Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

Een 18 kt geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

An 18 kt yellow gold pendant set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
Dim. 16,90 g
SKU: 0503240490.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #490
Estimate: € 800 / 900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #352

    Een piëdestal in gegoten kunststof met hierop een buste van een jong meisje.

    A pedestal in cast plastic with a bust of a young girl on top.
    No longer available
    Dim. h 98 cm (enkel zuil)
    Estimate: € 60 / 80
  • #87

    “Jachttafereel met honden en everzwijn.” Sculptuur van terracotta. Draagt vermoedelijk monogram. Op marmeren sokkel. In de geest van Antonio Amorgasti. Twee staarten van de honden hersteld.

    “Hunting scene with dogs and wild boar.” Terracotta sculpture. Presumably bears monogram. On marble base. In the style of Antonio Amorgasti. Two dog tails restored.
    No longer available
    Dim. 31 x 63 x 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #55

    Een set van twee Italiaanse polychrome bijzettafeltjes, verguld hout

    A set of two Italian polychrome side tables, gilt wood.
    No longer available
    Dim. h 58 x 55 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #437

    Een kleine coupe van Imari porselein. Vroeg XIXde eeuw, diverse beschadigingen.

    A small cup made of Imari porcelain. Early 19th century, several damages.
    No longer available
    Dim. Ø 15 x 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #34
    Laurent Meeuws
    Period: 1909-1989

    “De mooie heid (?)”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 22/30.

    "The beautiful heid". An etching on paper, signed and numbered 22/30 at the bottom outside the plate.
    No longer available
    Dim. 29 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #228
    Valenti

    ‘Ribbon’, een Hollywood Regency tafellamp, Valenti-Spain, in groen geëmailleerd brons en een vergulde strik, gesigneerd.

    'Ribbon', a Hollywood Regency table lamp, Valenti-Spain, in green enameled bronze with a gilded bow, signed.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #284

    “Meisje met bloemenmand”. Een schilderij, gemengde techniek op zijde. Verso opschrift, eind 19e eeuw.

    "Girl with flower basket." A painting, mixed technique on silk. Inscription verso, late 19th century.
    No longer available
    Dim. 48 x 33,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #17

    Een kogel, gemerkt september 1918, onschadelijk gemaakt.

    A bullet, marked September 1918, rendered harmless.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #699

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.

    A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #474
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Adoration of the Shepherds." Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #169
    Salvador Dali

    “Lady Godiva”. Litho. Gesigneerd en 71/250 buiten de plaat.

    Lady Godiva. Lithograph. Signed and 71/250 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 40 x 25
    Estimate: € 200 / 220
  • #296

    Een paar Italiaans uit messing gesculpteerde consoletafeltjes met formica blad, bestaande uit 2 halve delen.

    A pair of Italian brass sculpted console tables with formica top, consisting of 2 half parts.
    No longer available
    Dim. 58,5 x 54 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More