#167P.J. Mène
#722
Een spiegel met 2-delig glas in gesculpteerde vergulde lijst met enkele manco’s.
#534
Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
#59Frans Vantongerloo
"Mrs. van Tongerloo". A portrait, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 57 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#584
#499
#133Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen
“De ontsnapping van Gravin Cosel”. Een groep meerkleurig, polychroom porselein met paarden, koets en diverse personages. Afgebeeld de vlucht van Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Ontwerp door Hermann Reinl. Achteraan gemerkt. Schilfertje aan hoed, voorste ruiter.
"The escape of Countess Cosel." A group of multi-colored, polychrome porcelain depicting horses, carriage, and various characters. Depicting the escape of Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Design by Hermann Reinl. Marked at the back. Chip on hat of the foremost rider.No longer availableDim. 28 x 47 cmEstimate: € 400 / 600 -
#356
Een eikenhouten piëdestal met gedraaide en gesculpteerde voet.
#616
#178
Een witmarmeren beeld met een voorstelling van Napoleon met adelaar onderaan.
A white marble statue depicting Napoleon with an eagle at the base.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#276
A solid wood black lacquered pedestal, late 19th-early 20th century.No longer availableDim. 116 x 45 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#654
Een design vaas van blauw wit glas met rode spiraal.
A design vase of blue and white glass with a red spiral.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 70 / 80