#269Franz De Vadder“Klein Moldavië”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd, verso met opschrift, getitled en gedateerd 1892.
"Little Moldavia". A painting, oil on panel, signed at the bottom, with inscription on the reverse, titled and dated 1892.No longer availableDim. 14 x 22,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#346Een eikenhouten armstoel met gesculpteerde delen op leeuwenpoten.
An oak armchair with sculpted elements on lion's feet.No longer availableDim. 113 x 67 x 75 cmEstimate: € 50 / 70 -
#73WiskemannEen 74-delig verzilverd metalen bestek gemerkt OW (Otto Wiskemann) bestaande uit 2 doosjes met hierin 12 grote messen en 12 kleine messen, los 14 soeplepels, 10 dessertlepels, 14 grote vorken en 12 dessertvorken.
#139Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#341Flavio PoliEen facet geslepen vaas, Murano Sommerso door Flavio Poli met groen en geel.
A faceted vase, Murano Sommerso by Flavio Poli in green and yellow.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#125Gaetano SciolariEen vintage luster in verchroomd metaal, 18 lichtpunten, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Medio jaren 60.
A vintage chandelier in chromed metal, 18 light points, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. Mid-1960s.No longer availableDim. h 65 x Ø 38 cmEstimate: € 150 / 250 -
#90Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 3,03 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#399Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
#131Edoardo Tasca Capodimonte“Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.
"Romantic couple in carriage with pair of horses." A multicolored porcelain group featuring various characters. Signed at the bottom "Edoardo Tasca", marked with Capodimonte logo and numbered 575/1000.No longer availableDim. 17 x 62 x 14 cmEstimate: € 250 / 350 -
#130Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot.
A necklace with various colors of pearls and a silver clasp.No longer availableDim. L: 29 cmEstimate: € 60 / 100