#265Een bankje voor 2 personen in gestreepte stof.
#133Villeroy & Boch MilanoEen lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
A lot of Villeroy & Boch Milano glasses. Consisting of 12 water goblets, 12 burgundy glasses, 12 Bordeaux glasses, and 12 champagne flutes. Marked at the bottom, in original boxes.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#81Val Saint LambertEen lot bestaande uit een kristallen coupe met geslepen detail en onderaan gemerkt. En een kristallen bonbonnière met label.
A lot consisting of a crystal coupe with cut detail and marked at the bottom. And a crystal bonbonnière with label.No longer availableDim. 10 x Ø 22 & 15 x Ø 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#96Een Franse stijl vintage nest of tables met marmeren blad en messing frame.
A French-style vintage nest of tables with marble top and brass frame.No longer availableDim. 45 x 55 x 35,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#353Een lot van 2 vintage gekleurde glaspasta schalen.
#55Een vintage Marokkaanse Koran doos. Uitgevoerd in koper met verzilverde details en been in het reliëf.
#245Een 18 kt witgouden ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with sapphires with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 7,85 gEstimate: € 600 / 700 -
#344V. Van Mierlo“Landweg aan de tuinmuur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Country road by the garden wall." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 68 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9Een lot van 4 litho’s; “Panorama van Antwerpen”, Hypsos 1914, Nationaal Scheepvaartmuseum, uitgave bij “Waar is de tijd, Antwerpen 20e eeuw”.
A lot of 4 lithographs; "Panorama of Antwerp", Hypsos 1914, National Maritime Museum, published in "Where is the time, Antwerp 20th century".No longer availableDim. 35 x 100cmEstimate: € 60 / 90