#542Panamarenko“Plannen”. Een lot van 3 offset litho’s op papier door Panamarenko.
"Plans." A set of 3 offset lithographs on paper by Panamarenko.No longer availableDim. 41 x 25cmEstimate: € 300 / 400 -
#171Lachenal & Co. London“Accordeaphone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Accordeaphone met celluloid belegd en bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London”. Een uniek instrument waarvan slechts 8 werden gemaakt. Begin 20e eeuw.
"Accordeaphone." A wooden and leather sculpted Accordeaphone with celluloid inlays and accompanying leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London." A unique instrument of which only 8 were made. Early 20th century.No longer availableDim. 24 x 33 x 24cmEstimate: € 3500 / 5000 -
#349Elysé SchuermansPeriod: °1938“Aan de Reien”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
"At the Reien". Oil on board. Signed lower right.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#373Kapoentjes“Kapoentjes” Een lot van 4 vintage album strips.
"Kapoentjes" A lot of 4 vintage comic strips.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#302A. SchaekenBoszicht met stroom, olieverf op doek, krassen op het doek. Gesigneerd.
#588Een gietijzeren tuinvaas.
#114Massolovski AlthoffEen stilleven met mosselen en kruik, olieverf op paneel. Gesigneerd.
A still life with mussels and jug, oil on panel. Signed.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 80 / 120