#40Een 18 kt witgouden en een 18 kt geelgouden ketting.
An 18 kt white gold and an 18 kt yellow gold necklace.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 220 / 260 -
#41915 diep blauwe glazen van Boheems glas met druiven motief. We voegen er 3 rood bruine aan toe.
15 deep blue Bohemian glass goblets with grape motif. We add 3 red-brown ones.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#501Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
#144Paul MaasPeriod: 1890-1962“Trastevere Rome”. Een schilderij, gemengde techniek op papier.
"Trastevere Rome". A painting, mixed media on paper.No longer availableDim. 36,5 x 26,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#357Delphine Boël Serax“Jar Love”. Een porseleinen kan in originele doos, met certificaat. Uit de collectie “The Art of dining”, Delphine for Serax.
"Jar Love". A porcelain pitcher in original box, with certificate. From the collection "The Art of Dining", Delphine for Serax.No longer availableDim. 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#529Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#193“Twee kinderen met krab”. Een beeld van wit gepatineerd albast en marmer. Naar het werk van Guglielmo Pugi.
"Two children with crab." A sculpture in white patinated alabaster and marble. Inspired by the work of Guglielmo Pugi.No longer availableDim. 58 cmEstimate: € 400 / 600 -
#285Een grote geel koperen kerkelijke kandelaar met Cherubijnen op de voet en klauwpoten. Naar de oudheid.
A large brass church candle holder with Cherubs on the base and claw feet. Inspired by antiquity.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 60 / 80