#87“Jachttafereel met honden en everzwijn.” Sculptuur van terracotta. Draagt vermoedelijk monogram. Op marmeren sokkel. In de geest van Antonio Amorgasti. Twee staarten van de honden hersteld.
“Hunting scene with dogs and wild boar.” Terracotta sculpture. Presumably bears monogram. On marble base. In the style of Antonio Amorgasti. Two dog tails restored.No longer availableDim. 31 x 63 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#55Een set van twee Italiaanse polychrome bijzettafeltjes, verguld hout
A set of two Italian polychrome side tables, gilt wood.No longer availableDim. h 58 x 55 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#228Valenti‘Ribbon’, een Hollywood Regency tafellamp, Valenti-Spain, in groen geëmailleerd brons en een vergulde strik, gesigneerd.
'Ribbon', a Hollywood Regency table lamp, Valenti-Spain, in green enameled bronze with a gilded bow, signed.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 150 / 250 -
#17Een kogel, gemerkt september 1918, onschadelijk gemaakt.
#699Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.
#474Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#169Salvador Dali“Lady Godiva”. Litho. Gesigneerd en 71/250 buiten de plaat.
#296Een paar Italiaans uit messing gesculpteerde consoletafeltjes met formica blad, bestaande uit 2 halve delen.
A pair of Italian brass sculpted console tables with formica top, consisting of 2 half parts.No longer availableDim. 58,5 x 54 x 53 cmEstimate: € 80 / 120