#277Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.
#341Flavio PoliEen facet geslepen vaas, Murano Sommerso door Flavio Poli met groen en geel.
A faceted vase, Murano Sommerso by Flavio Poli in green and yellow.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#86Een massief houtgesculpteerde Dagobert stoel met centraal een mannenportret.
A solid wood-carved Dagobert chair with a central portrait of a man.No longer availableDim. 108 x 66 x 50 cmEstimate: € 150 / 250 -
#93Een vintage zwart croco lederen handtas, in stofzak.
A vintage black crocodile leather handbag, in dust bag.No longer availableDim. 21 x 33,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#96Een Franse stijl vintage nest of tables met marmeren blad en messing frame.
A French-style vintage nest of tables with marble top and brass frame.No longer availableDim. 45 x 55 x 35,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#42Lydia De Groof“2 naakten”. Een lot van 2 schilderijen, 1 aquarel op papier en 1 olieverf op gemaroufleerd doek. Onderaan gesigneerd.
"2 nudes". A lot of 2 paintings, 1 watercolor on paper and 1 oil on marouflaged canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 26 x 22 & 34 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#222André GeenensPeriod: 1947 -“Wachtende clown”, waterverf op papier, gesigneerd A. Geenens en gedateerd ‘87.
"Waiting Clown," watercolor on paper, signed A. Geenens and dated '87.No longer availableDim. 50 x 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#54“Straatzicht met spelende kinderen”, een zwaar gerestaureerd 19e eeuws schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader.
#350Butex SwissEen 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband. In werkende staat .
An 18 kt yellow gold ladies' watch with filigree work and leather wristband. In working condition.No longer availableDim. Bruto: 14,40 gEstimate: € 150 / 200 -
#156Een Engelse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.
An English mahogany D-End dining table on casters, with 2 extendable parts. End of the 19th century.No longer availableDim. 120 (+53+53) x 73 cmEstimate: € 400 / 600