#309“Bloemenstilleven met gt handtekening theepot”. Een schilderij, olieverf op paneel. Draagt handtekening A.V. Taack.
"Flower still life with signed teapot." A painting, oil on panel. Signed A.V. Taack.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#497“3 Dolfijntjes”. Een bronzen beeld met fontein.
#250Een witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,23 ct. EVVS1.
A white gold bangle bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 3.23 ct. EVVS1.No longer availableDim. 20,33 gEstimate: € 3200 / 3400 -
#562Een lot van 12 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
A lot of 12 stackable conference chairs with metal legs, black plastic seat, and back.No longer availableDim. 85 x 40 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#89Gérard RoosenPeriod: 1869 - 1935“Hoeve in Vlaanderen”. Een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan Gérard Roosen. Achteraan een studie van varkens.
"Farmhouse in Flanders." A painting, oil on panel, attributed to Gérard Roosen. Back view of a study of pigs.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#253Een art-deco beeld in zamak op marmer voorstellend 2 herten. Gesigneerd in het marmer ‘Gilot’.
An art-deco sculpture in zamak on marble depicting 2 deer. Signed on the marble 'Gilot'.No longer availableDim. 42 x 66 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#618Een lot van 3 oude glazen stolpen op houten voet met hierin heiligenbeelden en vaasjes in Brussels porselein. Toegevoegd nog 2 heiligenbeelden waarvan 1 in Brussels porselein.
A lot of 3 old glass domes on wooden base containing holy figures and vases in Brussels porcelain. Also included are 2 holy figures, one in Brussels porcelain.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#98Koos Van der KaayPeriod: 1900 - 1976Een buste in terracotta van een jongedame met lange lokken. Gesigneerd Koos Van Der Kaay en gedateerd 1950.
A terracotta bust of a young lady with long hair. Signed by Koos Van Der Kaay and dated 1950.No longer availableDim. h 55 x b 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#546Favaretto & Partners Estel“Model Podium”. Een paar lederen design arm fauteuils met halve maan vorm en gespleten rug. Ontwerp door Favaretto & Partners voor Estel.
#54“Hoevezicht met bospad.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Farmhouse with forest path." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 63 x 79 cmEstimate: € 60 / 80 -
#576Een antiek houten bijzettafeltje in Empire stijl met rond blad en diverse bronzen elementen versierd.%
An antique wooden side table in Empire style decorated with a round top and various bronze elements.No longer availableDim. 77,5 x Ø 49 cmEstimate: € 150 / 250