#464Désiré HainePeriod: 1900 - 1989“Le bougeoir de verre”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Haine en verso gedateerd 1964.
"The glass candlestick." A painting, oil on canvas, signed Haine and dated 1964 on the reverse.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 160 / 220 -
#367Odette DijeuxTiberghienEen lot van 2 vintage schalen, midden vorige eeuw, bestaande uit een oranjerode met de voorstelling van een jager, onderaan gemerkt Tiberghien en een groene met een haan, gemerkt Odette Dijeux. De laatste heeft schilferschade op 2 plaatsen.
#441Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogels en floraal decor. 19e eeuw.
A Chinese porcelain lidded vase with bird and floral decoration. 19th century.No longer availableDim. H: 40cmEstimate: € 120 / 180 -
#333Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.
#546Favaretto & Partners Estel“Model Podium”. Een paar lederen design arm fauteuils met halve maan vorm en gespleten rug. Ontwerp door Favaretto & Partners voor Estel.
A polychrome wooden 'Swinging Duck' in Indonesian style.No longer availableDim. 58 x 73 x 21 cmEstimate: € 120 / 160 -
#390Een paar witgouden oorbellen bezet met twee centrale saffieren van 0,64 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of white gold earrings set with two central sapphires of 0.64 ct. each and diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 2,87 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#311Een religieus plaasteren gepatineerd beeld van de Heilige Moeder staand in een nis. Sporen van restauratie bovenaan.
A religious plaster patinated statue of the Holy Mother standing in a niche. Signs of restoration at the top.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#22Een 18e eeuws Russische reisicoon in koper.
An 18th-century Russian travel icon in copper.No longer availableDim. 7 x 6 cm (gevouwen)Estimate: € 40 / 60 -
#411R. Vandervorst“Innige omhelzing”. Een groen gepatineerd bronzen beeldje, getekend R. Vandervorst.
"Intimate embrace." A green patinated bronze figurine, signed R. Vandervorst.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 60 / 80