Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband.  In werkende staat .
Een 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband.  In werkende staat .
Butex Swiss

Een 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband. In werkende staat .

An 18 kt yellow gold ladies' watch with filigree work and leather wristband. In working condition.
Dim. Bruto: 14,40 g
SKU: 1911240350.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #350
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #367

    Een lot van 2 vintage bolhoeden, waarvan 1 binnenin gemerkt “The Negretti Hat” en 1 “Chapeau Plume”, beide maat 57, aangekocht bij Huis de Beukelaer Diest.

    A lot of 2 vintage bowler hats, one marked "The Negretti Hat" and one "Chapeau Plume", both size 57, purchased at Huis de Beukelaer Diest.
    No longer available
    Dim. maat 57
    Estimate: € 60 / 80
  • #102
    Jaak Van Den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    “Provensaalse poort”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.

    "Provençal Gate", a painting, oil on panel, signed J. Van Den Seylbergh.
    No longer available
    Dim. 80 x 68 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #106
    Sarouck

    Een Iraans handgeknoopt tapijt.

    An Iranian hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 248 x 198 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #20

    Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot. 925‰.

    A necklace with various colored pearls and a silver clasp. 925‰.
    No longer available
    Dim. L: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #151
    Solex

    Een oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor label gemerkt “Velosolex” en Brown zadel. Model 1700, medio 1960.

    A vintage Solex moped with a gasoline engine, labeled "Velosolex" and Brown saddle. Model 1700, from the mid-1960s.
    No longer available
    Dim. 95 x 157 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #178

    Een massief eikenhouten zitbank met bergvak en florale gesculpteerde motieven.

    A solid oak bench with storage compartment and floral carved motifs.
    No longer available
    Dim. 140 x 108 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #39

    lot 18 gravures, diverse afmetingen tussen 40x60cm, waaronder 6-tal 18e eeuwse.

    lot 18 engravings, various sizes between 40x60cm, including 6 from the 18th century.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 90
  • #28

    Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.

    A bronze sculpture of a writing boy on a marble base, marked C Marcie.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #371

    Een massief eikenhouten gesculpteerde Corpus.

    A solid oak carved Corpus.
    No longer available
    Dim. 43 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #69
    Deknudt

    Een geslepen spiegel met rechthoekig polychroom verguld kader. Verso label.

    A cut mirror with a rectangular polychrome gilt frame. Label on the back.
    No longer available
    Dim. 89 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #227

    Een ovalen bijzettafeltje in verguld hout met glazen blad, Louis XVI stijl.

    An oval side table in gilt wood with glass top, Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. 65 x 72 x 52 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #134

    “Shoki the Demon Queller”. Een Japanse inkttekening op papier. Bovenaan opschrift.

    "Shoki the Demon Queller". A Japanese ink drawing on paper. Inscription at the top.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 27 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More