#624Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.
#461Rogier Vandeweghe AmphoraEen vintage aardewerken wanddeco, ontwerp door Rogier Vandeweghe voor Amphora. Klein schilfertje onderaan.
A vintage earthenware wall decoration, designed by Rogier Vandeweghe for Amphora. Small chip at the bottom.No longer availableDim. 64cmEstimate: € 150 / 250 -
#672Een Chinees juwelenkistje van hout met metalen beslag.
#199Een paar landschappen met personages. Houtskool op papier. Engelse School XIXde eeuw. Onleesbaar gesigneerd, kleine letsels. (AID2907).
A few landscapes with characters. Charcoal on paper. English School XIXth century. Illegibly signed, small injuries. (AID2907).No longer availableDim. 29 x 23,5Estimate: € 200 / 300 -
#134Een Oriëntalistisch schilderij met handelslui en paard, olieverf op paneel. Draagt een monogram en gedateerd 1902.
An Orientalist painting of merchants and a horse, oil on panel. Signed with a monogram and dated 1902.No longer availableDim. 50.5 x 40.5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#347LimogesEen set van twee bustes in biscuit op een kobaltblauw sokkeltje, gemerkt Tharaud Limoges.
A set of two biscuit busts on cobalt blue bases, marked Tharaud Limoges.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#426Pierre Guariche, Meurop“Gamma” Een vintage design gestoffeerd kuipzeteltje met originele bekleding. Ontwerp door Pierre Guariche voor Meurop.
#25Een verguld houten wandconsole met ornamenten gesculpteerd en 2 plateaus.
#265Een houten beeld van een Madonna met Kind naar Romaans voorbeeld.
A wooden sculpture of Madonna and Child based on a Romanesque model.No longer availableDim. H.63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#593Een lot van zeven cloisonné items, vestaande uit zes vazen en een wierookbrander.
A lot of seven cloisonné items, consisting of six vases and an incense burner.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 80 / 20 -
"Poppies". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 100 x 120cmEstimate: € 200 / 300