#530Een 18 kt witgouden ring bezet met vijf briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. GVVS1.
An 18 kt white gold ring set with five brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct. GVVS1.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 450 / 550 -
#395Een paar zuilen van gepolychromeerd hout in Egyptische stijl.
#483Pagode van gebeeldhouwd jadeïet bestaande uit acht afzonderlijke delen en op een houten sokkel.
Pagoda made of carved jadeite consisting of eight separate parts and mounted on a wooden base.No longer availableDim. H. 163 cmEstimate: € 500 / 700 -
#77Val Saint LambertEen vintage kristallen vaas. Met label en onderaan gemerkt.
A vintage crystal vase. With label and marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x 18,5 cmEstimate: € 70 / 90 -
#421Een paar Chinese porseleinen dekselpotjes met Guanyin.
A pair of Chinese porcelain lidded jars with Guanyin.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 120 / 130 -
#504“Chinees landschap”. Een inktschilderij op papier. Met opschrift en zegel gesigneerd, vermoedelijke uitvoering door Yang Mingyi.
"Chinese landscape". An ink painting on paper. Signed with inscription and seal, believed to be executed by Yang Mingyi.No longer availableDim. 67,5 x 49,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#322Albert De VreePeriod: °1942‘Hoeve Vloebergs Berchem’, een ets op papier door Albert De Vree, 8/100, getekend binnen en buiten de plaat en gedateerd 1979.
'Farm Vloebergs Berchem', an etching on paper by Albert De Vree, 8/100, signed inside and outside the plate and dated 1979.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#486TabrizEen handgeknoopt tapijt, 375 x 265 cm.
#231Een fles Armagnac VSOP Exposition Universelle 1937.
A bottle of Armagnac VSOP Exposition Universelle 1937.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 140 / 220 -
#542Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.
#565Philippe Starck Driade“Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.
"Costes". A set of 4 vintage design chairs made of multiplex and veneered oak. Metal frame with three legs, leather and plastic seat. Designed by Philippe Starck for Driade.No longer availableDim. 80 x 47 x 58 cmEstimate: € 600 / 900