#191James Dixon & Sons, SheffieldEen set van twee zilveren pralineschaaltjes gemerkt Sheffield, 1916, James Dixon & Sons. 270 gram/stuk.
#290Een zilveren slavenarmband met versiering.
A silver bangle bracelet with decoration.No longer availableDim. 76,80 gEstimate: € 50 / 80 -
#641Een lot van twee brandweerhelmen, een Nederlands model van een commandant uit Amsterdam, ca 1970 en een oude lederen helm.
A lot of two fire helmets, a Dutch model from a commander in Amsterdam, ca 1970, and an old leather helmet.No longer availableDim. H: 18-28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#433“Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.
#190Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met princess-cut diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,68 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with princess-cut diamonds with a total weight of approximately 3.68 ct.No longer availableDim. 8,75 gEstimate: € 2900 / 3000 -
#357CentralEen houten klokje met vergulde details en handgeschilderd floraal decor, gemerkt.
A wooden clock with gilded details and hand-painted floral decoration, marked.No longer availableDim. 35 x 18 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#90Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 600 / 700 -
#83Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#469Kawanabe KyosaiPeriod: 1831-1889“Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Gesigneerd: Gyosai (Kyosai). Midden XIXde eeuw. Met Micca Dust.
“Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Signed: Gyosai (Kyosai). Mid 19th century. With Micca Dust.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 200 / 250