Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband.  In werkende staat .
Een 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband.  In werkende staat .
Butex Swiss

Een 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband. In werkende staat .

An 18 kt yellow gold ladies' watch with filigree work and leather wristband. In working condition.
Dim. Bruto: 14,40 g
SKU: 1911240350.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #350
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #157

    Een marmeren beeld van een roofvogel, medio 1920.

    A marble statue of a bird of prey, circa 1920.
    No longer available
    Dim. 46 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #325
    Robert Boudry

    “Twee appels”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Boudry.

    "Two Apples," a painting, oil on panel, signed R. Boudry.
    No longer available
    Dim. 24 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #373

    Een paar vintage Chinees porseleinen vazen met familiaal decor en vergulde details.

    A pair of vintage Chinese porcelain vases with familial decoration and gilded details.
    No longer available
    Dim. 46 x Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #387

    Een antiek tabaksblik, Vieil-Anvers, Cachet bleu voor Verellen fréres & Co. Circa 1920.

    An antique tobacco tin, Vieil-Anvers, Cachet bleu for Verellen fréres & Co. Circa 1920.
    No longer available
    Dim. 27 x 47 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #135

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings.
    No longer available
    Dim. 4,97 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #274
    Herman Van Tankeren
    Period: 1900 - 1980

    “Stalinterieur met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Intérieur de la grange aux poules". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 23,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #143

    “Ballerina”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, onleesbaar gesigneerd.

    "Ballerina", a bronze sculpture on a marble base, signed illegibly.
    No longer available
    Dim. h 37.5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #6

    Een massief eikenhouten krukje in Gotische stijl. 18e eeuws.

    A solid oak stool in Gothic style. 18th century.
    No longer available
    Dim. 46 x 28 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #46

    Een fauteuil bekleed met patroon van leeuwenhoofden.

    An armchair upholstered with a pattern of lion heads.
    No longer available
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #162
    George Navez

    “Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Village View." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49,5 x 56,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #11
    Alberani Vecchiotti

    Een oude pop in papier-maché gemerkt Alberani, Milano, Italy. 3 vingers manco, een barst in het aangezicht en arm alsook afschilferende verf. Ca. 1930.

    An old papier-mâché doll marked Alberani, Milano, Italy. 3 missing fingers, a crack on the face and arm, as well as peeling paint. Circa 1930.
    No longer available
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #24
    Karel De Posson
    Period: 1889 - 1960

    “Hoevezicht”, een schilderij, waterverf op papier, gesigneerd K. De Posson.

    "Hoevezicht", a painting, watercolor on paper, signed K. De Posson.
    No longer available
    Dim. 46 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More