Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden herenhorloge met 18 kt geelgouden polsband.
Een 18 kt geelgouden herenhorloge met 18 kt geelgouden polsband.
Gilson Superautomatique

Een 18 kt geelgouden herenhorloge met 18 kt geelgouden polsband.

An 18 kt yellow gold men's watch with an 18 kt yellow gold wristband.
Dim. Bruto: 70,45 g
SKU: 1911240175.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #175
Estimate: € 2600 / 3000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #382

    “De appelsien”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd.

    "The orange", a painting, oil on panel in a gilded frame, signed.
    No longer available
    Dim. 21.5 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #365

    Een vintage Chinees porseleinen dekselvaas met fo-hond bovenaan, verguld floraal en figuratief decor.

    A vintage Chinese porcelain lidded vase with a foo dog on top, gilt floral and figurative decoration.
    No longer available
    Dim. 62 x Ø 33 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #284

    “Hollands kadetafereel.” Olieverf op paneel. Draagt handtekening H.W.G. Winter. Naar het werk “Gezicht op de haven van Rotterdam, 1856” door Johan Jongkind.

    "Dutch military scene." Oil on panel. Signed by H.W.G. Winter.
    No longer available
    Dim. 16 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #25

    Een medaillon van zilver 800‰ Jerusalem. Amor.

    A silver 800‰ medallion Jerusalem. Love.
    No longer available
    Dim. 4 x 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #200

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1,16 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central emerald of approximately 1.16 ct. and diamonds weighing around 1.18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,87 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #57

    Een lot bestaande uit twee metalen beeldjes van Napoleon.

    A lot consisting of two metal figurines of Napoleon.
    No longer available
    Dim. h 32 & 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #230

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,49 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds weighing approximately 3.49 ct in total.
    No longer available
    Dim. 15,63 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #6

    Een massief eikenhouten krukje in Gotische stijl. 18e eeuws.

    A solid oak stool in Gothic style. 18th century.
    No longer available
    Dim. 46 x 28 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #99
    Jaak Van Den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    “Interieur met open haard”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.

    "Interior with fireplace", a painting, oil on panel, signed J. Van Den Seylbergh.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #38
    Val Saint Lambert

    Vaas uit de kristalfabriek Val-Saint-Lambert, gemaakt met de galvanoplastie-techniek, kobaltblauw glas bekleed met messing en een art-nouveau decor. Het glas vertoont enkele barsten in de hals.

    Vase from the Val-Saint-Lambert crystal factory, made using the galvanoplasty technique, cobalt blue glass covered with brass and an art-nouveau design. The glass shows some cracks in the neck.
    No longer available
    Dim. h 17 x Ø 8.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #159

    “Pratende personages met hond.” Olieverf op paneel. Vroeg 19de eeuws.

    "Talking figures with dog." Oil on panel. Early 19th century.
    No longer available
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #56

    Een mahonie houten console tafeltje met messing details.

    A mahogany wooden console table with brass details.
    No longer available
    Dim. 54 x 100 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More