#133Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
#14Een set van vier XVIIde eeuwse tegels, vermoedelijk Nederlands.
A set of four 17th-century tiles, presumably Dutch.No longer availableDim. 13 x 12.5 cm/tegelEstimate: € 40 / 60 -
#503DelvauxEen vintage design handtas van leer. Gemerkt.
#412Anna StaritskyPeriod: 1908/11-1981“Bruxelles Koekelberg”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd en getiteld.
"Brussels Koekelberg". A painting, watercolor on paper, signed and titled at the bottom.No longer availableDim. 47,5 x 31 cmEstimate: € 70 / 90 -
#586KirmanEen handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 107x164 cmEstimate: € 120 / 180 -
#611Een blauw-wit Chinees porseleinen dekselvaas met diverse figuren en floraal decor.
A blue and white Chinese porcelain lidded vase with various figures and floral decoration.No longer availableDim. 41,5 x Ø26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#77Val Saint LambertEen vintage kristallen vaas. Met label en onderaan gemerkt.
A vintage crystal vase. With label and marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x 18,5 cmEstimate: € 70 / 90 -
#505Paulo Mendes da Rocha Objekto“Paulistano”. Een paar Mid-Century design armstoelen met gepatineerd Macassar gekleurd leder en eendelig stalen frame. Ontwerp door Paulo Mendes da Rocha voor Objekto, 1957.
"Paulistano". A pair of Mid-Century design armchairs with patinated Macassar colored leather and single-piece steel frame. Designed by Paulo Mendes da Rocha for Objekto, 1957.No longer availableDim. 82 x 73 x 70 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#677Een marmeren inktstel met 2 verzilverd, gesculpteerde potjes, schaaltje en vloeiblok.
A marble inkwell set with 2 silver-plated sculpted pots, tray, and blotter.No longer availableDim. 11 x 25 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#103Royal DuxEen vintage porseleinen beeldje van een dansend paar, meerkleurig met vergulde elementen. Onderaan gemerkt.
A vintage porcelain figurine of a dancing couple, multicolored with gilded elements. Marked at the bottom.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 150 / 200 -
A Chinese porcelain waterdropper and brush holder. 19th century.No longer availableDim. 7cmEstimate: € 60 / 80