#404Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Organisch abstract”. Een ets op papier, onder buiten de plaat gesigneerd en gedateerd ‘60. Verso atelierstempel.
#607Arthru KruppEen metalen design schotel. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
#423Een Afrikaans houten beeld met gesculpteerd gezinstafereel en bovenaan bolvormige pot, Congo. Zijdelingse barst in de pot aanwezig.
An African wooden sculpture depicting a family scene with a spherical pot on top, from Congo. Lateral crack present in the pot.No longer availableDim. 85 cmEstimate: € 60 / 80 -
#93Een 19e eeuwse sabel in zijn originele lederen schede met opschrift ‘Maske’. Vermoedelijk Frans.
A 19th-century saber in its original leather scabbard inscribed 'Maske'. Presumably French.No longer availableDim. l 94 cmEstimate: € 120 / 160 -
#127Alfredo PinaPeriod: 1883 - 1966“Beethoven”. Een bronzen buste op groen marmeren sokkel, Gesigneerd Pina.
A bronze bust on green marble base, Signed Pina.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 180 / 240 -
#272Adolf Van Neste“Stilleven met krieken”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still life with cherries". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#62Jos Beeck“De terugkeer van de dorpsvissers - Mariekerke 1944.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Beschadigd met kras en deuk.
#504Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Geometrisch geabstraheerde vogel”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel.
"Geometrically abstracted bird". A painting, mixed media on panel.No longer availableDim. 18 x 14,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#383Een lot van vier antieke metalen voorwerpen, waaronder een kunstig bewerkte karaf, een sierlijke dekselpot, een verzilverde vaas en een gedetailleerd beeld van een haan.
A lot of four antique metal objects, including an intricately decorated decanter, an elegant lidded pot, a silver-plated vase, and a detailed rooster figurine.No longer availableDim. H: 11-26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#7Een antieke theemuts in de vorm van een pop, handbeschilderd papier-maché hoofdje en handen.
An antique tea cozy in the shape of a doll, with hand-painted papier-mâché head and hands.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60