#218Een houten Art Deco ronde eettafel. Enige slijtage aanwezig.
#201Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.
#114Henri de Toulouse-LautrecPeriod: 1864-1901“Aristide Bruant dans son cabaret”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd en buiten de plaat genummerd 90/275.
"Aristide Bruant in His Cabaret". A lithograph on paper, signed at the bottom and numbered 90/275 outside of the plate.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 150 / 250 -
#340Een 18 kt geelgouden met horoscoop leeuw.
An 18 kt yellow gold pendant with Leo zodiac sign.No longer availableDim. 3,48 gEstimate: € 150 / 200 -
#270Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en tanzanite met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.
#353Een lot van 2 vintage gekleurde glaspasta schalen.
#216Een massief eikenhouten hoekkast met 4 deuren en besteklades binnenin. 19e eeuws.
#210Een halssnoer met licht groene Barok parels.
A necklace with light green Baroque pearls.No longer availableDim. L: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#151SolexEen oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor label gemerkt “Velosolex” en Brown zadel. Model 1700, medio 1960.
A vintage Solex moped with a gasoline engine, labeled "Velosolex" and Brown saddle. Model 1700, from the mid-1960s.No longer availableDim. 95 x 157 cmEstimate: € 400 / 600 -
#296Een houten Art Deco bijzettafeltje met rond blad.
A wooden Art Deco side table with a round top.No longer availableDim. 64 x Ø 75 cmEstimate: € 150 / 200 -
#93Een vintage zwart croco lederen handtas, in stofzak.
A vintage black crocodile leather handbag, in dust bag.No longer availableDim. 21 x 33,5 cmEstimate: € 120 / 180