#574Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
#630Een kleine zakhorloge met horlogeketting.
A small pocket watch with watch chain.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#69Clarot“Begijnhof in de herfst.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#115Een gebogen gefineerde drieladen commode met roos marmeren blad, met messingen hengsels.
A curved veneered three-drawer commode with rose marble top, featuring brass handles.No longer availableDim. 90 x 130 x 52 cmEstimate: € 160 / 220 -
#254Frans Van Tongerloo“Katwijk aan Zee”. Een ingekleurde gravure op papier, buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
#348GeroEen bestekkoffer met een modern verzilverd metalen bestek met een rozenmotief.
A cutlery case with a modern silver-plated metal cutlery set featuring a rose motif.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#627Een gesculpteerd houten masker. Kwele Congo-Brazzaville.
#237“Reforme Urgente, Pitcher in Barbotine”. Een porseleinen karaf. Onderaan genummerd 741.
"Urgent Reform, Barbotine Pitcher." A porcelain carafe. Numbered 741 at the bottom.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#399BarthelsEen lot van 4 geabstraheerde portretten. Schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Barthels”. ‘88-’89.
#641Lladro‘Nippon lady’, een Lladro beeld, modelnr 5327 in originele verpakking.
#422Jules Marie CanneelPeriod: 1881 - 1953“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
#427Een Chinees stilleven van pietradura op paneel met jade en speksteen.
A Chinese still life pietradura on panel made of jade and soapstone.No longer availableDim. 72 x 27cmEstimate: € 100 / 150