#519Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
#697Een oud Perzisch aardewerken potje met Iznik decoratie.
#330Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 0.15 ct. and a central sapphire of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,6 g m: 53.Estimate: € 450 / 500 -
#292Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Toren te Verrebroek”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd, getiteld en genummerd 20/50.
"Tower in Verrebroek". An etching on paper. Signed, titled, and numbered 20/50 below the plate.No longer availableDim. 35 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#440Een 18 kt geelgouden ring in de vorm van een slang bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#308Een tafellamp in gepatineerd messing met zes lichtpunten en bijbehorende kapjes.
#212“Architectura en Sculptura”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Architecture and Sculpture". Two solid wood sculpted panels depicting sciences and arts from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#126Een Engelse Georgian mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 vitrinedeuren, 4 laden en 4 deuren. Nog op te meten.
#202René BosiersPeriod: 1875 - 1927“Radijzengang, Antwerpen”. Een lot van 2 schilderijen, 1 op doek en 1 op paneel. Onderaan gesigneerd. Bijgevoegd documentatie.
"Radijsgang, Antwerp". A lot of 2 paintings, 1 on canvas and 1 on panel. Signed at the bottom. Documentation included.No longer availableDim. 56 x 42 & 23 x 31 cmEstimate: € 250 / 350 -
#9Het gewei van een springbok met een schedeldeel op een plank gemonteerd.
The antlers of a springbok mounted on a board with a part of the skull.No longer availableDim. h 33 x b 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#68Een gepatineerd aardewerken buste van Jezus op marmeren voet. Verso gesigneerd.
A patinated terracotta bust of Jesus on a marble base. Signed on the back.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 80 / 120