#298Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.
Four assorted groups of biscuit, one glazed. Early 20th century.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#530Een 18 kt witgouden ring bezet met vijf briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. GVVS1.
An 18 kt white gold ring set with five brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct. GVVS1.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 450 / 550 -
#146Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
#129“Twee Hanen”. Een schilderij, olieverf op doek op paneel, draagt monogram “A.P.”. XIXde eeuw.
#337Een lot van drie porseleinen borden met betrekking tot Ernest Claes. Waarvan één van Expo ‘58. Porcelaine de Baudour & Dupont-Fourdrigniers.
A lot of three porcelain plates related to Ernest Claes, including one from Expo '58. Porcelain by Baudour & Dupont-Fourdrigniers.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#122‘Straatzicht in de lentezon’, olieverf op doek, draagt handtekening (onleesbaar).
#20Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 0.10 ct. and two rubies with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,23 gEstimate: € 380 / 450 -
#177Emile Picault‘Le génie de l’humanité’. Een beeld van donkergepatineerd brons. Draagt handtekening en stempel van de bronsgieterij.
'The genius of humanity'. A statue made of dark patinated bronze. Bears signature and stamp of the bronze foundry.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 500 / 600 -
#396KuhiEen handgeknoopt Iraans tapijt, gemerkt Kuhi. Gestileerde nomadentekening in aparte kleuren. Met certificaat.
#135Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
A black lacquered, wooden commode with 2 drawers and a black marble top.No longer availableDim. 85 x 102 x 60 cmEstimate: € 120 / 180