#311
Een paar messingen eendenhoofden als boekenstaanders. ‘Made in Spain’. Aangekocht bij Van Treeck te Antwerpen.
A pair of brass duck heads as bookends. 'Made in Spain'. Purchased at Van Treeck in Antwerp. -
#398
Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.
A set of 4 oak chairs with old yellow velvet upholstery. -
#337
“Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.
"Fu Xing". A Chinese porcelain figurine. -
#2DK
“Jezus aan het kruis”, een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuws, gemonogrammeerd links onder DK en gedateerd 1839.
"Jesus on the cross", a painting, oil on canvas, 19th century, monogrammed lower left DK and dated 1839. -
#13H. Bequet, Quaregnon
Een lot meerkleurig Belgisch porselein, bestaande uit een schaal en karaf met vegulde lijnen en florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt.
A lot of multi-colored Belgian porcelain, consisting of a bowl and carafe with gilded lines and floral details in relief. Marked at the bottom. -
#394Félix LabissePeriod: 1905 - 1982
“Gelaat”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 56/150.
"Face," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 56/150. -
#362
“En Sologne”, een lithografie op papier, onleesbaar gesigneerd.
"In Sologne", a lithograph on paper, signed unreadable. -
#369
“Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op doek, rechts onder gesigneerd.
"Church Interior", a painting, oil on canvas, signed lower right. -
#317
Een lot bestaande uit een Chinese bronzen bel en wierookbrander.
A lot consisting of a Chinese bronze bell and incense burner. -
#160Chopard
#139Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954
“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Fishing boats at sea." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#238
Een aardewerken potje in de vorm van een stier in precolombiaanse stijl.
An earthenware pot in the shape of a bull in pre-Columbian style.