#507Een Chinees porseleinen tulpenvaas met 13 openingen.
A Chinese porcelain tulip vase with 13 openings.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 300 / 350 -
#233Koch & LowyEen grote vintage architectenlamp in industriële stijl met zwart ijzeren voet, gechromeerd verstelbare arm en aluminium kap. Onderaan gemerkt en genummerd.
A large vintage architect's lamp in industrial style with a black iron base, chromed adjustable arm, and aluminum shade. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#398Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.
#477Een Chinees terracotta graanpot op 3 pootjes. Vermoedelijk Han-dynastie. Herstelling aan pootje.
#539Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
#329Rudolf Otto Francke“Bärtiger Tiroler”. Olieverf op doek, gesigneerd Rudolf Otto Francke. In vergulde kader.
"Bearded Tyrolean". Oil on canvas, signed by Rudolf Otto Francke. In a gilt frame.No longer availableDim. 25 x 21.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#681Een lot van drie kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
#402Pierre Deuse“Visité par la Lumière”. Een scjilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Deuse en gedateerd 1989. Aantekeningen op de achterkant.
"Visited by Light." A painting, oil on canvas, signed by Pierre Deuse and dated 1989. Notes on the back.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
A lot of 3 cloches in old glass filled with religious homemade items and vieux Bruxelles vases with dried flowers.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120