#538Een paar vintage betonnen tuinbeelden in de vorm van een dennenappel.
#565Een Chinees porseleinen celadonkleurige taboeret.
A Chinese porcelain celadon-colored stool.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 220 / 240 -
#684Een fijn geknoopt Bochara tapijt in zwart en wit.
#151Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
A pair of large porcelain lidded vases, cobalt blue with romantic scenes in reserves in the manner of Sèvres. Fire-gilt bronze mounts. Marked in the lids with the double L. Decor signed Le Brey.No longer availableDim. H. 73,5 cmEstimate: € 5000 / 6000 -
#78Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en roze in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and pink colored within the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 23 x Ø 16.5 cmEstimate: € 100 / 130 -
#73Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#20Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met twee kleine diamantjes.
An 18 kt white and yellow gold pendant set with two small diamonds.No longer availableDim. 1,15 gEstimate: € 200 / 250 -
#522HerizEen Heriz tapijt.
A Heriz carpet.No longer availableDim. 320x230 cmEstimate: € 200 / 300 -
#224Jan De Graef“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 200 / 300