#170Een lange parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
#94René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019“Bospad naar het dorp”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Forest path to the village." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120 / 180 -
#83Een antieke opvouwbare veldcamera met balg en een ThorntonPickard Beck symmetrical lens. Omstreeks 1900.
An antique folding field camera with bellows and a Thornton-Pickard Beck symmetrical lens. Circa 1900.No longer availableDim. 7 x 26 x 26 cmEstimate: € 120 / 180 -
#322Een spiegel in vergulde kader.
A mirror in a gilt frame.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#363M. Vierstraete“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Vierstraete.
"Winter Landscape," a painting, oil on canvas, signed M. Vierstraete.No longer availableDim. 121 x 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#97Een lot van 2 19e eeuwse Chinese munten dolken, enkele losse munten toegevoegd.
A lot of 2 19th century Chinese coin daggers, with some individual coins added.No longer availableDim. l 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#207Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.
#280Een 18 karaats geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
#108DisneyEen vintage serie Disney boekjes in originele standaard. Bestaande uit; Donald Duck “Heeft Pech, Als Piloot, Moeilijkheden” & Mickey Mouse “In de wereld der toekomst, En de wonderdoos, En het geheim van v/d Lazy Daisy Ranch”. Enkele plaatsen herstelling met tape.
A vintage set of Disney booklets in original stand. Consisting of; Donald Duck "Has Bad Luck, As a Pilot, Difficulties" & Mickey Mouse "In the World of the Future, And the Magic Box, And the Secret of Lazy Daisy Ranch". Some repairs with tape in a few places.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#255Monvis Swiss MadeEen 18 kt geelgouden dameshorloge met 18 kt geelgouden polsband.
An 18 kt yellow gold ladies watch with an 18 kt yellow gold bracelet.No longer availableDim. Bruto: 16 gEstimate: € 400 / 500 -
#195Een 18 kt geelgouden schakelarmband met 18 kt geelgouden hanger bezet met een munt van Zuid-Afrika 1965. 917‰, 7,99g.
An 18k yellow gold link bracelet with an 18k yellow gold pendant set with a 1965 South African coin. 917‰, 7.99g.No longer availableDim. 48,70 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#20Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot. 925‰.
A necklace with various colored pearls and a silver clasp. 925‰.No longer availableDim. L: 29 cmEstimate: € 60 / 100