#61Goebel - M.I. HümmelEen 8-delig kerststalletje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
An 8-piece nativity scene in multicolored biscuit. Marked at the bottom.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#367Een lot van 2 vintage bolhoeden, waarvan 1 binnenin gemerkt “The Negretti Hat” en 1 “Chapeau Plume”, beide maat 57, aangekocht bij Huis de Beukelaer Diest.
A lot of 2 vintage bowler hats, one marked "The Negretti Hat" and one "Chapeau Plume", both size 57, purchased at Huis de Beukelaer Diest.No longer availableDim. maat 57Estimate: € 60 / 80 -
#93Een vintage zwart croco lederen handtas, in stofzak.
A vintage black crocodile leather handbag, in dust bag.No longer availableDim. 21 x 33,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#287Cassetti, FirenzeEen modernistische verzilverde thermische wijnkoeler, onderaan gemerkt Cassetti, Firenze.
A modernist silver-plated thermal wine cooler, marked Cassetti, Florence at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 180 / 260 -
#25Een medaillon van zilver 800‰ Jerusalem. Amor.
#352“Schaapjes op de heide”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt een plaatje ‘Ch Vandamme 1844 - 1898 en de initialen CVD.
"Sheep on the Heath", a painting, oil on panel in a gilded frame, with a plaque 'Ch Vandamme 1844 - 1898 and initials CVD.No longer availableDim. 29 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#54“Straatzicht met spelende kinderen”, een zwaar gerestaureerd 19e eeuws schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader.
#335Meccano, MarklinEen groot vintage vliegtuig in metaal en stof, Meccano en Marklin.
A large vintage airplane in metal and fabric, Meccano and Marklin.No longer availableDim. 28 x 106 x 104 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273St MartinEen vintage lederen dressuurzadel gemerkt “St. Martin” met beugels.
A vintage leather dressage saddle marked "St. Martin" with stirrups.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 100 / 200