#593Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas gesigneerd onderaan Val Saint Lambert. genummerd 5/200.
#540Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van +-1,50 ct.
An 18 kt white gold chain with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct. and yellow sapphires with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 5,38Estimate: € 1500 / 1600 -
#688“Tara”. Een Nepalees bronzen beeldje. Ring bovenaan afgebroken.
#647Een houten Afrikaanse Djembé met gesculpteerde details. In stoffen draagzak.
A wooden African Djembe drum with sculpted details. In fabric carrying bag.No longer availableDim. H: 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#15“Original Autograph Johnny Depp as “Captain Jack Sparrow”. Een gesigeerde foto’, ingelijst.
"Original autograph of Johnny Depp as Captain Jack Sparrow. A signed photo, framed."No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#512Sylvain LambréPeriod: 1889-1958“Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#553Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
#654Hubert WilmPeriod: 1887 - 1953“Femmes au bain”. Een ets op papier getekend binnen de plaat ‘Wilm’ en gedateerd 1912.
"Women Bathing". An etching on paper signed within the plate 'Wilm' and dated 1912.No longer availableDim. 22x13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#519Een Balinese Tanka, begin 20ste eeuw. Met afbeelding van de viering van het bereiken van Nirvana.
A Balinese Tanka, early 20th century. Featuring an image of the celebration of attaining nirvana.No longer availableDim. 128 x 148 cmEstimate: € 100 / 150