#299“Hoeve aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
"Farm by the Pond". A painting, oil on panel, signed illegibly.No longer availableDim. 36 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#55Een make-up doos met ingebouwde spiegel, afkomstig uit de 19e eeuw, met schildpadmotief.
A makeup box with built-in mirror from the 19th century, featuring a tortoiseshell motif.No longer availableDim. 15 x 11 cmEstimate: € 200 / 300 -
#422Pilar Gonzalez“Portret Ridån”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘82.
"Portrait with Curtain". A painting, oil on canvas. Signed and dated '82 at the bottom.No longer availableDim. 32x45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#616Een houten vierkante opium-salontafel.
#440Een platina broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
A platinum brooch set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 8,40 gEstimate: € 800 / 900 -
#248Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
#673Capo di MonteEen porseleinen bonbonnière met kindje en vogel, gemerkt met de gekroonde N van Capo Di Monte.
A porcelain bonbonnière with a child and bird, marked with the crowned N of Capo Di Monte.No longer availableDim. h 14 x l 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#51Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles.
A lot of three blue and white ceramic vases with floral decoration. Marked De Porceleyne Fles.No longer availableDim. 27,5 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#570Een 18 kt witgouden ring bezet met parel en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
An 18 kt white gold ring set with a pearl and diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 800 / 900