#506Arne Jacobsen Fritz Hansen“Series 7 Model 3207”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design Butterfly armstoelen. Rood gelakt, geplooid houten zitting met gechromeerde poten. Ontwerp door Arne Jacobsen voor Fritz Hansen, uitvoering 2002. Verfslijtage op de zitting en armleuningen aanwezig.
"Series 7 Model 3207". A lot of 6 vintage Mid-Century design Butterfly armchairs. Red lacquered, molded wooden seat with chrome legs. Designed by Arne Jacobsen for Fritz Hansen, production 2002. Paint wear on the seat and armrests present.No longer availableDim. 76,5 x 59 x 49 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#323Een lot van vier kijkers, bestaande uit een toneelkijker met ivorine in etui, een zwart metalen toneelkijker, een verrekijker van Sades in lederen etui en een verrekijker van Chinon in etui.
A lot of four viewers, including a theater viewer with ivorine in case, a black metal theater viewer, a Sades binoculars in leather case, and a Chinon binoculars in case.No longer availableDim. H: 7.5cm & 18cmEstimate: € 100 / 120 -
#283Een lot varia zilver, bestaande uit een broche, beker, ring, pennetje, 2 sigarettenhouders en 2 sierobjecten. 250g, beker gemerkt STERLG.
#280Een verguld koperen Byzantijnse kruis bezet met ruw geslepen granaat met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct. en fijne pareltjes. 19de eeuws.
A gilded copper Byzantine cross set with rough-cut garnets totaling approximately 4 ct. and fine pearls. 19th century.No longer availableDim. 10 x 6 cmEstimate: € 400 / 600 -
#250Een witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,23 ct. EVVS1.
A white gold bangle bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 3.23 ct. EVVS1.No longer availableDim. 20,33 gEstimate: € 3200 / 3400 -
#353Een wandlamp met drie lichtarmen van verguld plaatijzer, versierd met bloemen en bladeren.
A wall lamp with three light arms made of gilded sheet iron, adorned with flowers and leaves.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#212“Amazones”. Litho. Draagt een handtekening Dali.
"Amazons". Lithograph. Bears a signature Dali.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 220 -
#303Paul HellerPeriod: 1935Een lot van Booms glaswerk bestaande uit een karaf met zes borrelglaasjes en een vaas. Ontworpen door Paul Heller.
A set of Booms glassware including a decanter with six shot glasses and a vase. Designed by Paul Heller.No longer availableDim. h 23.5 x Ø 18.5 cm vaasEstimate: € 60 / 80 -
#21Een set van 2 bronzen tuinvazen op arduinen voetstuk.
A set of 2 bronze garden vases on a bluestone pedestal.No longer availableDim. h 28 x Ø 28.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#341HerendEen polychroom porseleinen beeld van een huzaar. Onderaan gemerkt.
A polychrome porcelain figure of a hussar. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 35 / 45