#363Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
A ginger jar of Chinese porcelain with blue on white decor of lucky symbols on a floral background.No longer availableDim. h 22 x Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#220Een 18 kt roze gouden ketting met hanger bezet met beweegbare briljanten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1, ct.
An 18kt rose gold necklace with pendant set with movable diamonds and diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 700 / 800 -
#142Jean ColinPeriod: 1881 - 1961“Église à Knokke”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
"Church in Knokke." A painting, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 150 / 250 -
#666Een vintage Italiaans meerkleurig porseleinen beeldje van een Shih Tzu.
A vintage Italian multicolored porcelain figurine of a Shih Tzu.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#215“Theologia en Philosophia”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Theology and Philosophy." Two solid wood sculpted panels depicting the sciences and arts originating from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#637Een Chinees porseleinen gendhi. Onderaan gemerkt. Eind 19e eeuw.
A Chinese porcelain Kendi. Marked at the bottom. Late 19th century.No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#567Louis Moreaux“Glorification Du Travail”. Een zamakken buste naar Louis Moreaux. Enkele vingers zijn afgebroken.
#517Een set van 2 geglazuurde keramische Chinese vazen met fauna en flora in het decor.
#189Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 45/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 45/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300