#111Roberta De CamerinoEen vintage kalfslederen handtas. Gemerkt.
A vintage calf leather handbag. Marked.No longer availableDim. 27 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#21Een schouwklokje in rijkelijk versierde zamakken kast en porseleinen wijzerplaat.
A mantel clock in a richly decorated zamak case with a porcelain dial.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,49 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds weighing approximately 3.49 ct in total.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#89Een oude spiegel in deels vergulde kader.
#359“Zodiac”, een lithografie van Alphonse Mucha door de ateliers Carta in U.S.A.. Uitgave van 1997, met certificaat.
"Zodiac", a lithograph by Alphonse Mucha produced by the Carta studios in the U.S.A. Released in 1997, with certificate.No longer availableDim. 51 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#139Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#400Een zilveren beeldje van een clown, gemerkt 925. 80 gram.
#278Een messingen Thaise Boeddha.
A brass Thai Buddha.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 140 / 260 -
#356Een verstelbaar houten schildersezel met winkel plaque “De Distel”.
An adjustable wooden painting easel with store plaque "De Distel".No longer availableDim. 200 cmEstimate: € 80 / 120