#34Vijf gravures: een topografisch zicht van Venetië naar de XVIIde eeuw. Theo Beerendonk. “Een oude hoeve”. C. Marstboom. “Veldweg”. Lino. Frans Masereel. “Raritäten”. Lino. Felix Timmermans. “µtorenwachter’s nieuwjaarswens. Een geïllustreerd gedicht.
Five engravings: a topographical view of Venice from the 17th century. Theo Beerendonk. "An old farmhouse". C. Marstboom. "Field path". Lino. Frans Masereel. "Rarities". Lino. Felix Timmermans. "Tower watchman's New Year's wish. An illustrated poem.No longer availableDim. 15 x 18 cm - 38 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#712Elysé SchuermansPeriod: °1938“Parkzicht in de herfst met een paviljoen in de achtergrond”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
#326Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#568Een grote gietijzeren tuinvaas.
#196Val Saint-LambertRandschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
#12Jules Dubois“Boszicht met stroom”, olieverf op paneel. gesigneerd.
"Boszicht met stroom" translates to "Forest view with stream" in English. It refers to an oil painting on panel, and it is signed.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 30 / 60 -
#686Een Chinese piëdestal in hout en marmer.
#778Een lot van 3 Afrikaanse houten maskers waarvan 1 met baard.
A metal sculpture titled Warrior 1 by sculptor Stefaan Schreel. On stand.No longer availableDim. h 53 (170) cmEstimate: € 240 / 280