#231Een staande lamp met vergulde houtgesculpteerde voet.
#81Val Saint LambertEen lot bestaande uit een kristallen coupe met geslepen detail en onderaan gemerkt. En een kristallen bonbonnière met label.
A lot consisting of a crystal coupe with cut detail and marked at the bottom. And a crystal bonbonnière with label.No longer availableDim. 10 x Ø 22 & 15 x Ø 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#208Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.
#376Een retro staanlamp, chroom voet en kunststof bolkap.
#94René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019“Bospad naar het dorp”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Forest path to the village." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120 / 180 -
#200Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1,16 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central emerald of approximately 1.16 ct. and diamonds weighing around 1.18 ct.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#237Een bronzen inktstel bestaande uit een Putto op schelp met glazen inktpotje.
A bronze inkwell composed of a Putto on a shell with a glass ink pot.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#320Een 14 kt witgouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een parel.
A 14kt white gold ring set with rubies with a total weight of approximately 1 ct. and a pearl.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 400 / 500 -
#6Een massief eikenhouten krukje in Gotische stijl. 18e eeuws.
A solid oak stool in Gothic style. 18th century.No longer availableDim. 46 x 28 x 28 cmEstimate: € 40 / 60