#283Een lot varia zilver, bestaande uit een broche, beker, ring, pennetje, 2 sigarettenhouders en 2 sierobjecten. 250g, beker gemerkt STERLG.
#547Een handgeknoopt oosters tapijt, blauw en wit met dieren en een boom.
A hand-knotted oriental carpet, blue and white with animals and a tree.No longer availableDim. 235 x 140 cmEstimate: € 120 / 180 -
#450Een art deco platina dameshorloge bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +-1 ct.
An Art Deco platinum ladies' watch set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. Bruto: 24,60 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#259Jules De CortPeriod: 1918-1999Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel in vergulde kader. Een bloemenstilleven, een interieur en een havenzicht, allen gesigneerd Juul De Cort.
A lot of 3 paintings, oil on panel in gilded frames. Includes a flower still life, an interior scene, and a harbor view, all signed by Juul De Cort.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#96Een Lodewijk XV-stijl houten secretaire met mahonie- en wortelfineer. Groen lederen schrijfblad en bronzen ornamenten.
A Louis XV-style wooden secretary with mahogany and root veneer. Green leather writing surface and bronze ornaments.No longer availableDim. 102 x 92 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#441Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogels en floraal decor. 19e eeuw.
A Chinese porcelain lidded vase with bird and floral decoration. 19th century.No longer availableDim. H: 40cmEstimate: € 120 / 180 -
#116Miroslav Navratil ZNZPeriod: 1960-1970“Shell Chair”. Een set van 2 vintage Mid-Century design kuipstoelen uit fiberglass met gestoffeerde zitting en houten poten. Ontwerp door Miroslav Navratil voor ZNZ, medio 1960. Slijtage aan de bekleding, te restaureren.
"Shell Chair." A set of 2 vintage Mid-Century design fiberglass shell chairs with upholstered seats and wooden legs. Signs of wear on the upholstery.No longer availableDim. 75 x 67 x 75cmEstimate: € 300 / 500 -
#47DresdenEen Duits porseleinen beeldje van 2 dansende figuren. Onderaan gemerkt.
A German porcelain figurine of 2 dancing figures. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#497“3 Dolfijntjes”. Een bronzen beeld met fontein.
#462Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Verso atelierstempel.
"Sitting nude". A painting, oil on board. Studio stamp on the back.No longer availableDim. 86,5 x 69 cmEstimate: € 150 / 200