#18Een lot brieven, documenten en boekdelen hoofdzakelijk18e- en 19e eeuws.
A lot of letters, documents, and book parts mainly from the 18th and 19th centuries.No longer availableDim. 10 x 38 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389“De pruim en de frambozen”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader.
#354Willem Van DortPeriod: 1905 - 1995“Heidezicht met hoeve”, een pasteltekening op papier, gesigneerd W. V. Dort.
"Heath view with farm", a pastel drawing on paper, signed W. V. Dort.No longer availableDim. 28 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#353Een lot van 2 vintage gekleurde glaspasta schalen.
#378Een kunststof mannequinpop op glazen voet, demonteerbaar.
A plastic mannequin on a glass base, detachable.No longer availableDim. h 164 cmEstimate: € 40 / 60 -
#201Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.
#13H. Bequet, QuaregnonEen lot meerkleurig Belgisch porselein, bestaande uit een schaal en karaf met vegulde lijnen en florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt.
A lot of multi-colored Belgian porcelain, consisting of a bowl and carafe with gilded lines and floral details in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. 13,5 x Ø 33 & 34 cmEstimate: € 60 / 90 -
#118Een Franse hoorn in geel koper met bijhorende beschermkoffer. Fach Premium FPH-102.
A French horn in yellow copper with its matching protective case. Fach Premium FPH-102.No longer availableDim. l 68 x Ø 31 cmEstimate: € 150 / 200