#431Een grote gietijzeren tuinvaas.
#661Een paar verguld metalen vintage beeldjes van kemphanen. Gemerkt in de vleugels “Made in Italy”.
A pair of gilded metal vintage figurines of fighting cocks. Marked "Made in Italy" on the wings.No longer availableDim. 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#277“Madonna met kind en druiventros”. Een polychroom houten gesculpteerd beeld, opschrift onderaan. Begin 20e eeuw.
"Madonna with Child and Bunch of Grapes". A polychrome wooden carved statue, inscribed at the bottom. Early 20th century.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#648Een lot van 5 houten batik-stempels met diverse patronen, Java Tjap, Indonesië, begin 20e eeuw.
#705Twaalf miniatuur beeldjes van veelkleurig porselein. Diverse Saksische merken, omstreeks 1900.
Twelve miniature figurines of polychrome porcelain. Various Saxon marks, circa 1900.No longer availableDim. L. 59 cmEstimate: € 20 / 40 -
#435Twaalf gekleurde wijnglazen glazen van Boheems glas.
#342“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
#103“Meisje met schoen”. Een gegoten bronzen beeldje op marmeren voet. Inscriptie “Hands on hips”, vermoedelijk naar Auguste Moreau.
"Girl with shoe." A bronze cast statue on a marble base. Inscription “Hands on hips,” likely after Auguste Moreau.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 120 / 180