#529Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#152Henri De BraekeleerPeriod: 1840-1888“Stilleven varia”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#500Veertien langspeelplaten. Walter Carlos, “Switched-on Bach”. Bilitis. Iaora, chants folkloriues tahitiens. Jean-Christian Michel “Crucifixus”. Liza Minelli. Philippe Boesman, “La Passion de Gilles” (box). Quilapayun. Poets in New York. Phases of the Moon, traditional Chinese Music. Los Lobos, “La Pistola y El Corazón”. Boris Vian. Juliane Werding. Mecano. Cidália.
#135Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
#555Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire of +- 0.50 ct and two sapphires with a combined weight of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 4,90 g m: 52.Estimate: € 800 / 1000 -
Een paar 18 kt witgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 200 / 250 -
#525Een 18 kt geelgouden gedreven ring bezet met een koraal.
An 18 kt yellow gold carved ring set with coral.No longer availableDim. 5,47 g m: 55.Estimate: € 650 / 750 -
#211“Res Atronomica en Ars Medica”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Res Astronomica and Ars Medica". Two solid wood carved panels depicting sciences and arts from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#511Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit geweven bamboe, versierd met een vogelschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with a bird skull and wild boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 400 / 600 -
#247Een Frans porseleinen koffiestel met verguld floraal decor. Bestaande uit koffiekan, suikerpot, melkkannetje, 6 kopjes en schoteltjes. Verso merkteken.
A French porcelain coffee set with gilt floral decoration. Consists of coffee pot, sugar bowl, creamer, 6 cups, and saucers. Marked on the back.No longer availableDim. 20 cmEstimate: € 100 / 150