Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband.  In werkende staat .
Een 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband.  In werkende staat .
Butex Swiss

Een 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband. In werkende staat .

An 18 kt yellow gold ladies' watch with filigree work and leather wristband. In working condition.
Dim. Bruto: 14,40 g
SKU: 1911240350.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #350
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #333

    Een lot van 4 Disney chromo-albums door De Beukelaer, en 3 door Meurisse, zijnde; “Tijl Uilenspiegel”, “Assepoester” & “De Witte”.

    A lot of 4 Disney chromo albums by De Beukelaer, and 3 by Meurisse, including; "Tijl Uilenspiegel", "Cinderella" & "De Witte".
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #313

    Een amberkleurige glazen mandje met gietijzeren handvat met bloemen. Gemerkt ‘Belgique’.

    An amber glass basket with a cast iron handle decorated with flowers. Marked "Belgique".
    No longer available
    Dim. h 26, Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #345

    Een keramieken opium rookpotje.

    A ceramic opium pipe bowl.
    No longer available
    Dim. 14 x Ø 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #122
    Flup Marinus
    Period: 1985*

    “Lockdown Day 9”. Een zeefdruk op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 015/100.

    "Lockdown Day 9". A screen print on paper, signed and numbered 015/100 at the bottom outside the plate.
    No longer available
    Dim. 41 x 24,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #97

    Een lot van 2 19e eeuwse Chinese munten dolken, enkele losse munten toegevoegd.

    A lot of 2 19th century Chinese coin daggers, with some individual coins added.
    No longer available
    Dim. l 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #291
    Delheid

    Een zilveren schaaltje, aan de rand gemerkt 800‰, Delheid, 155g.

    A silver dish, marked 800‰ on the edge, Delheid, 155g.
    No longer available
    Dim. 5 x 17,5 cm - 800‰ - 155g
    Estimate: € 80 / 120
  • #341
    Flavio Poli

    Een facet geslepen vaas, Murano Sommerso door Flavio Poli met groen en geel.

    A faceted vase, Murano Sommerso by Flavio Poli in green and yellow.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #210

    Een halssnoer met licht groene Barok parels.

    A necklace with light green Baroque pearls.
    No longer available
    Dim. L: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #179

    “Edeldame met kamermeid”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, 19e eeuws, niet gesigneerd.

    "Noble lady with chambermaid", a painting, oil on panel in gilded frame, 19th century, unsigned.
    No longer available
    Dim. 20 x 25,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #60

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.74 ct in total.
    No longer available
    Dim. 6,30 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #1
    Maria Innocentia Hummel
    Period: 1960 - 1972

    “Blessed child/Kirstkind”, een polychroom porseleinen beeld, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.

    “Blessed child/Kirstkind”, a polychrome porcelain figure, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.
    No longer available
    Dim. l 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #352

    “Schaapjes op de heide”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt een plaatje ‘Ch Vandamme 1844 - 1898 en de initialen CVD.

    "Sheep on the Heath", a painting, oil on panel in a gilded frame, with a plaque 'Ch Vandamme 1844 - 1898 and initials CVD.
    No longer available
    Dim. 29 x 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More