance entitled “La Culture. White enamel dial with Roman numerals. End of XIXth century. With key and on wooden chair.No longer availableDim. H: 135 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Een zeer decoratieve eikenhouten presentatiesokkel.
A very decorative oak presentation pedestal.No longer availableDim. 24 x 41 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#701“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
#504MilotaAbstract gemengde techniek uit 1972, op papier. Gesigneerd.
Abstract mixed media artwork from 1972, on paper. Signed.No longer availableDim. 52 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#638Een houten beeld van een soldaat, eveneens een dienbladhouder.
#145Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#70Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct. en in markies geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#556GhoumEen zijde handgeknoopt tapijt. Gemerkt Ghoum.
#314Marcel VerstrepenStraatzicht bij Winter, met oude dame, olieverf op doek, gedateerd 1940.
Street view in Winter, with elderly lady, oil on canvas, dated 1940.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50 / 100