#288Vier Tasca Capodimonte“Hofmakerij”. Een tafellamp met gestoffeerde kap en meerkleurig porseleinen groep op vergulde voet. Onderaan gesigneerd.
“Courtship”. A table lamp with upholstered shade and multicolored porcelain group on a gilded base. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#548Een paar blauw en witte Delftse aardewerken uitbundig gedecoreerde dekselvazen op vier poten. Met romantische taferelen. Draagt apocrief merkteken onderaan: LVD.
#375The Beatles‘From Liverpool - The Beatles Box’. Een lp-box bestaande uit 8 langspeelplaten met het verzameld werk van the Fab 4. EMI, Parlophone 1980.
'From Liverpool - The Beatles Box'. An LP box set consisting of 8 vinyl records with the collected works of the Fab 4. EMI, Parlophone 1980.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#161Salvatore MelaniPeriod: 1902 - 1934“Windhonden”. Een groep in brons met 2 lopende honden op een marmeren voet. Gesigneerd S. Melani.
"Greyhounds". A group in bronze with 2 running dogs on a marble base. Signed S. Melani.No longer availableDim. 23 x 65 x 14 cmEstimate: € 300 / 400 -
#403Een lot van 2 vintage oscilloscopen, bestaande uit een Dynatek 8020 met gebruiksaanwijzing bijgevoegd, en een Tektronix 475.
A lot of 2 vintage oscilloscopes, consisting of a Dynatek 8020 with included user manual, and a Tektronix 475.No longer availableDim. 15 x 43 x 36 & 16 x 29 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#297Michel Caugant2 vintage aardewerken kreeften als terrine. Onderaan gemerkt.
2 vintage earthenware lobster terrines. Marked at the bottom.No longer availableDim. 9 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#225“Geharnaste ridder met schild”. Een grote staafmarionet van textiel, koper en hout.
"Armored knight with shield.” A large rod puppet made of textile, copper, and wood.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80 / 90 -
#599F.H. Hilverdink“Vissersboot op zee”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Fishermen's boat at sea". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 13 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#671Een vintage glazen pique-fleurs met zilveren ring omheen gemerkt Wolfers Frères A835‰, onderaan gemerkt “Made in France”.
A vintage glass frog with a silver ring around it marked Wolfers Frères A835‰, bottom marked "Made in France".No longer availableDim. 12 x Ø 17 cm - 835‰Estimate: € 40 / 60 -
#414Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Antverpia”. Een litho op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘51. Verso label.
"Antverpia". A lithograph on paper. Signed and dated '51 at the bottom. Label on the back.No longer availableDim. 62 x 83 cmEstimate: € 80 / 120