#245Een vergulde ovale spiegel met gesculpteerd ornament bovenaan de lijst.
#303Een art-deco schouwklok in twee soorten marmer en versierd met twee zamakken hindes.
An Art Deco mantel clock in two types of marble with two zinc deer.No longer availableDim. 23 x 55 x 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#269Een spiegel met geslepen glas in houten verguld kader. Verso label genummerd.
#93Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. Schade aan de bovenrand.
A vase of cut crystal, colored green throughout. Marked. Damage to the top edge.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 45 / 60 -
#267Een Vlaams aardewerken beeldje van een figuur in lang gewaad.
#469Kawanabe KyosaiPeriod: 1831-1889“Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Gesigneerd: Gyosai (Kyosai). Midden XIXde eeuw. Met Micca Dust.
#657Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
#695Hans J Wegner“CH20”. Een MCM design houten armstoel met kunststoffen zitting. Replica naar ontwerp door Hans Wegner.
"CH20". A Mid-Century Modern design wooden armchair with plastic seat. Replica based on a design by Hans Wegner.No longer availableDim. 75 x 56 x 49 cmEstimate: € 50 / 75 -
#399“Abstract stadsgezicht”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
"Abstract cityscape". A watercolor on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#624Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.
A lot of coral specimens and dried aquatic fauna.No longer availableEstimate: € 80 / 120