#237Een bronzen inktstel bestaande uit een Putto op schelp met glazen inktpotje.
A bronze inkwell composed of a Putto on a shell with a glass ink pot.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#297Een paar bronzen kandelaars gedragen door geklede aapjes, op arduinen voet.
A pair of bronze candle holders carried by dressed monkeys, on a marble base.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#389“De pruim en de frambozen”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader.
#160ChopardEen 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
#238Een aardewerken potje in de vorm van een stier in precolombiaanse stijl.
#59Een Murano glazen spiegeltje met staander, 19e eeuws.
A Murano glass mirror with stand, 19th century.No longer availableDim. 32 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289“Gelegen naakt op de zetel”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘63.
"Seated nude on the couch." A drawing on paper, signed and dated '63 at the bottom.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#27Een Delfts porseleinen bord met Chinees decor.
A Delft porcelain plate with Chinese decoration.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#95Een 18kt witgouden damesring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct. E VVS en diamanten princes cut met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. E. VVS.
An 18kt white gold ladies' ring featuring brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.77 carats, graded E VVS, and princess-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 carats, also graded E VVS.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#146Een paar gepatineerd schaapslederen Bergère oorfauteuils met fijn houtsnijwerk en florale details.
A pair of patinated sheep leather Bergère ear armchairs with delicate wood carvings and floral details.No longer availableDim. 98 x 85 x 73 cmEstimate: € 600 / 800 -
#139Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Fishing boats at sea." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 87 x 127 cmEstimate: € 600 / 900