#283Luc Orient Eddy Paape-GregEen lot van 17 Luc Orient strips, diverse titels en uitgaven, waaronder “Het dal van de drie zonnen” nr 1 1969, 1e druk en “De bevroren zombies” nr 2 1970, 1e druk.
A lot of 17 Luc Orient comic strips, various titles and editions, including "The Valley of the Three Suns" no. 1 1969, first edition, and "The Frozen Zombies" no. 2 1970, first edition.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#170Een halssnoer van zoutwaterparels met zilveren slot.
A necklace of saltwater pearls with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#624Een porseleinen theeservies met verguld motief. Gelobde buik. 12 schotels, 9 tassen, koffiepot, theepot, melkpot, suikerpot en kom.
#571‘Ballet danseres’; Bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening ‘Preiss’.
'Ballet dancer'; Bronze sculpture on a marble pedestal, with a signature 'Preiss'.No longer availableDim. h 47,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#608Een Chinese Famille Jaune vaas met het decor van een vogel op een tak.
A Chinese famille jaune vase with a bird on a branch decoration.No longer availableDim. h 61 x Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#97Val Saint Lambert. P.U.Een schaal, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt VSL, PU 8716003.
#255ScapaEen muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
#652P. Loic“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
“Still life”. A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 45cmEstimate: € 40 / 60