#345Een Art-Deco luchter in aluminium en opalineglas.
#73Val Saint LambertEen geslepen kristallen bekervaasje met groen in de massa. Draag label en onderaan gemerkt.
#478Een scrollvormige Chinese sokkel van gebeeldhouwd hout. XIXde eeuw.
A scroll-shaped Chinese pedestal made of carved wood. 19th century.No longer availableDim. 34 x 180 cmEstimate: € 200 / 300 -
#671Een vintage glazen pique-fleurs met zilveren ring omheen gemerkt Wolfers Frères A835‰, onderaan gemerkt “Made in France”.
A vintage glass frog with a silver ring around it marked Wolfers Frères A835‰, bottom marked "Made in France".No longer availableDim. 12 x Ø 17 cm - 835‰Estimate: € 40 / 60 -
#614Edgard TytgatPeriod: 1879-1957“Staand naakt”. Een linosnede op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd. Inprint “K.v.H.”
#117Een lot van 23 State-Police insignes uitgebracht door Gode. In een verzamelkoffertje.
A lot of 23 State-Police insignias by Gode. Housed in a collector's case.No longer availableDim. 6.5 x 41.5 x 23.5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#367Odette DijeuxTiberghienEen lot van 2 vintage schalen, midden vorige eeuw, bestaande uit een oranjerode met de voorstelling van een jager, onderaan gemerkt Tiberghien en een groene met een haan, gemerkt Odette Dijeux. De laatste heeft schilferschade op 2 plaatsen.
#410Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 1 ct.No longer availableDim. 5,43 gEstimate: € 600 / 650 -
#557Een houten design tafel in massief lichte eik.
A wooden design table in solid light oak.No longer availableDim. 75 x 220 x 99 cmEstimate: € 120 / 180