#320Een 14 kt witgouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een parel.
A 14kt white gold ring set with rubies with a total weight of approximately 1 ct. and a pearl.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 400 / 500 -
#94René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019“Bospad naar het dorp”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Forest path to the village." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120 / 180 -
#270Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en tanzanite met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.
#245Een 18 kt witgouden ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with sapphires with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 7,85 gEstimate: € 600 / 700 -
#175Gilson SuperautomatiqueEen 18 kt geelgouden herenhorloge met 18 kt geelgouden polsband.
An 18 kt yellow gold men's watch with an 18 kt yellow gold wristband.No longer availableDim. Bruto: 70,45 gEstimate: € 2600 / 3000 -
#290Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.38 ct.No longer availableDim. 5,72 gEstimate: € 600 / 650 -
#233“Waterdraagster”, een massief eikenhouten gesculpteerd beeld, hersteld/gelijmd aan de benen, onderaan gesigneerd ‘John’.
"Water Carrier", a solid oak carved sculpture, repaired/glued at the legs, signed 'John' at the bottom.No longer availableDim. h 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#146Een paar gepatineerd schaapslederen Bergère oorfauteuils met fijn houtsnijwerk en florale details.
A pair of patinated sheep leather Bergère ear armchairs with delicate wood carvings and floral details.No longer availableDim. 98 x 85 x 73 cmEstimate: € 600 / 800 -
#238Een aardewerken potje in de vorm van een stier in precolombiaanse stijl.
An earthenware pot in the shape of a bull in pre-Columbian style.No longer availableDim. 15,5 x 19 cmEstimate: € 100 / 200