#778Een lot van 3 Afrikaanse houten maskers waarvan 1 met baard.
#203Een paar rechthoekige likeurkaraffen met handgegraveerd rocailledecor. Massief zilveren montuur, gemerkt en 835/1000.
A pair of rectangular liqueur decanters with hand-engraved rocaille decoration. Solid silver frame, marked and 835/1000.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#650Een fijne14 karaats roze gouden trouwring.
#127Een zilveren melkkannetje, gemerkt 900‰. 255 gram.
#237Val St-LambertUitgebreid glasservies van geslepen, model Louis-Philippe. Waaronder: 13 champagne glazen, 28 witte wijnglazen en 13 rode wijnglazen.
#17Een porseleinen Art Deco vaas. Zwart met verguld plantendecor versierd.
#519Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944Stilleven met Chinees beeld, aquarel op papier. Gesigneerd.
Still life with Chinese statue, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 30 x 24,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#67VictoriaEen porseleinen vaas, versierd met figuren, vergulde details en kleurpallet. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije.
A porcelain vase, decorated with figures, gilt details, and a colorful palette. Marked "Victoria Czechoslovakia."No longer availableDim. 40cmEstimate: € 200 / 220 -
#433Twee Chinees porseleinen dekselvaasjes met draak en figuren versierd.
A pair of Chinese porcelain lidded vases decorated with dragons and figures.No longer availableDim. 16cmEstimate: € 40 / 60 -
#571José ChapellierPeriod: °1946“Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.
#16Een Bretoens houten bijzetkastje. 2 laden.
#177Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
large Hunan water pot of grey-green glazed stoneware, decorated with a studded motif on the shoulder and with six ears on the shoulder. China, XIXth century. Minor injuries.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 500 / 800