#105Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#656KoliayEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool carpet.No longer availableDim. 270 x 138 cmEstimate: € 100 / 140 -
#497Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
#21Een vintage camera model Agfa Box in stoffen legertas.
A vintage camera model Agfa Box in a fabric shoulder bag.No longer availableDim. 11 x 13cmEstimate: € 25 / 50 -
#143Een beeld in metaal van 3 lopende windhonden op een granieten voet.
#115“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
#430Een parelhalssnoer met verguld slot.
#777RobbedoesEen lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 120-129. 128 manco.
#714Ex-Libris“Gestyleerd portret”. Een litho op papier, gesigneerd buiten de plaat “Ex-Libris” met stempel.
"Stylized portrait". A lithograph on paper, signed outside the plate "Ex-Libris" with stamp.No longer availableDim. 19 x 13cmEstimate: € 25 / 50 -
#69“De regio van het huidige België” Gravure naar de 18 eeuw.
"Belgium" Engraving from the 18th century.No longer availableDim. 58 x 90 cmEstimate: € 100 / 140 -
#25FendiEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 40 / 80