#651Een gunibri op een schildpad en een oude tamtam.
A guinea fowl on a turtle and an old tam-tam.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#582Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.
#96Een gesculpteerd houten tafeltje met diverse florale elementen in reliëf. Glazen blad nadien bijgevoegd.
A wooden carved table with various floral elements in relief. Glass top added later.No longer availableDim. 71 x 93 x 61Estimate: € 40 / 50 -
#665Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
#129Charles BlinxckKanaalzicht, pastel op papier. Gesigneerd.
#788Een lot van 5 oude porceleinen popjes.
#695Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.
#177Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#409“Panorama van Frankfurt: Francofurti ad Moenum urbis imperialis”. Ets op papier.
A mustard pot in silver 835/1000, a silver-plated metal teapot, a toilet set in silver-plated metal, napkin rings, a small carafe, tea strainers, a rectangular jardinière, and so on.No longer availableEstimate: € 60 / 80