#337Val Saint LambertEen art-deco vaas in kleurloos persglas, gemerkt Val Saint Lambert.
#420Jacob Zech OriginalEen polshorloge, model Legacy Z7.1520.004, in bijhordende doos.
A wristwatch, model Legacy Z7.1520.004, in accompanying box.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#178Jaeger-LeCoultre“Atmos”. Een verguld metaal en glazen vintage tafelklok. Verso gemerkt “Le Coultre & Cie - Swiss”.
"Atmos". A gilt metal and glass vintage table clock. Marked "Le Coultre & Cie - Swiss" on the back.No longer availableDim. 23,5 x 16 x 21 cmEstimate: € 500 / 700 -
#191Jacques LimousinEen art-deco beeld van een gezeten dame in zamak en ivorine op marmeren sokkel. Gesigneerd Limousin.
An art-deco sculpture of a seated lady in zamak and ivorine on a marble base. Signed Limousin.No longer availableDim. 31 x 54 x 17 cmEstimate: € 120 / 180 -
#43Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
#289Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Drinkende dames”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.
"Drinking ladies". An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#238“Damesbuste”. Een massief houten gesculpteerde busten van een jongedame op houten sokkel. Draagt een plaatje met opschrift ‘Tète de Cire - Musée de Lille’.
"Ladies bust". A carved solid wooden bust of a young lady on a wooden base. Bears a plaque inscribed 'Tête de Cire - Musée de Lille'.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#29Een lot van 2 Duitse officierskepies.
A lot of 2 German officer's kepis.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 50 / 75 -
#94“Maritiem zicht”. Olieverf op doek, links onder onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
"Maritime view." Oil on canvas, signed illegibly lower left. 19th century.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#249Jacob Smits“Kinderportret”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
"Child portrait." A drawing on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 9 x 8 cmEstimate: € 120 / 180