#92Gaston SchuermansPeriod: 1891-1967“Hoge Venen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd 1947.
"Hoge Venen" - A painting, watercolor on paper. Signed, titled, and dated 1947 at the bottom.No longer availableDim. 42 x 49 cmEstimate: € 120 / 180 -
#147ChristofleEen bestek van verzilverd metaal. Met oorspronkelijke doosjes. En een klein vaasje in visvorm. 81 stuks bestek: 12 grote lepels, 12 dessertlepels, 10 koffielepeltjes. 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 12 grote messen
#12Oude Belgische legerhelm met binnenhelm en kinriem.
Old Belgian army helmet with liner and chinstrap.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#398Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.
#446Le Corbusier Cassina, ItaliaPeriod: 1887-1965“LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.
"LC10". A rectangular vintage design coffee table with matte black frame, chromed metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret, and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the bottom.No longer availableDim. 32,5 x 120 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
#152Henri De BraekeleerPeriod: 1840-1888“Stilleven varia”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#449Armand Demeulemeester“Abstract bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘69.
"Abstract forest view". A painting, oil on canvas. Signed and dated '69 at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30Estimate: € 120 / 180 -
#57Een set van twee kandelaars voor drie kaarsen, verzilverd metaal in twee delen. Het bovenste deel kan er af om een kandelaar voor één kaars over te houden.
A set of two three-armed candlesticks, silver-plated metal in two parts. The top part can be removed to create a single-candle holder.No longer availableDim. h 47,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
A strongly veined, red marble Corinthian column with bronze details. Rotating tabletop on top. Repair to a corner.No longer availableDim. 115 x 25,5 x 25,5 cmEstimate: € 300 / 400