#238Een aardewerken potje in de vorm van een stier in precolombiaanse stijl.
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,49 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds weighing approximately 3.49 ct in total.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#96Een Franse stijl vintage nest of tables met marmeren blad en messing frame.
A French-style vintage nest of tables with marble top and brass frame.No longer availableDim. 45 x 55 x 35,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#13H. Bequet, QuaregnonEen lot meerkleurig Belgisch porselein, bestaande uit een schaal en karaf met vegulde lijnen en florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt.
A lot of multi-colored Belgian porcelain, consisting of a bowl and carafe with gilded lines and floral details in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. 13,5 x Ø 33 & 34 cmEstimate: € 60 / 90 -
#112Reinhard MichelPeriod: 1910*“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Flower still life". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 78 x 63 cmEstimate: € 150 / 250 -
#59Een Murano glazen spiegeltje met staander, 19e eeuws.
A Murano glass mirror with stand, 19th century.No longer availableDim. 32 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#143“Ballerina”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, onleesbaar gesigneerd.
#385Een bijzettafeltje, eikenhouten onderstel met getorste poten en een koperen blad met Egyptische taferelen.
A side table, oak base with twisted legs and a copper top decorated with Egyptian scenes.No longer availableDim. h 55 x Ø 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#319DeknudtEen vintage spiegel met facetgeslepen glas, lang rechthoekig kader en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
#117Lino SabattiniEen theeset in verzilverd metaal bestaande uit een theekan, een vaas, een melk- en suikerpot en een schaal, gemerkt Christofle France, Collection Gallia door Lino Sabattini ontworpen. Ca. 1950. Toegevoegd een cassette met een vork, 2 lepels en een servetring.
A tea set in silver-plated metal consisting of a teapot, a vase, a milk jug, a sugar bowl, and a tray, marked Christofle France, Collection Gallia designed by Lino Sabattini. Circa 1950. Included is a case with a fork, 2 spoons, and a napkin ring.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 300 / 400