#135Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
#117Fernand GysenPeriod: 1879-1943“Cendulla”. Een terracotta buste van een dame met kap. Onderaan gesigneerd, vooraan getiteld.
"Cendulla". A terracotta bust of a lady with a hood. Signed at the bottom, titled at the front.No longer availableDim. 31,5cmEstimate: € 200 / 300 -
#504Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Herder met schapen bij boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#302Een oude wassen zwarte Madonna met kind in een presentatievitrine. Het aangezicht van Maria is deels gesmolten.
#445Een 18 kt witgouden pantoffel bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en met zilveren ketting.
An 18 kt white gold slipper set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.10 ct. in total, with a silver chain.No longer availableDim. 3,56 g en ketting 6,5 gEstimate: € 280 / 320 -
#429Philippe SwyncopPeriod: 1878-1949“Portret dame met hoed”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
“Portrait lady with hat”. A litho on paper. Signed in the plate at the bottom.No longer availableDim. 42 x 32cmEstimate: € 200 / 300 -
#148Een vergulde pendule met een gezeten voorname jonkvrouw onder stolp. De stolp is achteraan gebarsten.
#159“De Brief”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.Oude toeschrijving aan Frans I van Mieris.
"The Letter". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Formerly attributed to Frans I van Mieris.No longer availableDim. 29 x 25 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#237Een console voor wandmontage in wit licht geaderd marmer met een bloemenguirlande.
#512“Bidjar”. Een handgeknoopt Iraans tapijt.
"Jules Verne lamp". A futuristic wall lamp in aluminum and copper. Dutch design.No longer availableDim. h 76 cmEstimate: € 200 / 300