#238Een lot van 15 stuks art-nouveau glas, deels gemetaliseerd, bestaande uit flesjes, vaasjes en glaasjes. In de stijl van Loetz.
A lot of 15 pieces of art-nouveau glass, partly metallized, consisting of bottles, vases, and glasses. In the style of Loetz.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#650Een halssnoer van zwarte ruw geslepen kwarts met zilveren slot.
A necklace of rough-cut black quartz with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#276Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#479Harry Guttman“Naakt met figuren”. Een chromolitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 204 /300.
"Nude with Figures." A chromolithograph on paper. Signed and numbered 204/300 outside the image.No longer availableDim. 52,5 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#619Hein Verdonk“Poldergezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Polder landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 174 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#265Een koperen luchter in de vorm van een graanbundel. Met acht lichtarmen. Naar de ontwerpen van Hans Kögel.
A copper chandelier in the shape of a sheaf of grain. With eight light arms. Based on designs by Hans Kögel.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#133Een lot Delft porseleinen sierborden met divers decor, 1 groot en 4 middel formaat, waarvan 1 met barst. 18e en 19e eeuws.
A lot of Delft porcelain decorative plates with various designs, 1 large and 4 medium-sized, one with a crack. 18th and 19th century.No longer availableDim. Ø 34,5 & 23,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#553Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
#509Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Geometrisch abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Verso gesigneerd en gedateerd 1986
"Geometric abstract." A painting, mixed media on panel. Signed and dated 1986 on the back.No longer availableDim. 12,5 x 21 cmEstimate: € 400 / 600 -
#295Een verzilverd theeservies bestaande uit een theepot, een koffiepot, een melkkan en een suikerpot, uitgevoerd in een art deco stijl, vervaardigd uit verzilverd metaal, daterend uit de vroege 20e eeuw, gemerkt met het nummer 5834.
A silver-plated tea set consisting of a teapot, a coffee pot, a milk jug, and a sugar bowl, executed in an art deco style, made of silver-plated metal, dating from the early 20th century, marked with the number 5834.No longer availableDim. +h 23 cmEstimate: € 80 / 120