#206Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.
#200Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van +- 1,51 ct. JVVS1. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct. FVVS1.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 1.51 ct. FVVS1. And brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.58 ct. FVVS1.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 5000 / 5200 -
#608Albert OgerEen notenhout gesculpteerde barometer, gemerkt “Albert Oger”.
A walnut wood carved barometer, marked "Albert Oger".No longer availableDim. 66 cmEstimate: € 75 / 125 -
#167‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.
#133Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
#635Een gefineerd achthoekige bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.
A veneered octagonal side table, adorned with inlay work.No longer availableDim. h 55.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217His Master’s Voice Columbia Graphophone Co. LondonEen lot van 2 vintage grammofoonspelers, bestaande uit een model Viva-tonal Grafonola 201 en een model His Master’s voice, waarvan de draaiplaat en naaldkop manco. Bijgevoegd een lot diverse bakelieten speelplaten.
A lot of 2 vintage gramophones, including a Viva-tonal Grafonola 201 model and a His Master's Voice model, both missing turntable and needle head. Also includes various bakelite records.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#24Een kunstboek, Romain Malfliet, genummerd 271 op 300 exemplaren. toegevoegd een ets, ‘Onze Lieve Vrouw Presentatie’.
An art book, Romain Malfliet, numbered 271 out of 300 copies. Includes an etching, 'Our Lady Presentation'.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#270Jacob ZechEen roestvrij stalen herenhorloge, model Legacy. In originelen doos.
A stainless steel men's watch, Legacy model. In original box.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
A set of two Chinese porcelain vases with lanterns and vases in the decoration.No longer availableDim. h 26 x Ø 21 cmEstimate: € 120 / 180