#659Een gebeitste spiegel met een Régencestijl lijst, bovenaan versierd met een schelp.
A stained mirror with a Regency style frame, embellished with a shell at the top.No longer availableDim. 74 x44 cmEstimate: € 35 / 45 -
#105Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
#449Karel Jan Van Den HeuvelPeriod: 1913 - 1991“Bloemenvaas in geeltinten”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd K. J. Van den Heuvel.
"Flower vase in shades of yellow." A painting, oil on panel, signed K. J. Van den Heuvel.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#467LegoEen lot vintage lego in originele doos. Bestaande uit 617-1 doos ongeopend. Doos geopend 383-1, 686-1, 605-2, 651-1, 937-1, 654-1, 293-1, 802-1.
A lot of vintage Lego in original boxes. Consisting of 617-1 unopened box. Opened boxes for 383-1, 686-1, 605-2, 651-1, 937-1, 654-1, 293-1, 802-1.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#646Een ovale metalen dienblad op vouwpoot. Lodewijk XV-stijl.
An oval metal tray on folding legs. Louis XV style.No longer availableDim. H. 65 x 80 x 55 cmEstimate: € 120 / 140 -
#83Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met groen in de massa. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with green inclusions. Marked at the bottom.No longer availableDim. 15,5 x Ø 13,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#580Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een vlinder bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,62 ct.
An 18 kt white gold necklace with a butterfly-shaped pendant set with white and black diamonds totaling approximately 2.62 ct.No longer availableDim. 10,65 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#278Een lot van drie theaterdoekgewichten in barokke stijl.
A lot of three baroque-style theater curtain weights.No longer availableDim. H: 21cm & 18.5cmEstimate: € 100 / 120 -
#114“Hoevezicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
#553Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A set of 2 Chinese pedestals in black lacquered and painted wood with a cloisonné top. One of the two has been repaired.No longer availableDim. h 86 x Ø 29 cmEstimate: € 120 / 180