#294“De Madonna van de stilte. Met Johannes de doper.” Olieverf op doek. Centraal Amerikaans werk. Vroeg 20ste eeuw.
"The Madonna of Silence. With John the Baptist." Oil on canvas. Central American artwork. Early 20th century.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#211Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
#366Een vintage messingen staande lamp met kleurloos glas en gestoffeerde kap.
#291DelheidEen zilveren schaaltje, aan de rand gemerkt 800‰, Delheid, 155g.
A silver dish, marked 800‰ on the edge, Delheid, 155g.No longer availableDim. 5 x 17,5 cm - 800‰ - 155gEstimate: € 80 / 120 -
#74Dordevic MiodragPeriod: 1936*“Kleurrijk lijnenspel”. Een serigrafie op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 64/100.
"Colorful composition of lines." A screen print on paper. Signed and numbered 64/100 at the bottom outside of the plate.No longer availableDim. 52x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#298Een Delfts aardewerken bord, met Wan-li decor. Vroeg 19de eeuw.
A Delft earthenware plate, with Wan-li decoration. Early 19th century.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#55Een vintage Marokkaanse Koran doos. Uitgevoerd in koper met verzilverde details en been in het reliëf.
#38Val Saint LambertVaas uit de kristalfabriek Val-Saint-Lambert, gemaakt met de galvanoplastie-techniek, kobaltblauw glas bekleed met messing en een art-nouveau decor. Het glas vertoont enkele barsten in de hals.
Vase from the Val-Saint-Lambert crystal factory, made using the galvanoplasty technique, cobalt blue glass covered with brass and an art-nouveau design. The glass shows some cracks in the neck.No longer availableDim. h 17 x Ø 8.5 cmEstimate: € 60 / 80