Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden herenhorloge met 18 kt geelgouden polsband.
Een 18 kt geelgouden herenhorloge met 18 kt geelgouden polsband.
Omega Genève Automatic

Een 18 kt geelgouden herenhorloge met 18 kt geelgouden polsband.

An 18 kt yellow gold men's watch with an 18 kt yellow gold bracelet.
Dim. Bruto: 67,22 g
SKU: 0503240070.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #70
Estimate: € 1100 / 1300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #266

    Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.

    An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay.
    No longer available
    Dim. h 76 x b 91 x l 93 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #77
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristallen vaas. Met label en onderaan gemerkt.

    A vintage crystal vase. With label and marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 25 x 18,5 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #481

    Een bronzen tempelleeuw op houten sokkel. Een gift van de eerste minister van het koninkrijk Nepal aan de ambassadeur van Belgie in 1991.

    A bronze temple lion on wooden pedestal. A gift from the Prime Minister of the Kingdom of Nepal to the Ambassador of Belgium in 1991.
    No longer available
    Dim. h 35 x l 26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #171

    Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd albast. Gesigneerd op de rug.

    A female bust sculpted in alabaster. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #26

    Een bijzettafeltje in messing en onyx.

    A side table in brass and onyx.
    No longer available
    Dim. h 57 x Ø 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #105

    Een massief eiken kast met gesculpteerde paneeltjes op de deuren.

    A solid oak cabinet with sculpted panels on the doors.
    No longer available
    Dim. 133 x 143 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #659

    ‘Rokende man’, olieverf op doek, gesigneerd Leo.

    ‘Smoking Man’, oil on canvas, signed Leo.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587

    Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.

    A large Capodimonte sculpture of four young card players and a spectator. Signed and numbered. Minor damage.
    No longer available
    Dim. 29 x 49 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #127
    Schuco

    Een elekrische vintage speelgoed auto in originele doos. Gemerkt Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Duitsland.

    An electric vintage toy car in original box. Marked Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Germany.
    No longer available
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #534

    Een vintage Memphis stijl design tafel met meerkleurig stalen frame in polygone vormen en vierhoekig glazen tafelblad.

    A vintage Memphis style design table with multicolored steel frame in polygon shapes and square glass tabletop.
    No longer available
    Dim. 74 x 214 x 98 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #166

    Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.

    A round lantern in Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. H. 35 x 37 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #276

    Een piëdestal van wit marmer in de vorm van een Korintische zuil met verguld bronzen bassement en kapiteel.

    A pedestal of white marble in the shape of a Corinthian column with gilded bronze base and capital.
    No longer available
    Dim. 103 x 32 x 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More