#266Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
#77Val Saint LambertEen vintage kristallen vaas. Met label en onderaan gemerkt.
A vintage crystal vase. With label and marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x 18,5 cmEstimate: € 70 / 90 -
#481Een bronzen tempelleeuw op houten sokkel. Een gift van de eerste minister van het koninkrijk Nepal aan de ambassadeur van Belgie in 1991.
#26Een bijzettafeltje in messing en onyx.
A side table in brass and onyx.No longer availableDim. h 57 x Ø 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#105Een massief eiken kast met gesculpteerde paneeltjes op de deuren.
#659‘Rokende man’, olieverf op doek, gesigneerd Leo.
#127SchucoEen elekrische vintage speelgoed auto in originele doos. Gemerkt Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Duitsland.
An electric vintage toy car in original box. Marked Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Germany.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 200 / 250 -
#166Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#276Een piëdestal van wit marmer in de vorm van een Korintische zuil met verguld bronzen bassement en kapiteel.
A pedestal of white marble in the shape of a Corinthian column with gilded bronze base and capital.No longer availableDim. 103 x 32 x 32 cmEstimate: € 120 / 180