#293Lladro‘The snowman’, een Lladro beeld, modelnr 5713 in originele verpakking.
"The snowman", a Lladro figurine, model number 5713 in its original packaging.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#651Lladro‘We can’t play’, een Lladro beeld, modelnr 5706 in originele verpakking.
"We can't play," a Lladro figurine, model number 5706 in original packaging.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#29J. Cuvelier“Boslandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#484“Man met hoed”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#508-Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met blauw en witte versiering van draken.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white dragon decoration.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 180 / 240 -
#186Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.
#55Een paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemdecor.
#694Diverse Belgische niet gestempelde postzegels in 6 goed gevulde albums “Falzlos Album T” en enkele vellen postzegels. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.
Various Belgian unused postage stamps in 6 well-filled albums "Falzlos Album T" and some sheets of stamps. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#630Een kleine zakhorloge met horlogeketting.
A small pocket watch with watch chain.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#645Een ladenkast met 2 laden in marqueterie.
A chest of drawers with 2 drawers in marquetry.No longer availableDim. 77 x 88 x 45 cmEstimate: € 40 / 60