#54“Straatzicht met spelende kinderen”, een zwaar gerestaureerd 19e eeuws schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader.
#347Een Chinese roodgelakte lunchbox met decor met vleermuis en vissen.
A Chinese red lacquer lunchbox decorated with bats and fish.No longer availableDim. Ø 43,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59Een Murano glazen spiegeltje met staander, 19e eeuws.
A Murano glass mirror with stand, 19th century.No longer availableDim. 32 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#127Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
A Greek hand-painted terracotta jug with 3 figures in the decoration, Italian archaeological find, the neck has been restored and is incomplete.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#23“Moeder en kind”, een beeld in composietsteen naar middeleeuws voorbeeld. Gemonogrammeerd RW.
#378Een kunststof mannequinpop op glazen voet, demonteerbaar.
A plastic mannequin on a glass base, detachable.No longer availableDim. h 164 cmEstimate: € 40 / 60 -
#174Willy Vandersteen“De Snoezige Snowijt”. Een originele Suske & Wiske tekening op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 1/1 en gedateerd 1974.
"The Lovely Snow White." An original Suske & Wiske drawing on paper, signed at the bottom, numbered 1/1, and dated 1974.No longer availableDim. 43,5 x 30 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#296Een houten Art Deco bijzettafeltje met rond blad.
A wooden Art Deco side table with a round top.No longer availableDim. 64 x Ø 75 cmEstimate: € 150 / 200 -
#130Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot.
A necklace with various colors of pearls and a silver clasp.No longer availableDim. L: 29 cmEstimate: € 60 / 100