#398Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.
#334“Turfhoeves”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd 1916.
"Turf Farms". A drawing, pastel on paper, signed at the bottom, dated 1916.No longer availableDim. 39 x 58 cmEstimate: € 60 / 90 -
#139Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#40Een 18 kt witgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,95 gEstimate: € 350 / 400 -
#356Een verstelbaar houten schildersezel met winkel plaque “De Distel”.
An adjustable wooden painting easel with store plaque "De Distel".No longer availableDim. 200 cmEstimate: € 80 / 120 -
#108DisneyEen vintage serie Disney boekjes in originele standaard. Bestaande uit; Donald Duck “Heeft Pech, Als Piloot, Moeilijkheden” & Mickey Mouse “In de wereld der toekomst, En de wonderdoos, En het geheim van v/d Lazy Daisy Ranch”. Enkele plaatsen herstelling met tape.
A vintage set of Disney booklets in original stand. Consisting of; Donald Duck "Has Bad Luck, As a Pilot, Difficulties" & Mickey Mouse "In the World of the Future, And the Magic Box, And the Secret of Lazy Daisy Ranch". Some repairs with tape in a few places.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#215Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct. and sapphire baguettes with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 6,35 gEstimate: € 600 / 700 -
#301Een uit jade gesculpteerd beeldje met Chinese fluitspeler en dieren in het decor.
A jade sculpture depicting a Chinese flutist surrounded by animals in the scene.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#346Een eikenhouten armstoel met gesculpteerde delen op leeuwenpoten.
An oak armchair with sculpted elements on lion's feet.No longer availableDim. 113 x 67 x 75 cmEstimate: € 50 / 70 -
#121DLBEen antiek Franse reiswekker met messing kast en geslepen glazen deurtjes. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers en verso wijzerplaatje. Diverse markeringen, gemerkt “DLB”, eind 19e eeuw. In originele foedraal met instructiebriefje. Een scharniertje foedraal manco.
An antique French travel clock with brass case and cut glass doors. Enamel dial with Roman numerals and rear dial. Various markings, marked "DLB", late 19th century. In original case with instruction note. One hinge missing from the case.No longer availableDim. 10 x 8 x 7 cmEstimate: € 350 / 450