#156Een Engelse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.
#393Een lot van 5 tafellampen, koper en verchroomd metaal.
#77Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.
#207Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.
#240Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds weighing approximately 0.72 ct in total.No longer availableDim. 5,28 gEstimate: € 800 / 900 -
#289“Gelegen naakt op de zetel”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘63.
"Seated nude on the couch." A drawing on paper, signed and dated '63 at the bottom.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#113“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
#65Een paar vintage VSL vazen met rood in de massa, de kleinere onderaan gemerkt, de grotere circa 1900.
A pair of vintage Val Saint Lambert vases with red in the glass; the smaller one is marked on the bottom, and the larger one dates to around 1900.No longer availableDim. 17,5 & 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#351Een lot van 3 wijndecanters in hout en metaal.
A lot of 3 wine decanters in wood and metal.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
"Face," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 56/150.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 30 / 50