#150Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met 2 centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct. HVS2.
A pair of 18kt rose gold earrings set with 2 central brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.26 ct. HVS2.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#319DeknudtEen vintage spiegel met facetgeslepen glas, lang rechthoekig kader en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
#241“Engeltje”, een bronzen beeld met vergulde delen op zwart marmeren sokkel, verso gesigneerd.
"Engeltje", a bronze statue with gilded parts on a black marble base, not signed.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#324Een paar houten lampen in de vorm van fruitboeketten, met lampenkappen.
A pair of wooden lamps in the shape of fruit bouquets, with lampshades.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#244Leo SchepensPeriod: 1953 -“Abstract met figuren”, gemengde techniek op papier met opschrift. Met signatuur.
"Abstract with figures", mixed media on paper with inscription. Signed.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#36Een massief houtgesculpteerd salontafeltje met glazen blad. Indonesisch tafereel met boogschutster.
A solid wood sculpted coffee table with glass top. Indonesian scene with a female archer.No longer availableDim. 43 x 51 x 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#208Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.
#212Een zilveren rammelaar 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.
A silver rattle from 1885 and a bell marked G.U. Bermingham.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#201Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.
A two-piece 2-door Norman oak cabinet.No longer availableDim. 227 x 55 x 163 cmEstimate: € 150 / 200