#56Een mahonie houten console tafeltje met messing details.
A mahogany wooden console table with brass details.No longer availableDim. 54 x 100 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#45Een lot van vier zilveren servetringen en een zilveren pollepel.
A lot of four silver napkin rings and a silver ladle.No longer availableDim. 325gEstimate: € 150 / 200 -
#158Een 4-laden commode Louis Phillipe, in notelaar.
#345Een keramieken opium rookpotje.
A ceramic opium pipe bowl.No longer availableDim. 14 x Ø 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#354Willem Van DortPeriod: 1905 - 1995“Heidezicht met hoeve”, een pasteltekening op papier, gesigneerd W. V. Dort.
"Heath view with farm", a pastel drawing on paper, signed W. V. Dort.No longer availableDim. 28 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#352“Schaapjes op de heide”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt een plaatje ‘Ch Vandamme 1844 - 1898 en de initialen CVD.
"Sheep on the Heath", a painting, oil on panel in a gilded frame, with a plaque 'Ch Vandamme 1844 - 1898 and initials CVD.No longer availableDim. 29 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#208Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.
#236Een laat 19e eeuwse verstelbare staande spiegel.
A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 67 cmEstimate: € 80 / 120