#568Een grote gietijzeren tuinvaas.
#25FendiEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 40 / 80 -
#148“La bonne recette”. Een bruingepatineerd bronzen beeld naar het werk van Emile Carlier.
"The Good Recipe". A brown patinated bronze sculpture after the work of Emile Carlier.No longer availableDim. 68cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#769‘Romantisch boottochtje’, litho op doek getekend Bernard Dufour.
"Romantic boat trip", lithograph on canvas by Bernard Dufour.No longer availableDim. h 45 x b 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#181Royal Dux“Dame op schelp”. Beeld van aardewerk. Gedateerd 1905. Hoofdje hersteld.
#521“Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
#657“Madonna met kind”. Een wassen beeld in kader. Franse makelij.
"Madonna with Child". A wax sculpture in a frame. Made in France.No longer availableDim. 34 x 26cmEstimate: € 40 / 50 -
#571José ChapellierPeriod: °1946“Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.
#136Een antieke, massief eiken Brugse kapiteelkast met 2 deuren en gesneden elementen.
#700Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.74 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#784Een polychrome vaas, gestempeld Emaux de Longwy.
A polychrome vase, stamped Emaux de Longwy.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#121George Van de VoordeEen beeld in zamac met marmeren voet getiteld ‘la chasse à l’aigle’ in de marmer gesigneerd Van de Voorde George.
A sculpture in zamak with a marble base titled 'la chasse à l'aigle', signed in marble by Van de Voorde George.No longer availableDim. 61 x 60 x 16 cmEstimate: € 80 / 120