#69DeknudtEen geslepen spiegel met rechthoekig polychroom verguld kader. Verso label.
A cut mirror with a rectangular polychrome gilt frame. Label on the back.No longer availableDim. 89 x 68 cmEstimate: € 100 / 150 -
#49René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019“Bloemstillevens”. Een lot van 2 schilderijen op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1987, waarvan 2 ingekaderd.
"Flower still lifes." A lot of 2 paintings on canvas, signed and dated 1987 at the bottom, both framed.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#307Een paar hoekdakpannen in de vorm van paarden. Groengeglazuurd.
A pair of corner roof tiles in the shape of horses. Green glazed.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#211Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
#341Flavio PoliEen facet geslepen vaas, Murano Sommerso door Flavio Poli met groen en geel.
A faceted vase, Murano Sommerso by Flavio Poli in green and yellow.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#381Een butlertray met afneembaar dienblad.
#243P. Imans ParisEen houten en linnen paspop met rubberen handen.
#138P.J. Mène“Meisje op stoel”. Een brons gegoten beeldje, verso gesigneerd.
"Girl on chair". A bronze cast figurine, signed on the back.No longer availableDim. 43 cmEstimate: € 250 / 350 -
#159“Pratende personages met hond.” Olieverf op paneel. Vroeg 19de eeuws.
"Talking figures with dog." Oil on panel. Early 19th century.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 300 / 400 -
#75Silver CrossEen vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
#360Cartier ParisEen verguld zilveren polshorloge, Must De Cartier met achteraan de vermelding Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made.
A gilded silver wristwatch, Must De Cartier with the inscription "Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made" on the back.No longer availableDim. 3 x 2.3 cmEstimate: € 200 / 300