#50Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met twee kleine briljantjes.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with two small diamonds.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 170 / 250 -
#640Een 18 kt witgouden ring met een briljant van +- 0,20 ct.
#375Een hoge staande lamp met blauwe glaspasta coupe.
A tall floor lamp with a blue glass pasta shade.No longer availableDim. h 205, Ø 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#422Jules Marie CanneelPeriod: 1881 - 1953“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
#516Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#99“Vlaamse acteurs”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Flemish actors." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 90 x 130cmEstimate: € 80 / 120 -
#657Lladro‘Recital ballerina’, een Lladro beeldje, modelnr 5496 in originele verpakking.
#646Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
#447Een Art Deco koperen hanglantaarn met gesculpteerd glas.
#649Een hoekkastje met gesculpteerde deuren met hierop middeleeuwse figuren.
CartierEen ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120