#86Een massief houtgesculpteerde Dagobert stoel met centraal een mannenportret.
A solid wood-carved Dagobert chair with a central portrait of a man.No longer availableDim. 108 x 66 x 50 cmEstimate: € 150 / 250 -
#104DeknudtEen vintage geslepen spiegel met houten kader en verguld geornamenteerde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
A vintage cut mirror with a wooden frame and gilded ornamental details. Marked with label "Deknudt".No longer availableDim. 125 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#155Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een weegschaal.
An 18 kt yellow gold pendant, horoscope of a Libra.No longer availableDim. 6,25 gEstimate: € 300 / 400 -
#136Philippe Starck Aleph"Olly Tango". Een lot van 6 design stoelen met verchroomd metalen buisstructuur en wit gelakte plywood kuip. Onderaan gestempeld: Tango / Aleph, Made in Italy. Ontwerp door Philippe Starck 1994, voor Aleph / Italië. Enkele verfschilfers aanwezig.
#303E.S. Richie & Sons“E.S. Richie & Sons Inc”, een koperen kompas vervaardigd in deze fabriek in Boston. Toegevoegd een uitschuifbare kijker.
"E.S. Richie & Sons Inc", a brass compass manufactured in this factory in Boston. Added a collapsible viewer.No longer availableDim. h 9 x Ø 13 cmEstimate: € 120 / 180 -
#159“Pratende personages met hond.” Olieverf op paneel. Vroeg 19de eeuws.
"Talking figures with dog." Oil on panel. Early 19th century.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 300 / 400 -
#117Lino SabattiniEen theeset in verzilverd metaal bestaande uit een theekan, een vaas, een melk- en suikerpot en een schaal, gemerkt Christofle France, Collection Gallia door Lino Sabattini ontworpen. Ca. 1950. Toegevoegd een cassette met een vork, 2 lepels en een servetring.
A tea set in silver-plated metal consisting of a teapot, a vase, a milk jug, a sugar bowl, and a tray, marked Christofle France, Collection Gallia designed by Lino Sabattini. Circa 1950. Included is a case with a fork, 2 spoons, and a napkin ring.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 300 / 400 -
#397Een set van 2 antieke vergulde stoeltjes met zit en rug in cannage.
A set of 2 antique gilded chairs with seat and back in caning.No longer availableDim. 95 x 45 x 41 cmEstimate: € 50 / 80