#474Wassily KandinskyPeriod: 1866-1944“Tâche rouge II”. Een kleurenlitho op papier. Uitgave Maeght Editeur, Paris. Centraal verticale vouwlijn aanwezig.
"Red Spot II". A color lithograph on paper. Published by Maeght Editeur, Paris. Central vertical fold line present.No longer availableDim. 36,5 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#607Arthru KruppEen metalen design schotel. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
#23Een aardewerken kinderhoofdje in terracotta kleur op rechthoekige sokkel. Gesigneerd.
#435Een luchtertje en twee bijpassende appliques met glazen pendeloques.
A small chandelier and two matching wall sconces with glass pendeloques.No longer availableDim. H: 50cm & 24cmEstimate: € 40 / 60 -
#79Léon Delderenne“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne.Beschadigde kader.
"Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#357Een veelkleurige vaas met plooimotief van Murano glas.
A multicolored vase with pleated motif in Murano glass.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#52“De ophaalbrug”. Een schilderij; olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#442Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerd figuratief”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en E/A.
"Stylized figurative". A lithograph on paper. Signed and marked E/A outside of the plate at the bottom.No longer availableDim. 38 x 54 cmEstimate: € 100 / 150 -
#111Bord met reliekhouders van diverse heiligen. 16 stuks.
Plate with reliquaries of various saints. 16 pieces.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#128Charles BarrierEen paar kristalglazen karaffen met zilveren hals en stop. Gemerkt Minerve, 950-1000‰, en merk zilversmid Charles Barrier, Parijs 1905-1923.
A pair of crystal decanters with silver necks and stoppers. Hallmarked Minerve, 950-1000‰, and silversmith mark of Charles Barrier, Paris 1905-1923.No longer availableDim. 950‰Estimate: € 200 / 300 -
#604Albert AllemanPeriod: 1892-1933“Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.