#90Een 18 karaats witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 karat white gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 10,27 gEstimate: € 800 / 1000 -
#73Een schelpvormig en gesculpteerd 19 eeuws zilveren pochette met zijde bekleding binnenin.
A shell-shaped and sculpted 19th-century silver pouchette with silk lining inside.No longer availableDim. 5 x 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#126Massimo & Lella Vignelli CasiglianiPeriod: 1931-2014Tavolino mod. “Metafora”. Een vintage design salontafel met 4 geometrisch wit marmeren poten, bestaande uit globe, kubus, piramide en cilinder, waarop een vierkant glazen blad. Ontwerp door Massimo & Lella Vignelli voor Casigliani, 1979.
Coffee table model "Metafora". A vintage design with 4 geometric white marble legs: globe, cube, pyramid and cylinder, supporting a square glass top. Designed by Massimo & Lella Vignelli for Casigliani, 1979.No longer availableDim. 20 x 98 x 98 cmEstimate: € 1200 / 1800 -
#609Leucos“Micetta”. Een vintage Italiaans design tafellamp met melkglazen kap, vergulde messing arm en Murano glazen voet. Model Micetta voor Leucos.
"Micetta". A vintage Italian design table lamp with milk glass shade, gilt brass arm, and Murano glass base. Model Micetta for Leucos.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#187‘Jockey te paard.’ een bronzen beeld op metalen sokkel.
'Jockey on horseback.' A bronze sculpture on metal base.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#154Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#252Jules De CortPeriod: 1918-1999“De Pastorij van Wilrijk”. 2 schilderijen, 1 olieverf op doek en 1 gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"The Parsonage of Wilrijk." 2 paintings, 1 oil on canvas and 1 mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 50 cm & 19 x 29 cmEstimate: € 120 / 180 -
#317Een paar Hollandse polychroom aardewerken dekselvazen met bloemdecor.
A pair of Dutch polychrome earthenware covered vases with flower decoration.No longer availableDim. h 38 & 30 cmEstimate: € 45 / 65 -
#125Een donker eikenhouten eettafel met kruisverbinding in H, 4 gesculpteerde bolpoten en uitschuifbare bladen.
A dark oak dining table with H-shaped cross connections, 4 carved ball legs, and extendable leaves.No longer availableDim. 78 x 160 x 100 cmEstimate: € 100 / 160