Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband.  In werkende staat .
Een 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband.  In werkende staat .
Butex Swiss

Een 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband. In werkende staat .

An 18 kt yellow gold ladies' watch with filigree work and leather wristband. In working condition.
Dim. Bruto: 14,40 g
SKU: 1911240350.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #350
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #329
    Jan De Smet

    “Vlaaikensgang”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan De Smet en gedateerd 1979.

    "Vlaaikensgang", a painting, oil on canvas, signed by Jan De Smet and dated 1979.
    No longer available
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #54

    “Straatzicht met spelende kinderen”, een zwaar gerestaureerd 19e eeuws schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader.

    "Street view with playing children", a heavily restored 19th-century painting, oil on canvas with gold leaf frame.
    No longer available
    Dim. 60 x 91 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #73
    Wiskemann

    Een 74-delig verzilverd metalen bestek gemerkt OW (Otto Wiskemann) bestaande uit 2 doosjes met hierin 12 grote messen en 12 kleine messen, los 14 soeplepels, 10 dessertlepels, 14 grote vorken en 12 dessertvorken.

    A 74-piece silver-plated metal cutlery set marked OW (Otto Wiskemann), including 2 boxes with 12 large knives and 12 small knives, as well as 14 soup spoons, 10 dessert spoons, 14 large forks, and 12 dessert forks.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #347

    Een Chinese roodgelakte lunchbox met decor met vleermuis en vissen.

    A Chinese red lacquer lunchbox decorated with bats and fish.
    No longer available
    Dim. Ø 43,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #59

    Een Murano glazen spiegeltje met staander, 19e eeuws.

    A Murano glass mirror with stand, 19th century.
    No longer available
    Dim. 32 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #127

    Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.

    A Greek hand-painted terracotta jug with 3 figures in the decoration, Italian archaeological find, the neck has been restored and is incomplete.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #23

    “Moeder en kind”, een beeld in composietsteen naar middeleeuws voorbeeld. Gemonogrammeerd RW.

    "Mother and Child," a sculpture in composite stone based on a medieval design. Monogrammed RW.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #249
    Knoc-art

    “Muzieknoten”, een modernistisch werk in geëmailleerd staal gemerkt Knoc-art.

    "Musical notes," a modernist work in enameled steel marked Knoc-art.
    No longer available
    Dim. 34 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #378

    Een kunststof mannequinpop op glazen voet, demonteerbaar.

    A plastic mannequin on a glass base, detachable.
    No longer available
    Dim. h 164 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #174
    Willy Vandersteen

    “De Snoezige Snowijt”. Een originele Suske & Wiske tekening op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 1/1 en gedateerd 1974.

    "The Lovely Snow White." An original Suske & Wiske drawing on paper, signed at the bottom, numbered 1/1, and dated 1974.
    No longer available
    Dim. 43,5 x 30 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #296

    Een houten Art Deco bijzettafeltje met rond blad.

    A wooden Art Deco side table with a round top.
    No longer available
    Dim. 64 x Ø 75 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #130

    Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot.

    A necklace with various colors of pearls and a silver clasp.
    No longer available
    Dim. L: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More