#401“Yokode Kyusu”. Een lot van 2 Japans blauw-wit porseleinen theekannetjes met steel, waarvan 1 met barstlijn onderaan. XIXde eeuws.
"Yokode Kyusu". A lot of 2 Japanese blue and white porcelain tea pots with handles, one with a crack at the bottom. 19th century.No longer availableDim. 11cmEstimate: € 60 / 80 -
#421Een paar Chinese porseleinen dekselpotjes met Guanyin.
A pair of Chinese porcelain lidded jars with Guanyin.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 120 / 130 -
#89Sèvres ‘Chateau des Tuilleries”Een paar portretten, handgeschilderd op porseleinen tegel. Eind 19e eeuw. Getiteld en verso opschrift.
A pair of portraits, hand-painted on porcelain tile. Late 19th century. Titled and inscribed on the back.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#126Dal NegroEen houten, ingelegde marqueterie speeltafel met uitschuifbaar deel en keerbaar blad. Inclusief schaakbord, backgammon, vilt kaartblad en roulette spel. Door Dal Negro, Treviso Italië.
#455Franck Robichez“E.W.”. Een gepatineerd rechthoekig stalen console. Bovenaan gesigneerd. Ontwerp door Franck Robichez, medio 2005.
"E.W.". A patinated rectangular steel console. Signed at the top. Designed by Franck Robichez, mid-2005.No longer availableDim. 80 x 30 x 80 cmEstimate: € 600 / 800 -
#201Daum FranceEen vintage kristallen sculptuur van een dolfijn op gechromeerde staander, gemerkt.
A vintage crystal sculpture of a dolphin on a chrome stand, marked.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 250 / 350 -
#45GlamorEen vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#630Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een grijze parel.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct and a grey pearl.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 450 / 500 -
#253Val Saint-LambertEen bolle vaas “Aberdeen” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging onderaan.
#10Een 18 kt geelgouden ketting met 18 kt geelgouden kruisje.
An 18 kt yellow gold chain with an 18 kt yellow gold cross pendant.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 180 / 250 -
#626Een zijden bidtapijtje met floraal decor.
A silk prayer rug with floral decoration.No longer availableDim. 70 x 46 cmEstimate: € 80 / 120