#64Frank Mortelmans
“Boekenberg”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Montagne de livres”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#374
Twee ingekleurde Japanse houtsneden met vogels en bloemen. Gesigneerd.
Deux gravures sur bois en couleurs japonaises de fleurs et d’oiseaux. Signées.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 120/180 -
#8
Een vijfdelig toiletstelletje van groen glas. Een stop manco.
#111
Een map met circa 264 oude postkaarten.
#219
“Rood vlak en handen”. Kleurenlitho. Draagt een handtekening: R. Raveel en gedateerd 1983.
”Surface rouge et mains”. Une lithographie en couleurs. Porte une signature: R. Raveel et datée 1983.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 200/300 -
#189Leon BruninPeriod: 1861-1949
#14Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Stilleven met koper en fruit’. Olieverf op doek. Doek opnieuw op te spannen.
”Nature morte, cuivre et fruits”. Huile sur toile. Toile à resserrer.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#21
Een plexiglazen lezenaar en een houten tafelvitrine.
#112François Flameng
“Napoleontische veldslag”. Een XIXde eeuwse gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
”Bataille Napoléon”. Une gravure du XIXème siècle. Signée hors planche.No longer availableDim. 53 x 82 cmEstimate: € 80/100 -
#173Ludo Laagland
“Winters Leielandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal de la Lys”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#444Auguste DansePeriod: 1829-1929
“De schilder”. Een ets. Postume uitgave van het prentenkabinet. Met papierstempel.
”Le peintre”. Une eau-forte. Edition posthume. Avec tampon papier.No longer availableDim. 19,5 x 14,5 cmEstimate: € 40/50 -
#99R. Daniel
“Meisje in het vensterraam met roos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille dans un vitrail et sa rose”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 120/200