#311Een paar messingen eendenhoofden als boekenstaanders. ‘Made in Spain’. Aangekocht bij Van Treeck te Antwerpen.
A pair of brass duck heads as bookends. 'Made in Spain'. Purchased at Van Treeck in Antwerp.No longer availableDim. h 25,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#205Een 18 kt witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een smaragd van +- 0,20 ct.
An 18 kt white gold pendant set with brilliants totaling approximately 0.10 ct. and an emerald of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 1,20 gEstimate: € 150 / 200 -
#237Een bronzen inktstel bestaande uit een Putto op schelp met glazen inktpotje.
A bronze inkwell composed of a Putto on a shell with a glass ink pot.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#92“Don Quichote de la Mancha”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 23/200.
"Don Quixote de la Mancha". An etching on paper, signed and numbered 23/200 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 62 x 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#231Een staande lamp met vergulde houtgesculpteerde voet.
#29“Bezoekt Kortrijk, eeuwenoud centrum der Vlas-en Leiestreek” (100 x 60 cm). Toeristische affiche. Steendruk. Ed. Léon Beyaert-Sioen, Kortrijk 1958 . Een portret in fotolitho van Walraf te Antwerpen en een ontwerp voor een altaar m.b.t. de Bloedprocessie te Brugge d.d. 1938fd
"Visit Kortrijk, centuries-old center of the Flax and Leie region" (100 x 60 cm). Tourist poster. Lithograph. Publ. Léon Beyaert-Sioen, Kortrijk 1958. A portrait in photolitho by Walraf in Antwerp and a design for an altar related to the Blood Procession in Bruges dated 1938fd.No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#117Lino SabattiniEen theeset in verzilverd metaal bestaande uit een theekan, een vaas, een melk- en suikerpot en een schaal, gemerkt Christofle France, Collection Gallia door Lino Sabattini ontworpen. Ca. 1950. Toegevoegd een cassette met een vork, 2 lepels en een servetring.
A tea set in silver-plated metal consisting of a teapot, a vase, a milk jug, a sugar bowl, and a tray, marked Christofle France, Collection Gallia designed by Lino Sabattini. Circa 1950. Included is a case with a fork, 2 spoons, and a napkin ring.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 300 / 400 -
#393Een lot van 5 tafellampen, koper en verchroomd metaal.
#152Henri Van MellePeriod: 1859-1930“Maarke”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Butterfly". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 39 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#98Een lot van 3 vintage camera’s in lederen tas, bestaande uit een Zeiss Ikon “Cocarette” Luxus Folding Camera, een Eastman Kodak “No 2A Folding Cartridge Hawk-Eye model B” en een Finetta Werk Saraber Goslar “Super” met bijhorend combi-metertje.
A lot of 3 vintage cameras in leather bag, including a Zeiss Ikon "Cocarette" Luxus Folding Camera, an Eastman Kodak "No 2A Folding Cartridge Hawk-Eye model B", and a Finetta Werk Saraber Goslar "Super" with accompanying combination meter.No longer availableDim. 22 cmEstimate: € 150 / 250