#127Alfredo PinaPeriod: 1883 - 1966“Beethoven”. Een bronzen buste op groen marmeren sokkel, Gesigneerd Pina.
A bronze bust on green marble base, Signed Pina.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 180 / 240 -
#125Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen“Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.
#359Een Tibetaans Srang bankbiljet, 25 Srang, vermoedelijk 1947.
A Tibetan Srang banknote, 25 Srang, thought to be from around 1947.No longer availableDim. 11 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#30Baume & Mercier GenèveEen vintage polshorloge, roestvrij staal met vergulde details. Binnen de wijzerplaat gemerkt.
A vintage wristwatch, stainless steel with gold-plated details. Marked inside the dial.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#285Een gepolychromeerd houten gesculpteerd paardenhoofd met teugels op sokkel.
A polychrome carved wooden horse head with reins on a base.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#319C. Wolters“Hollands landschap”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd C. Wolters.
"Dutch landscape". A painting, oil on canvas, signed C. Wolters.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#51Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles.
A lot of three blue and white ceramic vases with floral decoration. Marked De Porceleyne Fles.No longer availableDim. 27,5 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Een paar antieke stoelen in Louis XV-stijl, massief eik met een donkerpaarse velours bekleding.
A pair of antique chairs in Louis XV style, solid oak with dark purple velvet upholstery.No longer availableDim. 101 x 45 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#489Paul LengellePeriod: 1908-1993“Zeiljachten op zee”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sailing yachts at sea". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 400 / 600