#685WiskemannEen lot verzilverd metaal, bestaande uit vier ovale serveerschotels, een sauskom, een broodmandje en een opengewerkt kommetje. Allen gemerkt.
A lot of silver-plated metal, consisting of four oval serving dishes, a sauce boat, a bread basket, and an openwork small bowl. All marked.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#549Yves DE CHASTELLUXPeriod: 1914“Kerkgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Church view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 22cmEstimate: € 200 / 300 -
#391Een olijfgroene Murano vaas.
An olive green Murano vase.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#376Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.
#129Paul Permeke”Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm Landscape." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 79 x 99 cmEstimate: € 300 / 400 -
#608Een set van 2 houten handbeschilderde tafellampen met opgehoogde figuren.
#279Een lot van 4 figuratieve biscuit groepjes en bijgevoegd porseleinen bloemenboeketje, onderaan gemerkt Royal Doulton.
A lot of 4 figurative bisque groups with an accompanying porcelain flower bouquet, marked Royal Doulton at the bottom.No longer availableDim. H: 9-17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#400SheafferTwee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#543Limoges Raynaud & Co.Een 99-delig porseleinen servies met floraal decor. Vroeg 20e eeuw, onderaan gemerkt.
#241Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen vaas met geometrisch decor.
An Art Deco Czech crystal cut vase with geometric decoration.No longer availableDim. 27 x 9,5 x 5,5 cmEstimate: € 150 / 250