#239Pol MaraPeriod: 1920 - 1998“Dame met pauwenveren”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 61/100.
"Lady with peacock feathers," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 61/100.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#236Een laat 19e eeuwse verstelbare staande spiegel.
#39lot 18 gravures, diverse afmetingen tussen 40x60cm, waaronder 6-tal 18e eeuwse.
lot 18 engravings, various sizes between 40x60cm, including 6 from the 18th century.No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#147Een set van 6 zilveren kommen gemerkt 916/000 en een onduidelijk keurmerk. Twee kommen hebben een deukje onderaan.
A set of 6 silver bowls marked 916/000 and an unclear hallmark. Two bowls have a dent at the bottom.No longer availableDim. Ø11.5 cm 575 gramEstimate: € 250 / 350 -
#381Een butlertray met afneembaar dienblad.
#77Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.
#190Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 750 / 850 -
#237Een bronzen inktstel bestaande uit een Putto op schelp met glazen inktpotje.
A bronze inkwell composed of a Putto on a shell with a glass ink pot.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#71William Hutton & SonsEen set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.
A set of silver candlesticks with Sheffield hallmarks, William Hutton & Sons Ltd., 1911. With weighted base.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 100 / 200