#352“Schaapjes op de heide”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt een plaatje ‘Ch Vandamme 1844 - 1898 en de initialen CVD.
"Sheep on the Heath", a painting, oil on panel in a gilded frame, with a plaque 'Ch Vandamme 1844 - 1898 and initials CVD.No longer availableDim. 29 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#10Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,36 gEstimate: € 280 / 350 -
#94René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019“Bospad naar het dorp”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Forest path to the village." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120 / 180 -
#143“Ballerina”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, onleesbaar gesigneerd.
#347Een Chinese roodgelakte lunchbox met decor met vleermuis en vissen.
A Chinese red lacquer lunchbox decorated with bats and fish.No longer availableDim. Ø 43,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#135Een paar 18 kt geelgouden oorbellen.
A pair of 18 kt yellow gold earrings.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 200 / 300 -
#368Royal Typewriter Co.Een ‘Royal Portable’ AZERTY schrijfmachine, in originele etui.
A 'Royal Portable' AZERTY typewriter, in original case.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#377Een lot van 2 Canton borden in Chinees porselein.
A lot of 2 Canton plates in Chinese porcelain.No longer availableDim. Ø 24.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#141Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.
A lot of silver cutlery, including various knives, forks, spoons, and serving spoons. Marked DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ and DB A. Also included a spoon and fork marked A835 W.No longer availableDim. 3215g - 800‰Estimate: € 1400 / 1600