#386Een gevlochten opbergmand met uitneemvare verdeling.
A woven storage basket with removable partition.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#319DeknudtEen vintage spiegel met facetgeslepen glas, lang rechthoekig kader en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
#204Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.
#133Villeroy & Boch MilanoEen lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
A lot of Villeroy & Boch Milano glasses. Consisting of 12 water goblets, 12 burgundy glasses, 12 Bordeaux glasses, and 12 champagne flutes. Marked at the bottom, in original boxes.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#126Een gefineerde biedermeyer sécrétaire, periode 1820-1830. Met drie laden en klapblad, met galerij en laden binnenin.
A veneered Biedermeier secretaire, from the period 1820-1830. With three drawers and drop-down flap, featuring a gallery and drawers inside.No longer availableDim. 125 x 110 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#312Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990“Winterlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape at evening." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#113“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
#195Een 18 kt geelgouden schakelarmband met 18 kt geelgouden hanger bezet met een munt van Zuid-Afrika 1965. 917‰, 7,99g.
An 18k yellow gold link bracelet with an 18k yellow gold pendant set with a 1965 South African coin. 917‰, 7.99g.No longer availableDim. 48,70 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#59Een Murano glazen spiegeltje met staander, 19e eeuws.
A Murano glass mirror with stand, 19th century.No longer availableDim. 32 x 19 cmEstimate: € 80 / 120