#16Een Chinese geglazuurd keramieken plantenstaander in de vorm van een olifant.
A Chinese glazed ceramic plant stand in the shape of an elephant.No longer availableDim. 43 x 50 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266Een massief midden eikenhouten eettafel in landelijke stijl.
A solid oak dining table in rustic style.No longer availableDim. 75,5 x 221 x 111 cmEstimate: € 200 / 300 -
#103Een antieke tempelsteen met nis, vermoedelijk Aziatisch.
An antique temple stone with niche, possibly Asian.No longer availableDim. 26 x 21 x 13 cmEstimate: € 200 / 300 -
#250Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 2,76 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.92 ct. and sapphires totaling approximately 2.76 ct.No longer availableDim. 19,63 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#105Een zilveren broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct. Omstreeks 1900. (2 kleine steentjes ontbreken).
A silver brooch set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 4 ct. Circa 1900. (2 small stones missing).No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#33Een groep in biscuit voorstellend een engel en een jongedame met ontblote borst, achteraan gemerkt Ester.
A group in biscuit depicting an angel and a young lady with exposed breast, marked on the back with Ester.No longer availableDim. 32 x 27 x 22 cmEstimate: € 50 / 75 -
#240Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds weighing approximately 0.72 ct in total.No longer availableDim. 5,28 gEstimate: € 800 / 900 -
#141Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.
A lot of silver cutlery, including various knives, forks, spoons, and serving spoons. Marked DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ and DB A. Also included a spoon and fork marked A835 W.No longer availableDim. 3215g - 800‰Estimate: € 1400 / 1600 -
#167Een buikcommode met 2 laden en marmeren blad, fronten in marquetterie. In Louis XV stijl.
#55Een vintage Marokkaanse Koran doos. Uitgevoerd in koper met verzilverde details en been in het reliëf.
#71William Hutton & SonsEen set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.
A set of silver candlesticks with Sheffield hallmarks, William Hutton & Sons Ltd., 1911. With weighted base.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 100 / 200